Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Słuchając właśnie przy pracy po raz n-ty ścieżki dźwiękowej do wiedźmina i zdałem sobie sprawę jak bardzo podoba mi się utwór, który pojawia się w Białym Sadzie podczas pierwszej sceny przebudzenia. Rewelacyjny - jak cała lokacja.
 
No, utwor z Bialego Sadu jest dobry. (Tylko niepotrzebne wplatanie na sile glownego motywu z 1...) Szkoda tylko ze nie trwa nawet 3 minut, co przy wielkosci lokacji jest kiepskie. A nocny jest bardzo slabiutki.
 
Szkoda tylko ze nie trwa nawet 3 minut, co przy wielkosci lokacji jest kiepskie.

I znowu, że coś jest za krótkie. I że motyw z jedynki... Może coś nowego, bo o tym wspominasz w każdym swoim poście w tym temacie... To już nawet nie jest nudne...
 
I znowu, że coś jest za krótkie. I że motyw z jedynki... Może coś nowego, bo o tym wspominasz w każdym swoim poście w tym temacie... To już nawet nie jest nudne...

Jeśli chodzi o motywy z jedynki, to powstał fajny mod, który podmienia część muzyki z W3 na starą i dobrą.
 
Jeśli chodzi o motywy z jedynki, to powstał fajny mod, który podmienia część muzyki z W3 na starą i dobrą.

Nie zrozumiałeś. On w każdym poście narzeka, że utwory są za krótkie, i ze ciągle przewija się motyw z jedynki. I tak w kółko. Mi muzyka się podoba i nie zamierzam nic w niej zmieniać.
 
Ktoś kojarzy ten utwór z gry? Ja chyba nie bardzo, albo został usunięty, albo jeszcze mało karczm na Skellige zwiedziłem.
 
I znowu, że coś jest za krótkie. I że motyw z jedynki... Może coś nowego, bo o tym wspominasz w każdym swoim poście w tym temacie... To już nawet nie jest nudne...
To nie czytaj moich postow w tym temacie. Patrz jakie to proste.
Wiem ze gdyby utwory ekploracyjne trwaly po 2 minuty to tez bys tego bronil jak masa fanboyow tutaj, ktorzy pewnie Cie splusuja by pokazac jak to masz racje ;)
 
Last edited:
To nie czytaj moich postow w tym temacie. Patrz jakie to proste.
Wiem ze gdyby utwory ekploracyjne trwaly po 2 minuty to tez bys tego bronil jak masa fanboyow tutaj, ktorzy pewnie Cie splusuja by pokazac jak to masz racje ;)

Niczego nie bronię, choć mi akurat długość utworów nie przeszkadza. Nie zabraniam też nikomu krytyki. Zawsze komuś może się coś nie podobać. Ale ile razy można napisać dokładnie jedno i to samo? Wspomniałeś o tym w kilkudziesięciu postach lekko licząc i wszyscy już wiedzą, że ci się to nie podoba. Jak napiszesz to w stu następnych, to nadal niczego to nie zmieni...
 
Wiem że niczego nie zmieni. Poprostu uważam że to za jedna z większych wad trójki i jedna z rzeczy, ktora sprawia że nie mam tak wielkiej ochoty wrocic chociazby znowu do Velen...
Zauważ jak rozwiazali Redzi sprawę z muzyką w Krwi i Winie. Czyli jednak cos jest na rzeczy. :)
 
Wiem że niczego nie zmieni. Poprostu uważam że to za jedna z większych wad trójki i jedna z rzeczy, ktora sprawia że nie mam tak wielkiej ochoty wrocic chociazby znowu do Velen...
Niemniej jednak powtarzanie w kółko tego samego w postach może być traktowane jak spam.
 
@zi3lona spokojnie. Juz niedlugo w tym temacie jak i na innych malo sie bedzie dzialo, wiec problem z glowy.

@Szincza no wiadomo. Wedlug Ciebie nie jest ani przez chwile monotonne a zmeczenie po 100h granua nastapilo by takie samo, gdyby utwory byly sporo dłuższe hehehe . ( chyba z Toba o tym dyskutowalem ? )
Dobra juz koncze ten temat :D
 
Last edited:
Co ma jedno do drugiego? "Bonnie at Morn" zostało stworzone specjalnie dla Wiedźmina 3 przez Mikołaja Stroińskiego. Podlinkowana wersja wyglądała na już gotową do wrzucenia do gry, jednak finalnie pojawiła się inna (Whispers of Oxenfurt).
 
Co ma jedno do drugiego? "Bonnie at Morn" zostało stworzone specjalnie dla Wiedźmina 3 przez Mikołaja Stroińskiego. Podlinkowana wersja wyglądała na już gotową do wrzucenia do gry, jednak finalnie pojawiła się inna (Whispers of Oxenfurt).

Też nie rozumiem tego. Utwory są tak krótkie, że spokojnie można by wrzucićteż tą pierwszą wersję którą podlinkowałeś, by zaczynała się np. po wejściu do miasta.
 
Witam!
Z góry przepraszam, jeśli wątek nieodpowiedni ale nie wiem, gdzie indziej miałbym umieścić zapytanie. Jakiś czas temu umożliwiono pobranie darmowego soundtracku na gog, origin czy steam. A co z graczami, którzy mają grę na PS4? Jak "dorwać" darmowy soundtrack? Z góry proszę o nie zniżanie się do durnych uwag piętnujących "konsolowców". Mam i PC, niestety za słaby na "Wieśka" :) Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
Top Bottom