Wiedzmin 3 - minigry

+
Po zapoznaniu się z opisami REDowego Gwinta (CLICK) od razu skojarzyło mi się z Schotten-Totten :p

Gra pewnie będzie przyjemnym zabijaczem czasu i przy okazji źródłem zarobku jak chociażby Pazaak z KotORa czy Rage Frenzy z Rage'a, ale jednak z książkowym Gwintem nie ma to nic wspólnego oprócz nazwy. No cóż :p Trochę dziwnie będzie też grać kartami przedstawiającymi postacie znane z gry (pewnie nawet Geralt się trafi) zwłaszcza, że ekipa utrzymuje informację z książek jakoby Gwint był dziełem krasnoludów znanym od setek lat czyli w czasach kiedy nie słyszeli o żadnych Geraltach czy Menno Coehoornach, a tereny Ziemi Niczyjej nie były nazywane Ziemią Niczyją :hmmm:
 
Last edited:
Nie sądzę by w Gwincie znalazła się postać Geralta, z tego co pamiętam są tam 4 "frakcje": Nilfgaard, Scoia'tael, Potwory i Północne Królestwa. Wiedźmin jako neutralny nigdzie nie pasuje imho.
 
Nie sądzę by w Gwincie znalazła się postać Geralta, z tego co pamiętam są tam 4 "frakcje": Nilfgaard, Scoia'tael, Potwory i Północne Królestwa. Wiedźmin jako neutralny nigdzie nie pasuje imho.

To może wraz z innymi wiedźminami + Ciri + Yennefer będą występować jako tzw. Joker?
 
Ja myślę że to będą 4 rywalizujące frakcje (Ale Nilfgaard i Wiewióry powinni działać razem).
 
Gwint może i będzie świetny, ale mi i tak będzie brakowało pokerka . Szczególnie gdyby miałoby to być połączenie wersji z W1 i W2. Może jednak jest nadzieja na jakieś DLC...
Myślę że po tych wszystkich prośbach i błaganiach na 99% Poker znajdzie się w jakimś dodatku. Oby :p
 
O co wam nadal chodzi z tą kamerą, przecież potwierdzone już zostało, że da się ją przybliżyć. :D
http://www.witchersite.pl/component...n-3-dziki-gon-przeglad-nowych-informacji.html

No chyba, że witchersite.pl to niewiarygodna strona? :v
Nie, witchersite nie jest wiarygodną stroną bo nie umieją tłumaczyć - chociaż akurat w przypadku kamery Damien Monnier wprowadził graczy w błąd, Marcin Momot sprostował tą wypowiedź.

Odnośnie artykułu - włosy Geralta same nie rosną, zbroje nie mają pięciu poziomów, Andrzej Sapkowski nie był i nie jest zaangażowany w pracę nad Wiedźminem, a "umiejętności" Geralta podczas jazdy konno to znaki.
 
Last edited:
Top Bottom