Wiedźmin 3: platformy

+
Bo wiesz z Xboxa jest tylko jeden materiał ale nie spodziewam się dużo gorszej jakości jedynie 900p ale jakość powinna być porównywalna
 
Bo nie wiem, jak będzie na Xbox One, pewnie ciut gorzej.. tak czy siak u mnie wygrywa PS 4, bo to najlepsza opcja na granie i tyle.. Gdyby Xbox miał te 1080p byłoby po równo. Myślę jednak, że różnicy widocznej między 900p a 1080p nie będzie.
 
W stosunku Ceny do jakości na polskiim rynku rządzi PS4 :) jeśli budować zestaw pod wieśka, bo np jak ktoś woli nie tylko sprzęt do grania to wiadomo że PC :)
 
PS4 rządzi i tyle, wolę dać więcej za grę - KOMPLETNIE BEZ DRM, nawet głupich pliczków i konkretną stałą płynność, niż skoki na PC z 60, do 40.
 
No i świetnie płynnie chodzi (stały fps)
Zresztą mówione było ze PS4 w walce z dużą ilością wrogów utrzymuje stały fps
 
Wszystkie platformy mają swoje zalety :) PS4 jest tania i w miarę wydajna :)

---------- Zaktualizowano 13:43 ----------

Byle gra działa dobrze :) Jest ok teraz to się moge zahibernować do 19 Maja :)
 
Po tym materiale jestem już na 100% pewny, co kupie do grania w najbliższym czasie. Teraz tylko brak gotówki na PS 4 troszkę irytuje, ale to nic - pójdzie się do roboty to konsola będzie, zasiądę wygodnie w fotelu, przy 32' calach i wypnę się na PC'towców tyłkiem.
 
P.S wybucham śmiechem jak PC-towcy teraz będą snuć teorie że to z PC-ta
No cóż boli...hehe

Wydałem na kompa 4x tyle, ile kosztuje PS4, a nie mam zamiaru snuć teorii. I nic mnie nie boli.

---------- Zaktualizowano 13:45 ----------

Po tym materiale jestem już na 100% pewny, co kupie do grania w najbliższym czasie. Teraz tylko brak gotówki na PS 4 troszkę irytuje, ale to nic - pójdzie się do roboty to konsola będzie, zasiądę wygodnie w fotelu, przy 32' calach i wypnę się na PC'towców tyłkiem.

Wzruszyłem, się, to wiele dla mnie znaczy. :)
 
@Vortaluuu z całym szacunkiem, ale w tej chwili to Ty najbardziej przeżywasz zaistniałą sytuację. Rozumiem, że się cieszysz, ale wstawki o wypinaniu tyłka czy inne takie z poprzednich Twoich postów są niepotrzebne. Gra wygląda bardzo ładnie i tyle. Po co dalej drążysz temat. Chcesz kogoś sprowokować?
 
Po tym materiale jestem już na 100% pewny, co kupie do grania w najbliższym czasie. Teraz tylko brak gotówki na PS 4 troszkę irytuje, ale to nic - pójdzie się do roboty to konsola będzie, zasiądę wygodnie w fotelu, przy 32' calach i wypnę się na PC'towców tyłkiem.
Mówisz tak jakby PCtowcy nie mogli zrobić tego samego :))
 
@Vortaluuu z całym szacunkiem, ale w tej chwili to Ty najbardziej przeżywasz zaistniałą sytuację. Rozumiem, że się cieszysz, ale wstawki o wypinaniu tyłka czy inne takie z poprzednich Twoich postów są niepotrzebne. Gra wygląda bardzo ładnie i tyle. Po co dalej drążysz temat. Chcesz kogoś sprowokować?

No wybacz, tak mam, że jak coś fajnego powstaje to się ekscytuję. :hatsoff:
 
Buhaha, widzę, że płacz PC'towców, którzy wydali na machinę ponad 4k już się rozpoczyna. Jest to gameplay z PS4 i taka jest prawda, don't cry.

Mam PS4, i mam PC ale będę grał na PS4 bo mój PC jak uciągnie tę grę w 15 klatkach na sekundę to będzie sukces. Po prostu mówię co widzę.
 
Na youtube otrzymałem odpowiedź, cytuję:

"gameplay wprost z PS4!"

Odpowiedź padła z oficjalnego konta "PlayStation Polska EXTRA".
 
HairWorks nie działa w żaden sposób na ogon Płotki. Wygląda tak samo na materiałach z HW i bez HW.

Właśnie bez hw wyglądał gorzej, różnica była zauważalna. Tu masz każdy włos osobno animowany, a to domena Hairworks.
 
Właśnie bez hw wyglądał gorzej, różnica była zauważalna. Tu masz każdy włos osobno animowany, a to domena Hairworks.

Nigdy tak nie było. Teraz wygląda zawsze tak samo, serio. Inaczej wyglądał tylko na 35min gameplayu przy włączonym HW, ale jak widać z tego zrezygnowali.
 
Dla PCtowców to i dobra wiadomość bo jeśli ktoś nie włączy HairWorks to dużo nie straci, a i zyska więcej FPS bo te animowane włosy od redów nawet ładnie wyglądają.
 
Top Bottom