Wiedzmin 3 - minigry

+
Ten turniej gwinta to jest strasznie oszukany, cały czas przeciwnik ma *** talię a mi do mojej dobiera *** karty cały czas. W ogóle ten gwint to jest niesprawiedliwa gra bo nie chce mi się wierzyć, że cały czas przeciwnik ma lepsze karty w talii.
 
Last edited by a moderator:
Przecież pisałem, że zebrałem karty ze wszystkich rozgrywek. Poza tym co mam niby zrobić gdy przeciwnik zalewa mnie szpiegami a ja nawet karty nie mam by je ściągnąć do siebie lub w następnej rundzie karty by przywrócić do gry.
Przecież to z komputerem gramy więc logiczne, że dobiera sobie karty cały czas o wiele lepsze niż nasze.
 
Last edited:
Przecież to z komputerem gramy więc logiczne, że dobiera sobie karty cały czas o wiele lepsze niż nasze.

Komputer gra tak jak został zaprogramowany i losowość dobierania kart jest taka sama jak u gracza. To nie jest jakaś sztuczna inteligencja, która modyfikuje grę żeby nie przegrać.

Jeśli masz problem z dobieraniem kart odpowiednich do sytuacji to widocznie masz zbyt dużą talię. Ta gra nie polega na tym żeby korzystać z wszystkich zdobytych kart, trzeba stworzyć talię, która pasuje do twojego stylu gry, a im mniej kart w niej tym lepiej. Kluczowi są szpiedzy, manekiny oraz postacie potrafiące wyciągać karty z puli użytych.
 
problem z gwintem

Witam !

Nie wiem czy to jakiś bug ale jestem na etapie kolekcjonowania pełnej kolekcji kart. Nie wykonałem jeszcze questu z gwintem na skellige , turnieju gwinta w novigradzie i rozgrywek z przyjaciółmi. Mimo wszystko grałem w każdej osadzie i wiosce z kim się dało, ale od pewnego czasu zauważyłem że od karczmarzy i kupców nie dostaje nic prócz kasy . Nie dziwiłbym się temu gdybym miał całą kolekcję ale zazwyczaj wtedy od rzemieślnika dostawało się też jakieś składniki a tutaj tylko kasa. Kolejne moje wątlipowści nasuwa fakt że jeszcze pełnej kolekcji nie miałem brakowało mi sporo do kart potworów. A teraz z każdym z kim zagram dostaję tylko kasę. Czy to moje przewrażliwienie, czy to jakiś bug ?
 
@jajx89, zanim założysz nowy temat, sprawdź czy już takiego nie ma. Większość kwestii ktoś już poruszył.

A co do twojego pytania, ilość kart do wygrania od karczmarzy i kupców jest ograniczona. Jeśli przestałeś je dostawać to znaczy że się skończyły. Resztę kart dokupisz w sklepach no i są jeszcze karty unikatowe do wygrania w zadaniach.
 
Słuchajcie w samej grze idzie mi dobrze. Jestem dopieszczony względem poziomu postaci zbliżam się prawdopodobnie, (Choć nie wiem) do finału problem jest z jednym...Z gwintem mam trzy różne talie(Potwory Nilwgard i wiewiórki) rzecz w tym, że wszystkie osobno niekompletne efekt? Nie rozegrałem ani jednej partii w całej grze. Moje pytanie brzmi: Czy niekompletne talie można mieszać by podczas partii razem dawały wymaganą liczbę kart? Lub gdzie uzupełnię brakujące karty w taliach?(Poza karczmami oczywiście)
 
Niekompletne tj. nie masz przynajmniej 22 żołnierzy? :blink: To raczej niemożliwe, bo kiedy dostajesz swoją pierwszą talię od gościa w Białym Sadzie to zawiera już ona niezbędne minimum.

Daną talię można łączyć jedynie z kartami neutralnymi tj. Vesemira wrzucisz i do Potworów i do Północy, ale już kart Potworów do Północy nie. Karty natomiast można nie tylko wygrywać od karczmarzy czy rzemieślników, ale także kupować. Nie każdy handlarz oferuje jakieś karty, ale jeśli już na takiego trafisz to najlepiej od razu kupić wszystkie, które ma, powtórki również. Oczywiście jeśli masz zamiar grać w Gwinta na poważnie ;)
 
Kiedy właśnie tak robiłem i liczby w każdej talii mam oznaczone na czerwono a gdy klikam "Rozpocznij grę" to mnie blokuje zonk. Coś musiałem spieprzyć na początku.
 
A jak było z tą pierwszą partyjką w Białym Sadzie? Dało się grać? Jeśli nie to może jakiś bug?
 
Pierwszą tę treningową z gościem w karczmie rozegrałem bez przeszkód.Dopiero później nic.
 
Dziwna sytuacja, na pewno nie masz wymaganej ilości kart w talii Północy? Bo taką właśnie dostajesz. W trakcie przygody zdobywasz kolejne do talii Północy, a także karty do pozostałych trzech. Nie da się od razu grać dowolną talią.
 
Teraz nie mogę tego sprawdzić, bo mam wykręcony spalony wentylator(Piszę o tym, w "co nieco o sprzęcie") i wole się wstrzymać dla bezpieczeństwa od grania, ale zobaczę, co da się zrobić dzięki za radę bardzo mi pomogłeś.
 


Ja to chcem!
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    207 KB · Views: 34
Top Bottom