Wiedźmin 3: platformy

+
Hm... dziwne rzeczy z tym filmem, bo jest on... niepubliczny - czyli tylko do odtworzenia z podanego linku (który u mnie też działa).

Czemu jednak nie ma tego oficjalnie i publicznie?
 
Czemu jednak nie ma tego oficjalnie i publicznie?
Z jakiegoś powodu chcą na razie ukryć filmy z Wiedźmina na PS4.Najprawdopodobniej jest tych ukrytych filmów więcej, tylko czekających na znalezienie.
PS.W trakcie tego filmu są fragmenty z rozgrywki na PS4.
PS.2 Konrad mówi, że przejście gry przez przeciętnego gracza ma trwać 2 miesiące.
 
Last edited:
gra nie ma wsparcia dla dualshocka na PC więc nie będzie wyświetlała przycisków z PS4

Chyba, że podmieni się grafiki przycisków w plikach gry :p Ale nie ma co tworzyć teorii spiskowych, byłoby widać gdyby to było PC.
 
To było z PS4 na 100%. No chyba, że zmniejszyli ustawienia gęstości trawy i jakość roślinności (w wersji na PS4 iglak w ogóle nie ma przezroczystych elementów :p) na PC.
Ale to, co zobaczyłem mi się podobało (choć jakość woła o pomstę do nieba), zobaczymy jak to będzie wyglądało na normalnym gameplayu i, przede wszystkim, na naszych telewizorach/monitorach gdy gra już wyjdzie :).
 
Oo... miło.

W końcu zobaczymy jak gra (naprawdę) wygląda na konsoli.
I wówczas (jako gracz PC) albo się dowartościowuje, albo załamię.
 
I wówczas (jako gracz PC) albo się dowartościowuje, albo załamię.

Fajne motywacje do obejrzenia gameplay :D hahaha
Czyli co, jak gra będzie pięknie wyglądać, to się załamiesz, bo wydałeś na kompa dajmy na to 4tysie, a jak gra będzie paskudna, to Twoje sumienie będzie spokojne i wydatek 4klocków uzasadniony? Niezłe :D
Ja jakoś nie potrzebuję niczego takiego, aby wiedzieć, że w moim przypadku, inwestycja w kompa była słuszna. Mam nadzieję, że wersja na ps4 skopie dupę jakością i pozwoli grającym na tym sprzęcie czerpać pełną radość z rozgrywki. To samo tyczy się posiadaczy x1. Ludzie mają dostać gorszą grę ponieważ ktoś dał za kompa kupę kasy? Wolne żarty. Komputer nie służy tylko do gier - przyjdzie taki czas, w którym zrozumiesz dlaczego grafika jest równana do konsol dając pc niewielką przewagę oraz dlaczego pc jest sprzętem znacznie droższym, wszechstronniejszym i lepszym.
 
Last edited:
@raf230885, znowu pozachwycam się Twoim podejściem do tematu, o ile pozwolisz. ;) Też życzę sobie i innym by każda wersja była jak najlepsza w swojej kategorii. ;)
 
Ja sądzę że grubo po południu, wytrzymają go najdłużej jak się da ;)

Znaczy się do premiery gry? ;)...

Ja liczę, że jakaś "dobra dusza" z Sony Polska wrzuci gdzieś "nieskompresowany" materiał (wiem, marne szanse).
 
Top Bottom