Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Zauważyłem, że na GOG zaktualizowano wszystkie pliki muzyczne Wiedźminów 1,2,3. Nie wiem dokładnie kiedy to miało miejsce ( chyba w lutym 2017 podmieniono ), lecz w przypadku plików FLAC są różnice w ich wielkościach, porównując je do tych, które ściągnąłem zaraz po premierze. Pliki mają w nazwie dodane "remastered". Do katalogów dodane zostały pliki jpg dla odtwarzaczy. Największą odczuwalną różnicę w brzmieniu utworów zaobserwowałem w przypadku Serca z Kamienia - utwory nie są już tak muliście przebasowane i chyba dodano kompresję bo nie ma już tak wielkiej różnicy pomiędzy cichymi, a głośnymi partiami utworów, co mnie denerwowało bo pojedyńczy śpiew rozpoczynający utwór był słabo słyszalny w porównaniu do całości.

Przy okazji - czy ktoś się orientuje, gdzie można zdobyć pliki FLAC tych dodadkowych utworów do Wiedźmina 3, które były dostępne m.in. na Spotify, Google Play ?
 
Last edited:
Ahhh.... szkoda że jest tak mało piosenek po nilgardzku... przydałyby się xd mam zamiar odtworzyć język nilgardzki więc jeśli ktoś chce pomóc to proszę oczekiwać pojawienia się posta na ten temat oraz zgłębić dotychczasowy słownik starszej mowy i poczytać o dialekcie nilfgardzkim
 
Od czasu do czasu na przeróżnych forach pojawiają się pytania o wersję FLAC tytułowego utworu z Krwii i Wina w polskiej wersji językowej "Blood and Wine Soundtrack - Main Theme". Ogólnie dostępna wersja mp3 jest dość kiepskiej jakości. Czy rzeczywiście nigdzie nie można tego utworu pobrać w oryginalnej, nieskompresowanej wersji ?
 
Top Bottom