Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Gram od dwoch dni ( u nas premiera byla troche wczesniej godzinowo)
Jestem w fabule chyba tak sobie daleko
bowlasnie obgralam smakowanie beczek z winem
Lubie wyczyscicic sobie mape najpierw, wiec latam po wykrzyknikach i spedzilam ponad 12 godzin i chyba z pol mapy mi jeszcze zostalo.

A zadanie z bankiem wszystkie pieniadze :)

Mnie sie bardzo podoba, chociaz.. nie wiem, jakos sie nie moge przyzwyczaic do kolorystyki.
Nawet to farbowanie zbroi nie jest takie zle. Moj Geralt przeszedl na ciemna strone mocy i sobie biega w ROŻOWYM secie zmii :)
Dzisiaj pewnie sobie zrobie turniej, pania jeziora no i wszystkie sety.

Nie wpadlo mi osiagniecie za winnice, nie wiem czemu :(

I teraz takie pytanie mam, bo moze ja nie widze jakiejs logiki wielkiej, albo moze mi to ktos wyjasni

Fabula glowna - slina wichta.
Wichta odczarowalam i nakarmilam.
Ale wczesniej Regis mowi, ze te wichty to gatunek wymarly, ze juz nie ma, bo wiedzmini wybili.
Pozniej sie okazuje ze to laska jakas zostala przekleta przez proszonego dziada za pomoca zlamanej lyzki.
Ja przepraszam, ale jezeli proszalne dziady rzucaja klatwy, bo nie dostali kromki chleba, to w co drugim domu w Novigradzie powinno byc takich wichtow ze dwa albo trzy, a cala swiatynia wiecznego ognia bylaby udekorowana lyzkami od gory do dolu.
To w koncu to istota przekleta czy wymarly/wymierajacy gatunek?
 
Witam.
Mam pytanie odnośnie rynsztunku mantikory. Czy na wyższych poziomach ta kurtka nadal nie ma długich rękawów i wygląda jak przyodziewek z jedynki? :)
 
Wie ktoś może gdzie zdobyć płyte z ciemnego żelaza? Potrzebna jest do zrobienia zestawu rycerza turniejowego a nie widziałem u kowali takiego składnika rzemieślniczego i nawet nie ma jak go stworzyć bo nie ma schematu.
 
@zi3lona przecież tam nikt nie wchodzi, tematy są tylko o bugach. Jeśli chodzi o Serca dyskusja o fabule była w tym samym subforum: http://forums.cdprojektred.com/threa...amienia/page74,
W subforum dotyczącym Serc z kamienia są poruszane różne tematy, nie tylko te związane z bugami, sprawdziłam :p
Więc podtrzymuję, z omawianiem fabuły, pytaniami o ekwipunek itede proszę się przenosić do poddziału fabularnego, będzie to dużo czytelniejsze i, jeśli ktoś szuka odpowiedzi na konkretne pytanie, czy chce podyskutować o jakimś aspekcie historii, będzie łatwiej się tam odnaleźć.
 
@piotrek___26
Spróbuj zobaczyć u zielarza pod Oxenfurtem, u Gremisty, u zielarza w Novigradzie kolo mostku.

Już wiem co mi się najbardziej podoba w Krew i Wino ... eliminowanie Hanz, te uczucie kiedy wpadasz w tłum dookoła ciebie z 10 bandytów, a ty po prostu odpalasz młynek, zamieć i wszyscy się kroją jak blender masakreble.. wrażenia niezapomniane.
 
Ej serio, ktoś posiedział nad żyjącym światem.
Przykład? Ten magazyn...
W którym była pierwsza walka z wampirem, i w którym pojawił się Regis
.
Był zniszczony, my go jeszcze podniszczyliśmy. No a teraz widzę ludzi, którzy go naprawiają.
 
Może kogoś zaciekawi, że jeśli podejmiemy w końcówce Krwi i Wina pewne decyzje to pod koniec spotkamy
Jaskra, który pojawia w głównym zadaniu się gdy
nie zdobędziemy od dziewczynki z krzesiwami przedmiotu dla Syanny
@IlidanDA Tak, tylko krzesiwa. Z radością służę spoilerami graficznymi z obecnością tej postaci

View attachment 45301 a gdyby ktoś chciał się dowiedzieć co z jego uczuciem do Cyraneczki

A możesz nagrać z nim dialogi i scenki?

Czy w grze jest ta misja z alpem w szopie z menu nowego?
 
Czy ktoś wie, gdzie i jak się zaczyna zadanie Komu w drogę?
Chodzi o kilka zadań rozmieszczonych w formie pytajników, które chyba mają umożliwić odzyskanie materiałów do budowy świebodzińskiego... tfu, toussainckiego Lebiody. Sęk w tym, że nigdzie nie widzę początku tego zadania - jak się natykam na któryś z fragmentów, to potem odpala się scenka z jakimś kolesiem i posąg trochę rośnie. Ale co gdzie jak skąd i dlaczego?
 
Mam pytanie odnośnie barwników, mianowicie one powinny działać na każdym poziomie wiedźmińskich setów czy tylko arcymistrzowskich ? No i przy okazji gdzie można owe barwniki kupić, bo jeszcze nigdzie nie trafiłem na te kolorki ? :/
 
Kupić? Chyba nigdzie. Ja póki co tylko je znajduję, przy czym częściej pojedyncze gotowce niż receptury. Natomiast kupować chyba trzeba podstawy do barwników - przy czym najtaniej wychodzi chyba poza Beauclair. Ogólnie są jednak dość drogie, koło 300-400 sztuka.

A propos - ponoć w grze miała być opcja podglądu pomalowanych zbroi (tzn. że jeśli się chciało dany barwnik użyć, to zużywa się dopiero po dodatkowej akceptacji). Ktoś wie jak to się robi? Bo u mnie najechanie barwnikiem na zbroję go od razu zużywa, a średnio mnie bawi reload tylko po to, aby sobie coś podejrzeć.

PS. Jednak można niektóre kupić - u płatnerza w południowej części portu.
 
Last edited:
A propos - ponoć w grze miała być opcja podglądu pomalowanych zbroi (tzn. że jeśli się chciało dany barwnik użyć, to zużywa się dopiero po dodatkowej akceptacji). Ktoś wie jak to się robi? Bo u mnie najechanie barwnikiem na zbroję go od razu zużywa, a średnio mnie bawi reload tylko po to, aby sobie coś podejrzeć.
Trzeba raz kliknąć na wybrany barwnik i nacisnąć przycisk interakcji wtedy można podejrzeć. :D
 
Mam pytanie odnośnie barwników, mianowicie one powinny działać na każdym poziomie wiedźmińskich setów czy tylko arcymistrzowskich ? No i przy okazji gdzie można owe barwniki kupić, bo jeszcze nigdzie nie trafiłem na te kolorki ? :/

Można je sobie wychodować po odnowieniu ogrodów rezydencji.
 
Można je sobie wychodować po odnowieniu ogrodów rezydencji.
A gdzie można zdobyć schematy na ich wytworzenie ? W ogóle dotarłem do tego kupca i nie wiem czy to bug u mnie ale wiedźmiński set wilka nie chce mi się w ogóle pokolorować dopiero arcymistrzowski (sety pozostałych szkół barwią się bez problemu), a druga sprawa na stojakach nie pojawiają mi się pancerze Wilka i Żmii są tylko spodnie, rękawice i buty.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom