Wiedźmin 3: platformy

+
mycota said:
CD Projekt red oficjalnie na ps4

http://on.fb.me/VwWQCy
Świetna wiadomość!
BTW, obejrzałem sobie jakie rzeczy mogą nas czekać w przyszłości dzięki nowej technologii:
http://www.youtube.com/watch?v=Tw1l_C4kXrg
 
A tu oficjalne potwierdzenie, że pierwszym tytułem od Redów na PS4 będzie Wiedźmin http://www.gram.pl/news/2013/02/21/wiedzmin-3-dziki-gon-oficjalnie-zmierza-na-playstation-4.shtml . Nie trzeba będzie czekać do Cyberpunka, czego niektórzy się obawiali.
 
Yakin said:
A tu oficjalne potwierdzenie, że pierwszym tytułem od Redów na PS4 będzie Wiedźmin http://www.gram.pl/news/2013/02/21/wiedzmin-3-dziki-gon-oficjalnie-zmierza-na-playstation-4.shtml . Nie trzeba będzie czekać do Cyberpunka, czego niektórzy się obawiali.

Czyli przeczucie mnie nie myliło. Swoją drogą, fajnie że Czerwoni są wśród ekip, co się dopchały do devkita. Z drugiej strony, jak ktoś już na forum wspomniał, martwi nieco brak Techlandu.
 
Ile oni muszą mieć teraz na głowie , teraz nie dziwi mnie , że tak hurtowo zatrudniają ludzi nowych , 3 platformy w tym dwie nowe konsole , muszą mieć ostry zapierdziel w studiu
 
michalek12345 said:
Ile oni muszą mieć teraz na głowie , teraz nie dziwi mnie , że tak hurtowo zatrudniają ludzi nowych , 3 platformy w tym dwie nowe konsole , muszą mieć ostry zapierdziel w studiu


Chociaż z drugiej strony Sony jak mantre powtarzało wczoraj że chcą aby konsola była przede wszystkim dla developerów łatwa do opanowania, może nie będzie tak strasznie, w końcu bebeszki konsoli to prawie PC
 
Nars said:
Czyli przeczucie mnie nie myliło. Swoją drogą, fajnie że Czerwoni są wśród ekip, co się dopchały do devkita. Z drugiej strony, jak ktoś już na forum wspomniał, martwi nieco brak Techlandu.

http://www.gram.pl/news/2013/02/21/playstation-4-lista-gier.shtml

Techland jest na liście, na gram.pl przynajmniej. Nie zaprosić do współpracy developera, który sprzedał ostatnio grę w 5mln kopii byłoby co najmniej błędem.
 
AXX0 said:
http://www.gram.pl/news/2013/02/21/playstation-4-lista-gier.shtml

Techland jest na liście, na gram.pl przynajmniej. Nie zaprosić do współpracy developera, który sprzedał ostatnio grę w 5mln kopii byłoby co najmniej błędem.

Ja wiem, że Techland, tak czy siak, będzie tworzył gry na PS4/X720. Chodzi mi o samą listę. Ja rozumiem ją, jako (a mylić się mogę) listę deweloperów posiadających dostęp, do devkita.
 
Fajnie by było jakby jakiś RED się wypowiedział czy będzie można przenieść save z W2 PC do W3 PS4, bo ja chyba kupię W3 na ps4 a głupio by było tracić decyzje z W1 i W2
 
Swooneb said:
Fajnie by było jakby jakiś RED się wypowiedział czy będzie można przenieść save z W2 PC do W3 PS4, bo ja chyba kupię W3 na ps4 a głupio by było tracić decyzje z W1 i W2

Na Twoim miejscu bym się nie przejmował. Nawet jeśli opcja importu bedzie w W3, to zapewne będzie miała równie marginalne znaczenie, co poprzednio. Ot, smaczek tu i ówdzie. Zresztą już teraz można niektóre rzeczy wyczytać między wierszami z info o "stand alone story".
 
Nars said:
Na Twoim miejscu bym się nie przejmował. Nawet jeśli opcja importu bedzie w W3, to zapewne będzie miała równie marginalne znaczenie, co poprzednio. Ot, smaczek tu i ówdzie. Zresztą już teraz można niektóre rzeczy wyczytać między wierszami z info o "stand alone story".
No ale niektóre szczegóły mogą razić, a wydaje mi się, że taka konwersja czy kompilacja samych decyzji nie powinna być niewykonalna ;p można by było gdzieś wysyłać swojego save z 2ki i kompilować go tak żeby go można było ściągnąć(lub zgrać na pendrive) na ps4 i uruchomić jako początek nowej przygody w W3
 
Nars said:
Na Twoim miejscu bym się nie przejmował. Nawet jeśli opcja importu bedzie w W3, to zapewne będzie miała równie marginalne znaczenie, co poprzednio.
A ja właśnie mam nadzieję, że będzie lepiej pod tym względem.
 
Ten cytat, to fragment artykułu z gier-online informującego o zapowiedzi W3 na PS4, ale są tu dwa ciekawe szczegóły, które gdzie indziej się nie pojawiły:

CD Projekt RED wyjdzie naprzeciw osobom, którym świat Wiedźmina jest obcy. Grę rozpoczynać ma zapierające dech w piersiach intro (znając możliwości Tomasza Bagińskiego zupełnie w to nie wątpię), które przekaże sporo informacji o ostatnich wydarzeniach na wiedźmińskim szlaku. Ponadto twórcy starają się umożliwić łatwe i przyjemne zapoznanie się z kluczowymi postaciami. Jaką formę to przybierze? Tego na razie nie zdradzają, ale tym, ktrórzy z Geraltem znają się jak łyse konie, z pewnością nie potrzeba dodatkowych wyjaśnień.

Wynika z tego, że intro będzie rodzajem retrospekcji z poprzednich dwóch części, bo chyba nie będą robić osobnych dla PS4 i PC z Xboxem. Co do tego zapoznawania się z kluczowymi postaciami, to jakoś nie mam pomysłu.
 
Yakin said:
Ten cytat, to fragment artykułu z gier-online informującego o zapowiedzi W3 na PS4, ale są tu dwa ciekawe szczegóły, które gdzie indziej się nie pojawiły:



Wynika z tego, że intro będzie rodzajem retrospekcji z poprzednich dwóch części, bo chyba nie będą robić osobnych dla PS4 i PC z Xboxem. Co do tego zapoznawania się z kluczowymi postaciami, to jakoś nie mam pomysłu.

Przed premierą W2 był cykl animacji wyjaśniających kim jest Geralt, kim są wiedźmini itp. Może coś w tym stylu, tylko na większą skalę?
 
A może retrospekcja też z sagi , bo przecież gracze , którzy nie czytali książek muszą poznać Yen i Ciri , które się pojawią w w3 .
 
– PS4 daje nam możliwość stworzenia czegoś naprawdę wielkiego. Poznajemy nową konsolę od momentu narodzin systemu i nie musimy nadrabiać żadnych zaległości. Dzięki temu nasz autorski silnik – RED Engine 3 – od początku wspiera rozwiązania technologiczne użyte w PS4 – powiedział Adam Badowski, szef CD Projekt RED.
Najważniejszy cytat zaraz po zapowiedzi :p
 
Fakt, że W3 ukaże się na PS4 jeszcze bardziej przekonuje mnie do zakupu tej konsolki. Ciekawe czy Czerwoni pokuszą się o wypuszczenie dwójki na PS3 jeszcze przed premierą kolejnego Wieśka? W tej sytuacji mogliby zyskać nowych fanów, którzy wcześniej nie mieli okazji do zapoznania się z tą serią. Zawsze to więcej potencjalnych nabywców trójki.
 
Souloo said:
Ciekawe czy Czerwoni pokuszą się o wypuszczenie dwójki na PS3 jeszcze przed premierą kolejnego Wieśka?
Oczywiście, bo W2 to przecież popierdółka, a załoga zrobi to w ramach zabicia czasu.
 
Top Bottom