Wiedzmin 3 - minigry

+
Nie, to jest stwierdzenie. "Nie jest wiarygodną stroną bo nie umieją tłumaczyć" - tu nie ma ani grama krytyki, tylko stwierdzenie, że nie potrafimy tłumaczyć. Korzystamy z tłumaczeń na forum bądź innych stron. To pan Monnier wprowadził nas w błąd, więc komentarz bardzo nie na miejscu.

Tłumaczymy tylko materiały w języku Szekspira, które są tego warte.
 
Nie nazywam krytyką czegoś co obraża. Kluczem do budowania konstruktywnej opinii na dany temat jest solidne przygotowanie argumentów za i przeciw. To nie jest krytyka.

Pan u góry przeczyta mój post w 100% ze zrozumieniem.
 
Pan u góry przeczyta mój post w 100% ze zrozumieniem.
Czytałem, nikt na forum nie przetłumaczył tak tego, więc jeśli po prostu zrzynacie z innych stron, to jesteście nierzetelni.
Jeżeli sami tłumaczyliście, to również nie wyszło. Więc na jedno wychodzi. Sprawdzajcie źródła.
 
Nie nazywam krytyką czegoś co obraża. Kluczem do budowania konstruktywnej opinii na dany temat jest solidne przygotowanie argumentów za i przeciw. To nie jest krytyka.

Pan u góry przeczyta mój post w 100% ze zrozumieniem.

Padło pytanie czy warownia jest wiarygodna, Szincza przedstawił swoje zdanie i poparł je argumentem. Można się z nim zgodzić lub nie, ale nikogo nie obraził.

Offtop się robi, więc kończę, warn mi się nie uśmiecha.
 
Monnier nikogo nie wprowadza w błąd, po prostu nie potrafiliście przeczytać jego Twittów ze zrozumieniem.
No, ale bądź co bądź na forum też była ostra podjarka z powodu możliwości przybliżania kamery, więc w tym przypadku Damien wprowadził w błąd.

Nie nazywam krytyką czegoś co obraża. Kluczem do budowania konstruktywnej opinii na dany temat jest solidne przygotowanie argumentów za i przeciw.
Szkoda, że wy się tak nie przykładacie do tłumaczeń. :p
 
Odpuściłem witchersite jak czytałem jakąś tam długą wypunktowaną listę faktów o W3 i w każdej aktualizacji coś powtarzało się z poprzedniej, potem się temu przeczyło, potem znowu potwierdzało i koniec końców nie wiedziałem już nic.
 
Nie, to jest stwierdzenie. "Nie jest wiarygodną stroną bo nie umieją tłumaczyć" - tu nie ma ani grama krytyki, tylko stwierdzenie, że nie potrafimy tłumaczyć. Korzystamy z tłumaczeń na forum bądź innych stron. To pan Monnier wprowadził nas w błąd, więc komentarz bardzo nie na miejscu.

Tłumaczymy tylko materiały w języku Szekspira, które są tego warte.
Mam ci to rozrysować?
Wskazałem błędy, dokładnie i klarownie.To po pierwsze.

Po drugie nie pierwszy raz zwracam na to uwagę, ostatnim razem pisałem w komentarzu na waszej stronie - wtedy ktoś się zreflektował i szybko poprawił. Tym razem - mimo podobnych kroków - nieprawidłowe informację jak wisiały, tak wiszą.

To nie jest obraza, tylko wytknięcie braku rzetelności. W waszej gestii leży obowiązek poprawy, jeśli oczywiście na tej rzetelności wam zależy. Kładłbym na to lachę, gdyby nie fakt że wiele osób - również na tym forum - się na was powołuje. To chyba o czymś świadczy i do czegoś zobowiązuje.
Więc zamiast tupać nóżką - pogoń kumpli do nauki angielskiego, jak mówiłem ci ostatnio.
 
Last edited:
witchersite.pl jest stroną fanowską i jej administratorzy - jak to fani - podlegają falom hypu i depresji.To nie są zimne automaty, też zależy im na jakości gry i optymistyczne informacje są w stanie nieco wypaczyć ich pogląd na całokształt. W tym przypadku to Damien wprowadził w błąd wszystkich, więc nie dziwota, że błędne informacje pojawiły się również tam.
Błąd polega na tym, że niektóre oficjalnie zdementowane informacje tam wiszą czasem nieco dłużej, niż nakazywałaby profesjonalna dziennikarska rzetelność. Ja często i z przyjemnością goszczę na tej stronie, bo można tam znaleźć sporo podsumowań z ostatnich newsów.

A poza tym często piszą to, co chciałbym o grze przeczytać (abstrahując od faktów), czym poprawiają mi nastrój ;).

---------- Zaktualizowano 23:27 ----------

Sorry, @szypek26, posta spłodziłem, nim doczytałem do twojej uwagi.
 
Gwint



 
Dobrze przynajmniej że w minigrowej cut-scence te karty nie wyglądają tak nowocześnie, bo to by strasznie psuło immersję. I tak trochę dziwne, nowoczesna gra w stylu MTG w świecie wiedźmina. Buech. Nadal jestem za starym, dobrym pokerem.
 
Troche kiepsko. Karty w których jest Keira Meitz mimo, że ona normlanie żyje w świecie wiedźmina, a może nawet będzie się dało z nią pograć? Trochę dziwnie to wygląda pod tym względem. Bardizej widziałbym to, że Geralt wykłada kartę jakiegoś dawnego uczonego, który nie żyje od lat, a nie osobę żyjącą.
 
Czyli to co się obawiałem, na kartach mamy np. Ves. Czyli postaci dla świata wiedźmińskiego jako całości zupełnie nieistotne.
 
No tak, tego stylu średniowiecznego też bardzo brakuje. Może REDzi tak zrobili z nadzieją, że kiedyś sprzedadzą tę karciankę jako oddzielną grę?
 
No tak, tego stylu średniowiecznego też bardzo brakuje. Może REDzi tak zrobili z nadzieją, że kiedyś sprzedadzą tę karciankę jako oddzielną grę?
To nie zmienia faktu, że mogli zrobić mniej nowoczesną stylistykę. To by wpłynęło dobrze zarówno na minigrę w W3 jak i Gwinta jako osobny produkt. Zresztą w najgorszym wypadku mogli po prostu zrobić 2 wersje różniące się oprawą, na potrzeby W3 i swobodnej sprzedaży. Nie łapię ich rozumowania w tej sprawie. Naprawdę nie łapię.
 
To nie zmienia faktu, że mogli zrobić mniej nowoczesną stylistykę. To by wpłynęło dobrze zarówno na minigrę w W3 jak i Gwinta jako osobny produkt. Zresztą w najgorszym wypadku mogli po prostu zrobić 2 wersje różniące się oprawą, na potrzeby W3 i swobodnej sprzedaży. Nie łapię ich rozumowania w tej sprawie. Naprawdę nie łapię.
No też jestem zawiedziony, ale cóż poradzić.
 
Ciekawe czy Ves w ogóle się pojawi, pewnie tak, bo inaczej ludzie właziliby na wszelkie możliwe fora z pytaniem "Kim jest blondi z Gwinta?".
 
Top Bottom