Wiedźmin 3: PAX East 2015

+
Status
Not open for further replies.
Co do tej mapki, jest jak obstawiałem, malutki, naprawdę malutki fragment mapy Temerii. A jak o tym mówiłem, to nieee nieee, za małe, będzie cały Brokilon i Wyzima.
 
Spodobał mi się nowy wygląd ekwipunku, podoba mi się kolorystyka, minimalizm i to jak wszystko jest poukładane(i to że po zmianie ekwipunku od razu widać zmianę dps i obrony).

Na początku gry widać jak dziwnie zostały oświetlone chmury przez słońce.
View attachment 10999

Wygląda trochę jakby coś się przypaliło, ciekawe czy da się to jakoś naprawić.

Co do walki z Wiwerną, to trochę nieproporcjonalna ta bestia, przy tak wielkiej głowie skrzydła wydają się za małe by ją unieść w powietrze. No i zaniepokoiło mnie to jak działa igni, wiem że to był poziom trudności tzw "prezentacyjny", ale gracz palił bestię przez 5 sekund i ona mu nie zagroziła podczas tego palenia bo się szamotała i piszczała z bólu, używanie igni staje się zbyt kuszące, bo wygląda jak znak który załatwi każdą sprawę, gdyby graczowi starczyło wigoru to by pewnie palił ją dłużej, a pewnie będzie w grze taka możliwość, by ten wigor zwiększyć.

To chyba by było na tyle z nowości(mi to pasuje, bo nie chcę zbyt wielu spoilerów a dzięki temu jak REDzi reklamują grę mogę sobie pozwolić na oglądanie nowych materiałów)
 

Attachments

  • v3zu30.jpg
    v3zu30.jpg
    29.5 KB · Views: 55
A co to za teren? Ziemie Niczyje? Na powyższym obrazku wygląda to jak końcówka mapy, po drugiej stronie rzeki jest jakiś cienki paseczek lasów, ale tam dalej już się raczej nie przedostaniemy. :)
Było mówione, że tereny, które widzimy, możemy odwiedzić.
Też pierwsze co mi przyszło do głowy to "per second", ale coś mi tu nie pasuje. Przecież obrażenia powinny być liczone od 1 ataku, więc jak to się ma do jednostki czasu? o_O
Może "per strike", tak jak bodajże @Kuboniusz wcześniej napisał.
 
No tak, przecież cały komentarz powinien być wypowiedziany z pamięci bo inaczej to brak profesjonalizmu. Litości, granica głupoty niedługo zostanie przekroczona.

BTW - "czytanie z kartki" to jakiś ultimate pocisk na dubbing/lektor etc?
Chodzi mi po prostu o to, że w porównaniu do wersji angielskiej komentarza, polska wypada pokracznie. Skoro w angielskiej się przyłożyli to i w polskiej mogą.
 
Zdajesz sobie sprawę, że czytał to deweloper, a nie zawodowy lektor? :D
Wystarczyłoby, jakby to czytała przeciętna osoba która chce drugiej osobie opowiedzieć o grze. Byleby to było naturalnie powiedziane. A tutaj wygląda to jak takie czytanie "bo mi kazali".
 
Wystarczyłoby, jakby to czytała przeciętna osoba która chce drugiej osobie opowiedzieć o grze. Byleby to było naturalnie powiedziane. A tutaj wygląda to jak takie czytanie "bo mi kazali".
Tylko to jak opowiadasz zależy też od tego komu opowiadasz, inaczej się opowiada komuś kto ten świat już zna i wie o nim prawie wszystko, a inaczej się opowiada komuś kto nie wie o tej grze i świecie prawie nic.
 
Chodzi mi po prostu o to, że w porównaniu do wersji angielskiej komentarza, polska wypada pokracznie. Skoro w angielskiej się przyłożyli to i w polskiej mogą.
Bzdura. Oba są takie same. To że po angielsku komentarz brzmi bardziej "kozacko" (nie wiem jak to określić = bo nie wiem co "odczuwasz"), to może po prostu przyzwyczajenie z filmów, w których najwięksi kozacy występują w anglojęzycznych filmach. Tak na prawdę to są tylko "odczucia". Twoje są... jakie są.

Mi polski komentarz bardzo się podobał. Angielski niczym się nie wybija. Są takie same.

-----------------

Co do samego gameplay'a - pobadał mi się. Szkoda, że pocięty, ale na szczęście za dużo nie pokazano. Szczerze dziwię się troszkę osobom, które chciały by poznać wszystkie mechaniki gry, zanim sięgną po tą grę.... przecież to przyjemność - "odkrywanie" mechanik gry i rozwoju...

Grafika będzie łądna, mozę nawet bardzo ładna. Zależeć to będzie zapewne od sprzętu :) i jego mocy.

-------------------

Jeden minus (było ich kilka, ale nic specjalnego), który na pewno trzeba poprawić, możliwe, ze już poprawili - to jak już ktoś wspomniał "przyśpieszony ogień pochodni".
 
Last edited:
Jak już chcemy realizmu, to wnioskuję, aby Igni parzył dłonie Geralta. A akcja Aard powinna wywoływać reakcję i odrzucać go do tyłu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom