Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570

Guest 3669645

Guest
A tutaj coś, co mogę polecić - cały (jak do tej pory) soundtrack z gry "Wiedźmin 3"

The Witcher 3: Wild Hunt - Soundtrack/OST - All (25) Tracks so Far
Najlepsze jest to, że teraz wszyscy podchwytują te nasze wymyślone tytuły kawałków i wstawiają je jako oficjalne :p
Oj, nauczyliby się ludzie czytać opisy :huh:
 
Najlepsze jest to, że teraz wszyscy podchwytują te nasze wymyślone tytuły kawałków i wstawiają je jako oficjalne :p
Oj, nauczyliby się ludzie czytać opisy :huh:
:D ale czy trzeba im to wypominać.... jeśli nie są złośliwi i nie robią nikomu tym krzywdy jako takiej...

Bardziej CDPR powinno się wstydzić za nie wydanie "Dzienników Deweloperskich" prawdziwego zdarzenia, w tym o postaciach w grze, Geralciei jego bliskich, co by raz na zawsze zamknęło usta z "niemądrymi" komentarzami... i sugestiami.
 

Guest 3669645

Guest
Premiera za dokładnie 5 miesięcy, mogliby już dzienniczek jakiś wypuścić. Na świynta, o. Może być nawet o muzyce, mimo że już nasłuchaliśmy / naczytaliśmy się o niej sporo.
 

Guest 3669645

Guest
Ja też, ale chciałbym otrzymać jakiekolwiek zapewnienie, że REDzi pamiętają jeszcze o czymś takim jak dziennik deweloperski. Od dwóch lat chyba nie dostaliśmy niczego takiego.
 
Te wszystkie materiały, dzienniki i insze inności już są przypuszczalnie nagrane i zrobione, tylko czekają na odpowiedni czas do godziny zero, bo przecież grafik promocji jest rozpisany i oczywiście muszą przejśc dodatkowo proces uaktualniania daty. Mam tylko nadzieję, że po tak długim leżakowaniu nie będzie od nich zalatywać stęchlizną. To nie wino. I że nie powtórzy się sytuacja z poprzednim nibydziennikiem, w którym rzeczy nowe praktycznie nie zaistniały.
Symptomatyczny był błąd w treści ostatniej aktualności, gdzie pojawiło się info z poprzednią datą premiery. Pomyłka z przyzwyczajenia, czy tylko kopypasta już wcześniej przygotowanego tekstu?
 
A ja wszystkich strolowałem i teraz nadal czy na interze, czy jutubie mówią, że Oxenfurt jest potwierdzony, bo jest muzyka "Streets of Oxenfurt". :troll:, jestem z siebie dumny...
 
Top Bottom