Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
o co chodzi?

O to ...

;)
 
Mnie ciekawi czy Geralt będzie mógł sobie poświecić
w domu/winnicy "Dyplom Praworządnego Płatnika” który otrzymał w SK?
 
U mnie na goggalaxy patch jest waży 5,4gb i pobiera się w porządku, za jakieś 15 minut powinien się pobrać to zdam wam relacje z użytkowania bo jestem w trakcie przechodzenia Serc z kamienia. Dobrze że chociaż trochę wcześniej tego patcha wypuścili to daje nadzieje że jutro będzie się dało dodatek pobrać :)
 
Ja na gog.com dajac Lang na polski nie mam zadnego patcha ale dajac na english ten patch sie pojawia, to nie jest wazne jaki jezyk ustawie do patcha bo to to samo tak? bo juz nie pamietam jak sciagałem serca z kamienia. Na gog oczywiscie patch zajmuje tylko 2.1GB
 
Ja pobrałem z gog.com i wszystko śmiga. Zrobiłem co prawda tylko lekką przebieżkę po Novigradzie, ale wygląda na to, że wszystko gra jak należy.

Tak, pobierasz z zakładki "English".
 
Na gog.com przy próbie pobierania pliku PATCH 1.21 (PART 2 OF 2): 403 - Forbidden

Restart pomógł ;)
 
Last edited:
Właśnie zapoznawałem się ze zmianami w interfejsie, i jestem mega pozytywnie zaskoczony, możliwość doskalowania przeciwników również na mega +.
 
Patch się momentalnie z GOG ściągnął, zainstalował, po wywaleniu modów gra się wczytała i śmiga... tyle, że zniknęły mi skrzynki, w których można trzymać sprzęt... także zgromadzone sety się zdematerializowały... :p
 
Kupowanie potrzebnych składników z poziomu wytwarzania przedmiotu, poziomy broni na ich obrazkach, nowe ikony odwarów...

:cheers3:
 
Niestety nie straszę, nie mam ani jednej skrzynki, sprawdzałem w 3 miejscach na kilku saveach. Mapa pokazuje, że są ale w grze brak :)
 
Wam też zbugował się zegar ("całkowity czas gry" w panelu statystyk) w grze?
Jestem mniej więcej w połowie Serc, a licznik pokazuje... 12h.
 
Chce wam sie sciagac 5.4GB zamiast 2.06GB? ja przez gog galaxy jeszcze ani razu gry nie uruchamialem :) A czas gry? a po co mi to wiedziec :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom