Wiedźmin 3 na PC osiągnięcia

+
Wiedźmin 3 na PC osiągnięcia

Witam

Proszę mi wyjaśnić jak będzie wyglądała sprawa osiągnięć na PC. Czy będą dostępne w każdej formie gry (fizyczny nośnik, cyfrowa wersja) ? Czy będzie można jakoś dodać grę kupioną w pudełku do STEAMa ? Ogólnie proszę o wyjaśnienie jak sprawa zdobywania osiągnięć będzie rozwiązana na PC.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 


Wybacz, musiałem.
 
Nie lubię osiągnięć i nigdy nie zwracam na nie uwagi, ale odpowiadając na Twoje pytanie, to wydaje mi się, że forma w jakiej zakupisz grę nie będzie miała znaczenia dla możliwości korzystania z osiągnięć.
 
Na steamie osiągnięcia będą. Nawet ostatnio krążył link do listy z nimi, który nota bene zawierał masę spoilerów (więc uważaj jak coś). Wersje, które nie będą zakupione na steamie, prawdopodobnie osiągnięć nie będą posiadały.
 
Na steamie osiągnięcia będą. Nawet ostatnio krążył link do listy z nimi, który nota bene zawierał masę spoilerów (więc uważaj jak coś). Wersje, które nie będą zakupione na steamie, prawdopodobnie osiągnięć nie będą posiadały.

Steam oraz Origin mają swoje osiągnięcia, więc tam będą. Wersje konsolowe również. Wersja pudełkowa natomiast nie.
 
Steam oraz Origin mają swoje osiągnięcia, więc tam będą. Wersje konsolowe również. Wersja pudełkowa natomiast nie.

Ale jakim prawem?! Toż to dyskryminacja posiadaczy EK! Hańba! Hańba! A zupełnie poważnie czyli jak przy okazji W2 tylko dochodzą osiągnięcia na konsoli od Sony, tak? ;)

@Marcin Momot Skoro już odpowiadasz - planujecie dać posiadaczom EK opcję pre-download`u? Bo zapewne (jestem niemalże pewien w sumie) posiadacze cyfrówek na PC będą ją mieli, a posiadacze pudełkowych edycji pewnie już nie, tak?
 
Osiągnięcia to całkiem fajny dodatek do rozgrywki, trochę szkoda, że w wersji pudełkowej się nie znajdą, no ale już trudno.
Ale inna rzecz mnie jeszcze zastanawia. @Marcin Momot odpowiada w niedzielę? Hmm... czyżby szykował się
List otwarty :shock:
:troll:
 
Steam oraz Origin mają swoje osiągnięcia, więc tam będą. Wersje konsolowe również. Wersja pudełkowa natomiast nie.

Czy w związku z edycjami cyfrowymi będzie możliwość pobrania plików gry na kilka dni przed premierą jak to miało miejsce z GTA V ?
 
Osobiście nigdy nie zwracałem uwagi na osiągniecia w grach. Choć rozumiem że niektórzy są już przyzwyczajeni do tego dodatku... jednak da się bez tego przeżyć.
 
Last edited:
Trochę bez sensu. Dostaniesz pełną grę na płytach. Instalacja zajmie chwilkę. W jakim celu potrzebujesz pre-downloadu?

Bo grać będzie można od pierwszej w nocy dziewiętnastego, a grę dostaniesz pewnie po południu tego samego dnia. Dla niektórych to ma znaczenie, ale wątpię, żeby Redzi mogli coś w tym względzie zrobić. Kupiłeś fizyczną kopię, raczej nie masz szans na pre-load.
 
Przecież są opcje odbioru już zaraz po północy. Poza tym chyba się człowiek liczył z tym, że zamawiając fizyczną kopię gry nie będzie pobierał nic poza patchami?
 
Pytam, bo może nie ja ale znam wiele osób które stacji dysków nie mają więc znając życie chcieliby wcześniej pobrać coby móc zacząć grać razem z nami. ;) A kupują wersje pudełkową albo nawet EK, bo chcą i mogą. :)
 
Dzięki za szybką odpowiedź. Straszna kicha z brakiem osiągnięć w wersji pudełkowej. Dla dodatków i steelbooka najlepiej wziąć wersje box. Co za problem dla CD Red jakoś to załatwić (np patchem) żeby jedna można było mieć te osiągnięcia ?
 
To ma nie być osiągnięć w wersji pudełkowej?? To jest chyba jakiś żart... Gwinta przebolałem i kupiłem Grę Przygodową (Gwinta dokupię jak będzie taka możliwość na allegro lub innym ebazarku), ale to się zaczyna bardzo dziwne robić już...

Co do kurierów, dostarczenia gry etc. Wybrałem kuriera, gdzie cdp.pl powiedziało, że trzymajmy się tego, iż kurier przybędzie 19 maja - nie widzą tutaj obsuwy, mam taką nadzieję, bo nigdzie nie napisali odnośnie 3 dni oczekiwania (tak pracują kurierzy, w 3 dni od otrzymania przesyłki muszą ją doręczyć), nie wiedziałem wcześniej, że istnieje możliwość inpostów etc. a tym całym kioskom to nigdy nie wiara...

---------- Zaktualizowano 14:24 ----------

Steam oraz Origin mają swoje osiągnięcia, więc tam będą. Wersje konsolowe również. Wersja pudełkowa natomiast nie.

To jakiś żart mam nadzieję...
 
Opanujcie się trochę, skoro już powstał temat poświęcony osiągnięciom to rozmawiajcie o osiągnięciach. Na temat zamówień, kurierów, zawartości wydań można rozmawiać w innych wątkach np. tutaj lub tutaj.
 
To jeszcze kolega się pochwali gdzie chciałby te osiągnięcia oglądać. Na forum? Stronie GOG?

Mieli robić platformę GoG, więc niech działają coś a`la steam etc. chodzi o sam fakt. Zresztą jesteś Dalhi, a nie Marcin Momot ;)
 
Mieli robić platformę GoG, więc niech działają coś a`la steam etc. chodzi o sam fakt. Zresztą jesteś Dalhi, a nie Marcin Momot ;)

Ano tak, zapomniałem o Galaxy. W takim wypadku możliwe że tam się pojawią... kiedyś. Tyle, że o to trzeba pewnie pytać ludzi od platformy gog.
 
Top Bottom