Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
Ciekaw jestem czy to wina youtube'a czy ten mityczny donwgrade okazał się prawdą, bo jakość materiału bardzo słaba, szczególnie w porównaniu do Miecza Przeznaczenia. Aczkolwiek sam zwiastun ciekawy tylko chciałbym zobaczyć polską wersję :p
 
Wydaje mi się że to wina materiału, bo pixeloza nie jest chyba winą gry. Zmieniłem nie dawno monitor na 27cali i w niektórych momentach pomimo ustawienia jakości 1080p pixele tak ładują po oczach, że jestem pewien że widać to i na mniejszych monitorach. Normalnie praktycznie nie widać różnicy pomiędzy 480p a 1080p, ahh ta kompresja na YT.
 
Wydaje mi się że to wina materiału, bo pixeloza nie jest chyba winą gry. Zmieniłem nie dawno monitor na 27cali i w niektórych momentach pomimo ustawienia jakości 1080p pixele tak ładują po oczach, że jestem pewien że widać to i na mniejszych monitorach. Normalnie praktycznie nie widać różnicy pomiędzy 480p a 1080p, ahh ta kompresja na YT.
Też mi się tak zdaje, bo tak na dobrą sprawę nie widzę żadnej pikselozy na moim 15,6 cala. :D A może powinienem okulary założyć... A i tak to nic nie zmieni, dobrze widzę bez. :D

Czepianie się grafiki w RPG jest głupie, prawda. Szkoda tylko, że jak na razie mamy tendencję spadkową co do grafiki właśnie. Nikt by się nie czepiał, jakby początkowo nie robili takiego hype w tej kwestii. Bardzo słabo :/

Bez przesady, jak dla mnie gra jest cały czas ładniejsza (o wieeeele ładniejsza) od Wiedźmina 2. Czyli jest dobrze.

Trailer spoko, pozytywnie :), ale nie było takich ciarek i klikania replay, replay, replay jak przy oglądaniu SoD, albo tego z VGX. Co do grafiki to poczekajmy na nieskompresowaną wersję.

No właśnie powiem Ci, że mi się najbardziej podobał, no dobra, może VGX trochę bardziej (tak minimalnie bardziej) - ale nie z względu na grafikę (np. woda na bagnach była dziwna), tylko ten klimat no i "Sargon" Percivala. Jak dla mnie ogromny plus dla REDów.
 
Last edited:
Odpaliłem po raz 11, tym razem na TV większym niż mój monitor 22'' i muszę powiedzieć że tam gra wygląda lepiej..nie jest to poziom sławnego VGX'14, ale jest spoko :) Poczekajmy na wersję nieskompresowaną jednak i jak cdp.pl wstanie i wrzuci filmik PL :D
 
Co do tej pikselozy - to też sądzę, że to wina kompresji z jutuba.

Ja tak nie sądzę.




Żeby było jasne - trailer mi się podobał. Wiedźmin jest pod lupą całego świata gier i każdy szuka najsłabszych scen, żeby udowodnić coś tam. Nie rozumiem natomiast, czemu Redzi dają do trailerów sceny ze słabymi teksturami. Wątpię, żeby tak wyglądała gra na wysokich detalach - dwójka nie wyglądała, więc dlaczego ma wyglądać trójka?
 
Trailer nie powalił, ale z mehaniem bym nie przesadzał.Jak dla mnie było ok. Nie mogę tylko ścierpieć koncepcji Jeźdźców Gonu. Po prostu te napakowane, trupie pancerze nie pasują mi do elfów no. Może to tylko moje odczucia, nie wiem. Jeśli motyw trupi zostawić tylko na Eredinie a na reszcie zrobić tylko akcenty, to efekt byłby silniejszy według mnie. A tak to wszyscy zdają się być nijacy. I co to za stworki biegną obok nich? Śmiesznie wyglądają i kompletnie nie pasują mi do świata. Bardziej do Dragon Age. Ale to tylko takie subiektywne odczucia. Poza tym, Yen z wyglądu według mnie najlepsza jak do tej pory. Mam nadzieję, że już nie zmienią. Jej angielski głos natomiast.. meh. O grafie się nie wypowiadam bo mi w żadnej sposób nie wadzi. Ja jestem zadowolony. Ale też się nie napalałem, więc i rozczarowania nie ma :)
 
Hi hi hi, widzę, że porównywanie do Gothica 3 już nie wystarcza. :D

Nie ma to jak pierwsze screeny z niedoszłego Wiedźmina (jeszcze nie pod przewodnictwem RED'ów).

A tak przy okazji - było jakieś oficjalne wręczenie nagród RED'om na gali, czy tylko zaprezentowano trailer?
 
Oczywiście, że kiepska jakość samego obrazu to wina jutubowej kompresji, to nie ma się co nawet namyślać. Problem w tym, że nawet pomijając pikselozę i ogólne rozmazanie wszystkiego, to sama jakość scen nie jest warta okrzyków zachwytu. To naprawdę wygląda bardzo przeciętnie, a powinno lepiej niż na gameplay'u.
Może to bardziej wina samej techniki tworzenia tych scenek. To jest na silniku gry, ale wcale nie musi to oznaczać, że będzie wyglądało lepiej niż sama gra. Oczekujemy cgi, a tu trzeba zrobić coś dobrze i naturalnie wyglądającego z elementów nie do końca do tego przystosowanych. Takich filmików w grze są zapewne dziesiątki i trudno się spodziewać, by cyzelowano je z równą starannością, co Killing Monsters.
 
Last edited:
No wiele osób się martwi , że grafika znacznie uległa pogorszeniu no ale lepiej może poczekać jeszcze z opiniami ? po za tym nie grafika jest najważniejsza tylko fabuła i płynność gry choć nie powiem trochę zaskakujące jest to , że jest jakiś dziwny spadek grafii tak jak większość zauważyła
 
Nie ma to jak pierwsze screeny z niedoszłego Wiedźmina (jeszcze nie pod przewodnictwem RED'ów).

A tak przy okazji - było jakieś oficjalne wręczenie nagród RED'om na gali, czy tylko zaprezentowano trailer?

Jakiś żart, bo nie..
 
Graficznie ten trailer bardzo rozczarowuje. Nijak nie ma się do pierwszych materiałów. I zaczynam wątpić w uczciwość ostatnich screenów - tych rzekomo z ps4.
Poza grafiką spoko, poprawny trailer, z nóg nie zwala. Podoba mi się głos Eredina.

I to nie chodzi w zasadzie o to jaka jest grafika, tylko jak ewidentnie odbiega od tego co widzieliśmy - a co zgodnie ze słowami redów miało zostać jeszcze poprawione.
 
Last edited:
Grafika faktycznie niepokoi, zwróćcie uwagę jak płasko wygląda kolczuga Geralta na samym końcu trailera. - ok. 1.13 min
 
Właśnie obejrzałem... dziwnie nierówna jakość scen. Koleś przy oknie/wieśniak wygląda super, Ciri w lesie chyba też ale już modele gonu i inne trochę jakby się z commodore urwały :|

Szczególnie nieładnie scena zsiadania z koni wyszła... dlaczego Redzi prezentują widocznie gorszy materiał podczas nowych odsłon dając pole do popisu zrzędom i malkontentom? Życie im nie miłe? Przecież ich zjedzą w komentarzach za "niedoróbstwo", albo "kłamali!".
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom