Wiedźmin 3: platformy

+


Widok - daleki, oczywiście trudno stwierdzić jak szczegółowy.
Cienie są, tzn poza trawą jak na PC
Gęstość trawy mniejsza niż na najbardziej trawiastych screenach z PC, ale to pewnie też zależy od lokacji więc to zdjęcie mało miarodajne jest.
Woda wygląda chyba ładnie.

Szkoda, że musimy z takich materiałów coś interpretować.
 

Attachments

  • FFr61L6RdKA.jpg
    FFr61L6RdKA.jpg
    123.2 KB · Views: 34


Widok - daleki, oczywiście trudno stwierdzić jak szczegółowy.
Cienie są, tzn poza trawą jak na PC
Gęstość trawy mniejsza niż na najbardziej trawiastych screenach z PC, ale to pewnie też zależy od lokacji więc to zdjęcie mało miarodajne jest.
Woda wygląda chyba ładnie.

Szkoda, że musimy z takich materiałów coś interpretować.

Ano szkoda, mi braki w zieleni nie przeszkadzają..Pamiętajmy, że konsole to nie PC i gdzieś trzeba było przyoszczędzić, ale jak patrze na tą fotke to i tak mi gra graficznie sie bardzo podoba.
 
Wygląda bardzo ładnie, zaczynam powoli się uspokajać :)
 
Last edited by a moderator:
Dokładnie, jezeli screen nie jest żadnym fakiem to wygląda to faktycznie bardzo podobnie do ustawień High z PC! Szkoda tylko, tak jak mówicie, że nie możemy zobaczyć w końcu czegoś oficjalnego, ale myslę, że to problem współpracy z MS.

Rysowanie jest bardzo fajne jezeli chodzi o odległość, cienie i ilość detali też super. W zieleni nie zauważyłem aż takich braków by bolało oko, więc super :) wygląda to gęsto, dla mnie idealnie.
 
Dokładnie, jezeli screen nie jest żadnym fakiem to wygląda to faktycznie bardzo podobnie do ustawień High z PC! Szkoda tylko, tak jak mówicie, że nie możemy zobaczyć w końcu czegoś oficjalnego, ale myslę, że to problem współpracy z MS.

Z drugiej strony kompresja na YT jest niewiele lepsza;):hai:
 
Masz gdzieś link do tego info???

Yarpen, może tego też się trochę bali? Z drugiej strony to ich produkt, jakkolwiek wyszedł powinni być zeń dumni :)
 
Zamieszczania do tej pory skompresowanych przez youtube gameplayów z konsol, ludzie od razu by narzekali nie biorąc poprawki na jakość flashowych pluginów ;)
 
To niech wrzucą na jakieś vimeo albo udostępnią bez kompresji do ściągnięcia. Kto każe im korzystać z YT?
 
Ale czego się bali, bo nie rozumiem?

Zapewne złamania umowy z Microsoftem :p

To niech wrzucą na jakieś vimeo albo udostępnią bez kompresji do ściągnięcia. Kto każe im korzystać z YT?

na gameplaye poza yt bym raczej nie liczył, ale za to mam nadzieję na jakieś screeny bez kompresji(chociaż ciężko o to gdy się robi za pomocą tych programów z PS4, ale może zrobią je jakoś inaczej)
 
Po tym obrazku niewiele można stwierdzić, co inaczej zobaczyć grę w ruchu a co inaczej statyczny obraz i do tego robiony aparatem. Strasznie się starają żeby wkurzyć lud, materiały z PC wysypują się jak z rękawa, a na PS4 trzeba czekać prawie do premiery. Ogólnie to nie wiem o co tu chodzi...
 
Ale..jak to? A..a... gracze?

Edycyja
Iorveth, a ja myślałem...to naiwniak ze mnie :/
Edycyja dwa
Oczywiście, to był sarkazm, nieczęsto się wypowiadam to też mało osób ma styczność z moimi postami ;]
Zdaje sobie sprawę że w tej branży teraz pieniądze odgrywają główną rolę, nie pasja.
I tak uważam że redzi nieźle się trzymają.
 
Last edited:
Gracze to machina do zarabiania pieniędzy i chociaż Redzi wyglądaja na bardzo spoko ludzi to systemu nie oszukają :D albo płyniesz z prądem w biznesie albo jesteś samarytaninem i nie masz biznesu. ;)

EDIT: Ivraas, nie wypiliśmy jeszcze ze sobą tylu piw żebym wiedział czy pytasz serio czy to sarkazm ;) Może kiedyś ;)

EDIT2: Zgadzam się z Tobą w 100%, naprawdę nieźle walczą z korporacyjnym stylem biznesu :)
 
Last edited:
Top Bottom