Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Kurcze faktycznie. W oryginalnym nagraniu w tym momencie robi się ciszej, więc próbowałem to wyrównać. W Vegasie brzmi to OK, ale na YT robi się tam głośniej. Pokombinuję i wrzucę jeszcze raz

EDIT:
Poprawiona wersja:
 
Last edited:
Muzyka

Mam takie pytanko, czy ktoś wie jak nazywa się taki utwór który leci podczas misji
na Skellige, kiedy szukamy tchórza w ogrodzie wraz z Yennefer
?
To jest taka smutna, melancholijna melodia, gdzie wybijają się głównie skrzypce, które tak bardzo głośno i przenikliwie zawodzą.
Pobrałem z GOG'a soundtrack, ale wydaje mi się, że nie ma tam tego utworu.
Jedyny, który jest dość zbliżony, to:

"Farewell, Old Friend"
https://youtu.be/nzOvlyxGQP8?t=44s

Te charakterystyczne skrzypce zaczynają się tak od 0:44.

Czy ktoś wie jak nazywa się ten utwór? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. :)
 
Witam potrzebuje muzykę mp3 z misji na bagień gdzie są 3 wieźmy . oczywiście z wiedźmina 3
 
Last edited:
Do samej muzyki nie mam zarzutów poza tym, że mogłaby grać częściej.

Mam natomiast zastrzeżenia do płytki OST, która... ma utwory nazwane identycznie jak OST pierwszego Wiedźmina mimo, że na okładce jest kompletnie co innego.
 
To są wyciągnięte utwory z plików gry. Poskładałem je i wrzuciłem na YouTube'a :)

Jeszcze taki bonusik :)
 
Last edited:
@Marcin Przybyłowicz i Mikołaj Stroiński, oraz cały zespół Percival. Chciałbym Wam serdecznie podziękować za jeden z najlepszych soundtracków growych jakie do tej pory spotkałem. Myślałem, że siły sentymentu W1 nie przebije nic, cieszę się, że się myliłem i OST Wiedźmina 3 jest według mnie na tak samo kosmicznie wysokim poziomie. Motyw Dzikiego Gonu przewijający się przez kilka utworów jest skomponowany genialnie, żałuję, że w grze Dzikiego Gonu jest tak mało, bo chciałbym go częściej słyszeć(Eredin, King of the Hunt to małe arcydzieło jak dla mnie), a wkomponowany w The Hunt is coming grający podczas
Bitwy o Kaer Morhen
nadaje niezwykłej dynamiki i dramaturgii całemu zajściu, wokal jest jak zawsze niesamowity. Cieszę się, że najpierw zagrałem, a dopiero potem odsłuchałem OST, utwory świetnie przypominają obrazy z gry, co jak dla mnie potwierdza to jak doskonale zostały dobrane do odpowiednich scen. Utwory bitewne mają natomiast to do siebie, co piosenki w radiu w Vice City. Tak jak tam nie chce się wysiąść z samochodu, tak tutaj nie chciałem skończyć walki zbyt szybko.

Dziękuję za lwią część gry. :)
 
Orientuje się ktoś, czy ścieżka dźwiękowa z Wiedźmina 3 pojawi się na Spotify? Od kogo tak właściwie to zależy? Twórców gry? Twórców muzyki? YouTube nie jest najwygodniejszy na telefonie poza domem. :/
 
Podmiana muzyki w grze

Wie ktoś, czy jest to możliwe? W pierwszej części wymieniłem całą muzykę na inną, dobraną pod własne upodobania ;) i tak przeszedłem całą grę, w dwójce już się nie dało (tzn może i się dało, ale nie mam pojęcia jak), podejrzewam, że i tu będzie podobnie, ale może ktoś wie coś na ten temat.
 
W pierwszej części wymieniłem całą muzykę na inną........

;)
 
Top Bottom