Wiedźmin 3: platformy

+
To nie może być PS4, przecie to jest jakaś ściema bo ma hairworks.

To chyba nie jest hairworks, tylko ta REDowa technologia do włosów, przynajmniej tak mi się wydaje. W obu przypadkach włosy się ruszają.
 
Świetna sprawa z wybuchającymi beczkami :D Najpierw można podpalić znakiem Igni, a później przesunąć beczkę Aardem w stronę np. przeciwników ;)
 
Buhaha, widzę, że płacz PC'towców, którzy wydali na machinę ponad 4k już się rozpoczyna. Jest to gameplay z PS4 i taka jest prawda, don't cry.
 

Dokładnie podzielam Twoje zdanie, gra wygląda pięknie - bynajmniej na PS4 i po tym co zobaczyłem nie mam złudzeń, że jak dobrze się zrobi grę na konsolę, to śmiga w STAŁYCH - 30'stu klatkach i ma piękną grafikę, prawie nie różniącą się od PC.

/sorry za double posta, nie kasujcie już tego - niech tak zostanie.
 
Last edited:
powiem tak dobrze zrobiłem że nie inwesotwałem w kompa bo nie zależy mi aż tak na grafice i nie spodziewałem się że jest tak dobrze na konsoli spodziewałem się gorszej oprawy, w porówaniu do Ultra na PC oczywiście konsola odstaje, ale prawda jest co do tego Mixu z High :) bardzo ładnie się prezentuje. Dobra robota Redzi :)
 
Ja przypomnę, zanim towarzystwo się rozkręci, że argumenty ad personam są na forum zabronione, także proszę się nie rozpędzać w platformowych wojenkach i przepisywaniu maści na różne bolące części ciała. Posty łamiące regulamin będą usuwane (jeden już został usunięty), a autorzy mogą zostać ukarani.
 
Przy takiej dziadowskiej kompresji rzeczywiście trudno dostrzec różnice (może poza liczbą klatek na sekundę, którą jednak widać). Ja jednak jestem zdania, że to JEST gameplay z PS4. Podobno kontroler z PS4 nie jest wspierany na PC, a widoczne na gameplayu ikonki są właśnie z dualshocka.
 
Na TV będzie to wyglądać fenomenalnie :hatsoff:

Myślę że W3 na PS4 w kwestii graficznej nie ma się czego wstydzić !

P.S wybucham śmiechem jak PC-towcy teraz będą snuć teorie że to z PC-ta
No cóż boli...hehe ;)
 
To czemu gdy hairworks na PC jest wyłączony to ogon wygląda gorzej? Na tym gameplayu "z PS4" masz każdy włos animowany osobno.

HairWorks nie działa w żaden sposób na ogon Płotki. Wygląda tak samo na materiałach z HW i bez HW.
 
Nie no przecież :) nabijam się :) Jak dla mnie jest super - to znaczy że dobrze zoptymalizowano grę jak wycisnęli taką grafikę :) Jest dobrze Panowie i Panie ;)
 
Powiem Wam tak, Ci co kupili sprzęt za 2-3 kafle więcej, niż cena PS4 zostali wytentego i tyle, gra wygląda ślicznie, 30 klatek to dobra liczba jak na RPG - a konsolę można kupić już za 1500 zł, jestem w niebie. Teraz tylko zrealizować ten pre-order na PC, na którym i tak pewnie nie zagram na low.. i zbierać na PS4, potem kupię PC i będę miał porównanie.
 
Nars przepraszam, za użycie takich epitetów, ale to nie jest wojna ;) tylko śmiech z tego co zaczyna tu się robić.

Co do wersji konsolowej wygląda świetnie, tak jak ktoś powiedział nie jest to samo co na PC ale mało odstaje i to jest naprawdę ogromny plusik dla Redów za to jak obsłużyli konsolę ;) Nie potrzeba mi nic lepszego niż to co jest na tą chwilę.
 
Top Bottom