Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • gamermd83.jpg
    gamermd83.jpg
    75.3 KB · Views: 32
Dzień dobry, bracia wiedźmini Właśnie się obudziłem popięciogodzinnej drzemce... Tak wcześnie to jeszcze dnia nigdy nie zaczynałem, ale co tam. Wypoczęty i gotowy do seansu. Zrobię sobie tylko śniadanie i będę mógł spokojnie czekać na materiał

:p Przed chwileńką obudziłem się z letargu tyż. Jestem zdumiony! Wiesiek 3 Batmana pokonał i to głownie dzięki Wam. BOMBA Gratulacje wszystkim spamowiczom co głosowali. Gala zaraz się zacznie. Mam nadzieję że, determinacja w wyborach na prezydenta i takie poświęcenie, kórym się co po niektórzy wykazali, na prawdę przysporzy REDom więcej sukcesów. Bravo
OK. odpalam za chwilkę streama
 
Widzę, że przybyło kilka osób. Już myślałem, że po szumnych zapowiedziach wszyscy się wykruszą. Jeszcze bym ja wiedział, na co my właściwie czekamy. Ale cóż, cytując klasyka - ruch jest wszystkim, cel niczym.
 
Po kilku godzinkach snu ja też jestem z Wami, żeby obejrzeć na żywo jak Wiedźmin wygrywa z Gackiem w jego mateczniku. Wrażeniami pewnie sie podzielę po gali, gdyż na tablecie raczej cieżko oglądać stream i pisać na forum jednocześnie. Do zobaczenia koło 5. Życzę Nam wszystkim udanej gali.
 
Yo również po kilku godzinach spania dołączam do was bracia w boju forumowicze :)

---------- Zaktualizowano 02:59 ----------

Oby tylko była weryfikacja ilościowa :D ale mozemy sobie powiedzieć że zaliczało głosy raz i problem z głowy :D

---------- Zaktualizowano 03:00 ----------

Nie spodziewałem się że tak szybko zamkną głosowanie, dzięki temu W3 wygrało :)
 
Ja tam wróciłem o 18-ej z tyry i po zrobieniu 6 browarów :) złopie sobie dalej :wat:
Czuje klimat że cza tu być :lol:
 
Myślę że Wiedźmin będzie na samym końcu.. jako wisienka na torcie. Więc raczej jeszcze trochę poczekamy :p
 
Super Mario... coś czuję, że gdyby teraz wskoczył Wiesław, ludziska doznaliby graficznego szoku termicznego ;)
 
Jedno trzeba już pochwalić nie jest tak żenująco i sztywno jak rok temu. jakoś to się ogląda
 
Muszę przyznać że MGS pokazał naprawdę długi materiał... to wróży dobrze dla Wiedźmina. Może zdążą pokazać jakiś zwiastun przynajmniej tak długi jak SoD :D Albo nawet krótki gameplay w co jednak wątpię.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom