Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Patch miał być przed dodatkiem, a nie jednocześnie.

Poza tym czy wyobrażasz sobie tych ludzi ściągających jednocześnie (zapewne kilkugigową) łatkę, a zaraz potem grę?
 
Mam nadzieję, że dzisiaj wyjdzie ten patch. A pre-load... Oby wcześniej niż w poniedziałek, bo taki pre-load dzień przed premierą to trochę bezsens. No, ale zawsze coś. Nie będę narzekał.
 
Patch miał być przed dodatkiem, a nie jednocześnie.

Poza tym czy wyobrażasz sobie tych ludzi ściągających jednocześnie (zapewne kilkugigową) łatkę, a zaraz potem grę?

Patch MUSI być jutro, jeżeli wyjdzie jednoczesnie z rozszerzeniem to będzie kataklizm i nikt nie zagra na premierę.

Liczba chętnych do ściągnięcia patcha jednocześnie jak najszybciej będzie tak duża, że zrobi się z tego rachowy atak na serwery, i suma sumarum nie zagra nikt na premierę.

Patch na mały się nie zapowiada 10-15gb, Krew i Wino może ważyć podobnie, a 20-30gb to dla sporej części może być przeszkodą niedopokonania, w godzinę czy nawet dwie.


@I_w_a_N Oczywście że mam na myśli dziś Piątek 27 maja '16
 
Last edited:
Poza tym czy wyobrażasz sobie tych ludzi ściągających jednocześnie (zapewne kilkugigową) łatkę, a zaraz potem grę?
Nie chodzi o to czy sobie wyobrażam, tylko że trzeba dopuszczać taką ewentualność. Sam oczywiście chciałbym, aby patch pojawił się jak najwcześniej, oby dziś. Mniejsza już o kwestie transferowe, ale wtedy byłaby szansa, że choć część moderów zdąży zaktualizować swoje twory.

Patch na mały się nie zapowiada 10-15gb
10-15 GB ma ważyć całość, tzn patch + dodatek.

przeszkoda niedopokonania w godzinę czy nawet dwie.
Godzinę czy nawet dwie? To STRASZNE! Kto tyle wytrzyma??
 
Last edited:
Z tego co ja tu czytam to Marcin pisze że SAMO rozszerzenie ma tyle wazyć, chyba że itself od niedawna odznacza co innego
Wątpię, aby sam patch ważył więcej niż 1 czy 2 GB. Przecież nie zawiera nowego kontentu. A ile mogą zajmować zmiany w UI?
 
Wątpię, aby sam patch ważył więcej niż 1 czy 2 GB. Przecież nie zawiera nowego kontentu. A ile mogą zajmować zmiany w UI?
No wiesz patch poza zmianami UI jak nazwa sugeruje może naprawiać też występujące błędy, a to już może czasami ważyć sporo.

[size=-2]Chociaz nie po to GOG wprowadzał nową kompresje, żeby nas zasypywać gigabajtami do pobrania[/size]
 
Last edited:
To w ogóle będzie jakiś "pre-load"?
Marcin na twitterze potwierdził bodajże 2 dni temu, że będzie ostatecznie pre-load, ale nie wie jeszcze od kiedy. Parę dni do premiery, a nie wiedzą... Źle to wróży :p Pewnie jednak w poniedziałek dadzą ten pre-load.

I też słyszałem, że patch ma sam w sobie ważyć kilkanaście GB. Albo to znowu dziennikarze wszystko pomieszali.
 
I tak nie wiele mi to da bo jako osoba, która zamówiła wersję fizyczną grę dostanę dopiero 31 maja - czyli kilka(naście) godzin po premierze.
To dopiero będzie Sajgon ze ściągnięciem.
 

Guest 3872667

Guest
A ja mam na steamie i nawet mi nie potrzebny pre-load,bo sztim ma dobre servery,i wszystko wytrzyma <3
 
nie wiem jakie Wy macie odczucia, ale ja zamiawiałem KiW tak samo jak wcześniej SzK i wtedy nie miałem, żadnych problemów z transferem.
 
A propos recenzji tvgrypl. Miało nie być spoilerów, a jest ich od groma. Zwłaszcza jeden mnie załamał bo straciłem mega niespodziankę ;(
Pani Krystyna Czubówna.

Dlatego nie czytam recenzji. Kiedyś sama pisałam, głównie muzyczne, ale też działałam "w grach" stąd wiem jak trudno napisać tak recenzję, żeby nie było spojlerów. Wielu dziennikarzy idzie na łatwiznę, ale też nawał pracy nie pozwala czasem trząść się nad tekstem za długo.
Najlepsza recenzja dla mnie, to moja recenzja - w trakcie gry i po tym, jak już zagram :)
 
nie wiem jakie Wy macie odczucia, ale ja zamiawiałem KiW tak samo jak wcześniej SzK i wtedy nie miałem, żadnych problemów z transferem.
Tylko, że Serca z Kamienia warzyły 4 gb o ile się nie mylę, bo większość była w patchu, bo nie było całkiem nowej lokacji. Natomiast Krew i Wino ma ważyć od 10 do 15 gb i do tego jeszcze patch.
 
Marcin na twitterze potwierdził bodajże 2 dni temu, że będzie ostatecznie pre-load, ale nie wie jeszcze od kiedy. Parę dni do premiery, a nie wiedzą... Źle to wróży :p Pewnie jednak w poniedziałek dadzą ten pre-load.

I też słyszałem, że patch ma sam w sobie ważyć kilkanaście GB. Albo to znowu dziennikarze wszystko pomieszali.

Patch tak duży nie będzie (będzie zajmował znacznie mniej niż dodatek), a odnośnie preloadu to na Steamie nie będzie na pewno bo nie wspierają oni niestety tej opcji w przypadku dodatków. Jeżeli chodzi o inne platformy - nie mam jeszcze informacji, którymi mógłbym się podzielić.
 
Patch tak duży nie będzie (będzie zajmował znacznie mniej niż dodatek), a odnośnie preloadu to na Steamie nie będzie na pewno bo nie wspierają oni niestety tej opcji w przypadku dodatków. Jeżeli chodzi o inne platformy - nie mam jeszcze informacji, którymi mógłbym się podzielić.

No dobrze. Ale kiedy ten patch? :p
 
I tak nie wiele mi to da bo jako osoba, która zamówiła wersję fizyczną grę dostanę dopiero 31 maja

Może nie będzie tak źle, ja również zamówiłem wersję fizyczną i przed chwilą dostałem od cdp potwierdzenie wysłania paczki. Jest duża szansa, że w poniedziałek będą :)
 
Dlatego nie czytam recenzji. Kiedyś sama pisałam, głównie muzyczne, ale też działałam "w grach" stąd wiem jak trudno napisać tak recenzję, żeby nie było spojlerów. Wielu dziennikarzy idzie na łatwiznę, ale też nawał pracy nie pozwala czasem trząść się nad tekstem za długo.
Najlepsza recenzja dla mnie, to moja recenzja - w trakcie gry i po tym, jak już zagram :)

Tylko tutaj widać od początku, że chcieli to zrobić bez spoilerów. Starali się ukryć nazwy zadań i dialogi. W samej treści recenzji (tego co mówił recenzent) też za wiele spoilerów nie było i stąd nie wiem jak można było tak zmontować pod tą recenzję filmik by pokazać sceny na których jednak dialogi widać (albo słychać) oraz nazwy zadań.
A pokazanie Magistra i postaci odgrywanej przez panią Czubównę to dla mnie już jazda po bandzie.
.

Niestety ja raczej nie zagram w ten dodatek od 31 maja bo czekam, aż pojawi się w Saturnie (mam kartę prezentową i chcę ją w ten sposób zużyć, a jak na razie KiWa ani widu ani słychu w tej sieci) więc chciałem chociaż recenzję obejrzeć skoro była reklamowana, że nie ma spoilerów.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom