Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Chodzi mi o ten http://charytatywni.allegro.pl/plyta-soundtrack-wiedzmin-wraz-z-przypinka-i2013279 Trwa licytacja na cel charytatywny, nawet jeśli to ten sam soundtrack to i tak warto. Z autografem Marcina.
 
To i ja mam pytanie - czy ktoś wie jak nazywa się kawałek jaki leci często przy walkach w zleceniach np. przy walce z Wyjcem.
Gdzieś 10 min.
 
@Szincza
Też tak z początku myślałem, ale Farewell zaczyna się
przy pogrzebie Vesemira, a szukany utwór jest zaraz przed nim i chyba to jest coś innego jednak.
Ale dzięki za chęci.
 
Przegrałem już koło 50 godzin, i szczerze mówiąc warstwa audio zawiodła mnie najbardziej.(nie byłem jeszcze na Skellige) Ciągle tylko wycie wiatru, od czasu usłyszy się jakiegoś ptaka, ale rzadko. A nocą to już tylko wiatr. Świerszcze to słyszałem nocą tylko w Novigradzie. A za dnia tylko w jednym miejscu za kasztelem barona... Przecież na gameplayu 35 minutowych było dużo lepiej, nie wiem czemu teraz słychać non stop wycie wiatru (aż uszy bolą po czasie) Zacząłem się zastanawiać czy nie mam jakieś wadliwej kopii nawet.. Raz przestało tak wiać, pewnie jakiś błąd, i odrazu lepiej się grało :p W1 miażdzy trójkę pod tym względem.
Muzyka jest super w cutscenkach, oraz podczas walki. Jednak tak jak myślałem, podczas eksploracji kawalki powtarzają się co chwile, bo są krótkie ! Po 2 minuty mają. I po czasie stają się męczące. Ponoć muzyka miala się zmieniac w zależności od pory dnia, a tak nie jest niestety. zmienia się tylko czasami gdy trafimy do innej lokacji. No i bardzo zawiodłem się na nocnej muzyce. Liczyłem na jakieś mroczne kawalki jak ten świetny z jedynki, który gra na podgrodziu nocą i na polach. Ale nie ma niestety takiego, a szkoda, bo świetnie budował klimat. Na ziemi niczyjej nocą przygrywa prawie taki sam kawałek jak za dnia... Tylko lekko zmodyfikowany (i powtarza się po ok. 2 minutach) No zawiodłem się mocno. Pod tym względem nawet W2 wydaje mi się lekko lepszy, a jedynka jest daleko z przodu.
 
Ponoć muzyka miala się zmieniac w zależności od pory dnia, a tak nie jest niestety. zmienia się tylko czasami gdy trafimy do innej lokacji.
No jak to, przecież wyraźnie się zmienia:

Brama tretogorska w nocy

Wyspy Skellige w nocy
[video=youtube;6xtBuxx-lpI]https://www.youtube.com/watch?v=6xtBuxx-lpI[/video]

Obrzeża Novigradu w nocy

Wioski w Velen w nocy
 
Wiadomo tylko tyle, że.
Muzyka zwłaszcza na Skelige, to nic nowego
Strasznie mi się podoba, ale ja już ją słyszałem w Heroes IV oraz w Disciples III poza tym, z czasem robi się nudno, bo mimo, ze jest świetna to nie jest wytworem dla tej gry tylko kopią kogoś kto ją skomponował, poza tym jest jej zbyt mało i co chwile słychać to samo:/
 
Czy ja wiem czy mało. Muzyki jest sporo i jest różnorodna. Zwyczajnie gra jest tak duża że w jednym miejscu spędza się masę godzin i przez to może się wydawać że jest monotonnie. Tymczasem na samym Skellige prawie każda wyspa ma własny motyw muzyczny, Ard Skellig ma chyba ze 2-3 do eksploracji, całe Skellige po co najmniej kilka różnych utworów do walki (dzielące się chyba na te do walki z ludźmi i potworami). A to tylko wyspy, jest jeszcze Ziemia Niczyja, Novigrad, Biały Sad, Kaer Morhen.
 
No, tylko te kawałki grajków są powtarzalne. Jeszcze pół biedy z tym, że w jednym miejscu graja max 2 utwory, ale że w każdym miejscu na świecie (Skellige, NML, Novigrad, Oxenfruit, Biały Sad -Wszędzie dokładnie to samo). Na Skellige powinni chociaż dać coś innego, w klimatach nordyckich. Był skomponowany kawałek do karczm na wyspach, ale go chyba wywalili, nie wiem czemu. W takiej produkcji każda dodatkowa minuta muzyki (zwłaszcza tego typu) się przydaje.
 
Top Bottom