Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Okej, fajnie. Mamy tonę screenów, nowego materiału i wrażeń.
Ale ja chcę ten kawałek z teasera :p.
@Marcin Przybyłowicz Ładnie proszę :).
 
Last edited:
Pan Paweł podał na swoim FP że to jego temat główny, wtedy gdy wyszedł pierwszy teaser W3 (title reveal bodajże)

Dzięki, tak myślałem. Ciekawe czemu Redzi dalej z nim nie współpracowali, kiedy soundtrack do jedynki jest najlepszym jaki powstał do gier ;)
 
Było na tym forum chyba już wszędzie - szkoda, że nie mamy pełnego nagrania tylko ten krótki fragment.

Cóż, pozostaje nam poczekać te dwa tygodnie.
 

Guest 3872667

Guest
[video]https://www.facebook.com/marcinprzybylowicz/videos/10154204364857320/[/video]
 
@Marcin Przybyłowicz znowu nas rozpuszcza! Oczyma wyobraźni widzę już jeden, ba! niejeden trudny pojedynek z bruxą albo alpem. Bądź też inną wyższą maszkarą. Przy takim poziomie agresji, wykluczam muzykę eksploracyjną do błąkania się po skąpanych w słońcu winnicach.
Więcej muzyki!
:D
 
To pewnie będzie kawałek do walki z bardzo potężnym wąpierzem wyższym. Takie skojarzenie mam -Sporo dramaturgii, ciężka walka na śmierć i życie itd.
 
Wiem, już pewnie gdzieś było, ale wrzucam w odpowiednim temacie :p

Oficjalny motyw z Krwi i Wina od mistrza Przybyłowicza:


Odłuchałam z każdej możliwej strony - panie Marcinie chylę czółko. Piękne połączenie muzyki z A night to remember, Geralt of Rivia i Serc z Kamienia. Rozpływam się :)
 
No właśnie łączenie łączenie, środek jak z Piratów z Karaibów. Liczyłem na coś klimatyczniejszego (wiadomo motywu z jedynki nie da się pobić, ale z trojki jak najbardziej :p ) Początek zza to ładnie ;) No i potwierdza się że długość utworów zostanie utrzymana.. Naprawdę nie rozumiem tego, ale no co zrobić.
 
Ja odsłuchałem kilka razy i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba ten motyw. Jak dla mnie jest super klimatyczny :).
 
Dla mnie tylko średni. Duuużo lepiej zapowiadają się kawałki z filmiku o świecie i ten z harmonią (mogą być świetne) ;) Szkoda że będą trwały tak krótko....Nie wiem czy Marcin dostał jakieś zakazy komponowania dłuższych utwórów... Co to jest 2,5 minuty utworu podczas eksploracji tak dużych terenów.. Kiedy w poprzednich częściach, przy dużo mniejszych mapkach utwory trwają nawet do 7 minut...
 
@gialdonar Nie traktuj tego jako złośliwość, ale myślę, że dość praktycznym i oszczędnym rozwiązaniem będzie napisanie tego co myślisz o utworach eksploracyjnych w trójce i jedynce w twojej sygnaturce. Będziesz mógł wtedy odstawić te krucjatę i zająć się w postach innymi sprawami.
 
Taki sobie ten kawałek. Konstrukcją bardzo podobny do głównego motywu Serc z Kamienia. Niewiele odnalazłem w nim nowych, oryginalnych brzmień, może coś tam pod koniec chwilę pograło i tyle :p

Ale reszta nowej muzyki zapowiada się już dużo lepiej.
 
Top Bottom