Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Bardzo podobają mi się kawałki nowych kompozytorów, zwłaszcza nieoficjalnie nazwany "Kaer Morhen Valley" nawiązujący do 1 części gry, czy te używane w grze przygodowej. Z 2 bardzo podobają mi się klimaty obu kawałków z Vergen (ten nocny i dzienny). Oby jak najwięcej tego typu chilloutowych kawałków było w tle 3. Normalnie można włączyć grę tylko po to, by posłuchać muzyki i się zrelaksować. Ciekawe jakie melodie nucił sobie Geralt jadąc cały dzień na Płotce.
 
Ciekawe jakie melodie nucił sobie Geralt jadąc cały dzień na Płotce.

Na pewno ballady Jaskra. One go prześladowały dzień i noc, nawiedzały w koszmarach, i nie mógł się opędzić. :p Szczególnie "Zapachniało jesienią" w growym wykonaniu XD
 

Guest 3669645

Guest
Obejrzałem nowy trailer kolejne kilka razy i zmieniam zdanie na temat tego kawałka muzyki, jest naprawdę świetny. IMO to jest właśnie motyw przewodni Dzikiego Gonu.
 
Warto przesłuchać płyty Percivala. Percival mógłby za jednym zamachem wydać remaster swoich utworów. Można by tez wrzucić listę utworów z soundtracku jak to robią przy FIFie:)
 
Last edited:
Warto przesłuchać płyty Percivala. To tak jakby przesłuchać soundtrack Wiedźmina 3 przed premierą. Percival mógłby za jednym zamachem machnąć remaster swoich płyt. Można by tez wrzucić listę utworów z soundtracku jak to robią przy FIFie.
Daj pokój. ,,Muzyka'' Percivala pasuje bardziej, do wiejskich, średniowiecznych odpustów.
Albo reklamy skwaśniałych oscypków.
 
Nie o to, nie o to.

Oto mi chodzi, że nie przypuszczałem, że lwia część muzyki Wiedźmina 3 to podrasowywanie i remixowanie gotowych już utworów Percivala:)
 
Póki co na gameplayu muzyka Percivala sprawdziła się świetnie. Super jest to, że jej natężenie zmienia się w zależności od tego z iloma przeciwnikami walczymy. Jedynie intro jest trochę "przewyte".
 
Dokładnie to samo pytanie. Już od premiery nowego zwiastuna ogarniam YouTube żeby dodać do playlisty. Trzeba być na bieżąco, żeby nie zniknąć z pierwszej strony wyszukiwania na youtubie :D
 
Oto mi chodzi, że nie przypuszczałem, że lwia część muzyki Wiedźmina 3 to podrasowywanie i remixowanie gotowych już utworów Percivala:)
To nieprawda, nigdzie i nigdy tak nie mówiliśmy i nie pisaliśmy. Wspominałem o tym wiele razy, również w wywiadach, wspomnę jeszcze raz - Percival to istotny, ale nie najważniejszy i decydujący element oprawy muzycznej W3. Zdecydowana większość materiału została skomponowana przeze mnie i MIkołaja Stroińskiego.
W sieci dostępne jest naprawdę sporo muzyki z W3 (biorąc pod uwagę fakt, że były to publikacje przedpremierowe, wliczając w to również nieoficjalnie ripy), na podstawie której można snuć przypuszczenia jak to wszystko wygląda w rzeczywistości, w skali całej gry. Co więcej - każdy oficjalnie publikowany przez nas utwór jest opiany zestawem stosownych informacji - kto jest autorem, kto współautorem (jeżeli jest taki) i tak dalej.

Trzymajmy się faktów ;)
 
To nieprawda, nigdzie i nigdy tak nie mówiliśmy i nie pisaliśmy. Wspominałem o tym wiele razy, również w wywiadach, wspomnę jeszcze raz - Percival to istotny, ale nie najważniejszy i decydujący element oprawy muzycznej W3. Zdecydowana większość materiału została skomponowana przeze mnie i MIkołaja Stroińskiego.
W sieci dostępne jest naprawdę sporo muzyki z W3 (biorąc pod uwagę fakt, że były to publikacje przedpremierowe, wliczając w to również nieoficjalnie ripy), na podstawie której można snuć przypuszczenia jak to wszystko wygląda w rzeczywistości, w skali całej gry. Co więcej - każdy oficjalnie publikowany przez nas utwór jest opiany zestawem stosownych informacji - kto jest autorem, kto współautorem (jeżeli jest taki) i tak dalej.

Trzymajmy się faktów ;)

Ale muzyki ze zwiastuna nie wstawi, nawet nie odpowie na pytanie, no co za gość :D

@fanktoy ale bez wyzwisk, nawet w żartobliwym tonie.

- Hunt


Dla mnie nie jest to wyzwisko i gorsze słowa się pojawiają na forum, szczególnie jeśli chodzi o żarty więc "go away".
 
Last edited:
Jestem skłonny przymrużyć oko na ostatnie Redowskie fanaberie. Nie wstawiliście Elder Blood w PL to zapodajcie chociaż nutkę z trailera. Jest cudowna, ktokolwiek ją robił to gratulacje (Marcin? Mikołaj?)
 
Top Bottom