Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570

@ TheNothernWolf


[video=youtube;HWDy-s-5w94]https://www.youtube.com/watch?v=HWDy-s-5w94&index=70&list=PL7zVxNbF_jC0DAhrWmhXounuyQPy5V v8W[/video]
Nie jestem pewien czy o ten Ci chodzi. W razie w. masz całą liste więc znajdziesz.
 
Last edited:
Do spotkania Ciri z Geraltem dodałam Ciri Luned Me, spójrzcie na rezultat:

 
Last edited by a moderator:
Mi się nie podoba, o wiele bardziej wolę pierwotną "Welcome Ciri" i za każdym razem gdy ją słyszę to mam ciary na plecach już nie wspominając gdy leci w wyżej wymienionym fragmencie gry :D
 
Mogliby dać ten utwór podczas eksploracji. Bo o ile muzyka w walkach kładzie wszystko na kolana, tak monotonia przy łażeniu (szczególnie Velen) zabija. Nieco żywszej melodii z pewnością by nie zaszkodziło, a nie ma aż tyle muzyki w grze, by wypieprzać tak znakomite kawałki. Powyższy najbardziej pasowałby chyba na Skellige.
Albo jeszcze inaczej - w jednej z romantycznych chwil Geralta, zamiast tego jednego, który się tam zawsze pojawia i irytuje.
 
Albo eksploracja jakichś elfickich ruin. W każdym razie i tak najlepsza opcja to napisy końcowe. Może jak w końcu wyjdzie RED Kit, to modderzy coś z tym zrobią :D
 
@Duraglar Do eksploracji by nie pasowało. To jest ten rodzaj muzyki, który opowiada jakąś historię, buduje emocje. To tak jakbyś sobie zwiedzał piękne i spokojne pola pod Novigradem, a w tle ktoś by Ci puścił muzykę bitewną albo tę co leciała przy odnalezieniu Ciri.

Ale z ta monotonią w Velen to się zgodzę. Zresztą już nawet po E3 2014 pisałem, że ten kawałek z gameplay'ów z bagien i ogólnie Velen jest strasznie mdły i po 10 obejrzeniu męczy.
 
@adventus.991

Jeszcze nie tak mdły jak muzyka ze Skyrim po 300 godzinach rozgrywki ;D Zwłaszcza ta od walki. Jeśli twórcy chcieli osiągnąć efekt strasznych wrogów, którzy przerażą gracza, to im się udało. Bo jak tylko się muzyczka odpala, to uciekam jak najdalej, żeby tylko tego nie słuchać.
 
Ale tak ogólnie to muzyka w grze jest strasznie różnorodna. Skellige -Jeden styl, Velen -Drugi styl, który dzieli się dodatkowo na Percivalowe kawałki z użyciem ich instrumentów oraz kawałki "klasyczne", potem jeszcze jest tajemniczy / wesoły Novigrad oraz Oxenfruit. Okolice tych miast też maja swój klimat. I jeszcze dochodzą kawałki specjalnie skomponowane pod cut-sceny, jak te z Baronem, odnalezieniem Ciri. I mocarne utwory do karczm / gry w gwinta. Tyle różnych stylów, instrumentów a wszystko się trzyma kupy w tej produkcji. Super to wyszło.

A kawałki do walki to już w ogóle klasa. Też bardzo różnorodne i jest ich sporo, a każdy z nich jest co najmniej świetny i wpadający w ucho. Gdy pierwszy raz usłyszałem w grze "The Hunt is Coming" to od samego słuchania tego wokalu dostałem +200 do skuteczności w walce. Świetne doświadczenie.

Oglądam angielskie let's play'e i każdy się zachwyca przynajmniej tą muzyką do gwinta i walki. Co chwilę nucą "lelelelele" :p
 
Last edited:
I mocarne utwory do karczm / gry w gwinta.
Gdybyś tyle grał w gwinta, co ja, to chciałbyś tutaj urozmaicenia :] proponowałem 4 muzyczne tematy do każdej talii.

Czy mnie coś pominęło, ale gdzie w grze podział się ten kawałek?!
https://youtu.be/Jq7jkrQD_UI?t=1h1m51s

Też bardzo różnorodne i jest ich sporo, a każdy z nich jest co najmniej świetny i wpadający w ucho. Gdy pierwszy raz usłyszałem w grze "The Hunt is Coming" to od samego słuchania tego wokalu dostałem +200 do skuteczności w walce.
Jak to leciało w Kaer Morhen... rżnąłem równo sku....ów, jakie tam krytyki wpadały, grom cały czas na chodzie, miecz przypakowany, adrenalina tryskała uszami, coś pięknego!
 
Gdybyś tyle grał w gwinta, co ja, to chciałbyś tutaj urozmaicenia
Gram teraz tylko w gwinta, bo prawie wszystko w grze zrobiłem. I faktycznie za mało tych kawałków, mogli dodać coś z normalnej gry -Np. kawałek co leci podczas wyścigu Geralta z Cerys, albo kawałek z wyścigów konnych. Trochę tego jeszcze jest -Fajne utwory były w TWAG... Dziwne, że ich nie wykorzystano, bo po kilkudziesięciu rozgrywkach w gwinta czuć już tą wtórność.

---------- Zaktualizowano 21:00 ----------

Czy mnie coś pominęło, ale gdzie w grze podział się ten kawałek?!
Stworzył go pierwszy główny kompozytor, którego wywalili bo nie spodobał im się do końca kierunek w jakim idzie :p Zrobił tez jeszcze muzykę do walki z gigantem, ale jej też chyba nie ma w finalnej grze.

W sumie to i dobrze że mu podziękowali, te utwory były takie sobie.
 
Stworzył go pierwszy główny kompozytor, którego wywalili bo nie spodobał im się do końca kierunek w jakim idzie Zrobił tez jeszcze muzykę do walki z gigantem, ale jej też chyba nie ma w finalnej grze.

Jest, ale chyba tylko w walce ze wspomnianym gigantem. Szkoda, bo jest imho jedną z lepszych bitewnych melodyjek.
https://www.youtube.com/watch?v=cymmf8OCwbo
To jeden z moich ulubionych kawałków i razem z tym wcześniejszym były pierwszymi opublikowanymi fragmentami soundtracku, jeszcze gdzieś w 2013 roku.

Możesz powiedzieć coś więcej o tej akcji z wywaleniem gościa, nazwisko, źródła?
 
Wiadomo może co to za muzyka podczas planowania obrony Kaer Morhen?
/watch?v=Vpq5pUA7qg8
Tutaj słychać ją najlepiej w 1:00
Wiem, że już gdzieś słyszałem ten utwór, tylko nie mogę go znaleźć, byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi w tym pomógł.
Znalazłem jedynie fragment w 0:15
/watch?t=15&v=qhfTU3mLnJY
 
Top Bottom