Wiedźmin 3: platformy

+
@Vortaluuu nie wszystko jest z PS4, bo są też fragmenty niedawnego gameplay trailera.
Nawet jeśli, to ja sam nie zobaczyłem żadnej różnicy między tymi fragmentami z pc a resztą z ps4.Co potwierdza jak dobrze gra na PS4 została zrobiona.
 
Nawet jeśli, to ja sam nie zobaczyłem żadnej różnicy między tymi fragmentami z pc a resztą z ps4.Co potwierdza jak dobrze gra na PS4 została zrobiona.

Bo została(i nikt temu nie zaprzecza), sam byłem przekonany na początku że to mistyfikacja w stylu tej co MS zrobił. Ale gdy się dowiedziałem, że jednak nie to byłem pod wrażeniem i zadowolony, bo właśnie na PS4 będę grał :p
 
Bo została(i nikt temu nie zaprzecza), sam byłem przekonany na początku że to mistyfikacja w stylu tej co MS zrobił. Ale gdy się dowiedziałem, że jednak nie to byłem pod wrażeniem i zadowolony, bo właśnie na PS4 będę grał

Ja też jestem miło zaskoczony. Wybrałem pc, ale gdybym miał wybierać platformę tylko i wyłącznie pod Wiedźmini i tylko pod gry, to odpowiedź dla mnie jest jednoznaczna - ps4, stosunek cena/jakość rewelacyjny. Pc znacznie droższy, ale mimo wszystko służy do naprawdę wielu innych rzeczy - jak dla mnie bez sensu porównywanie obu sprzętów.
 
Na xboxie też jest bardzo OK. Gratuluję CDPR!
Pewnie jednoczesne porównanie wszystkich trzech wersji pokazałoby różnice, istotne na korzyść PC, ale samoistnie wersje konsolowe prezentują się rewelacyjnie. Nie mogę się doczekać na 19 maja.
 
Przyłączam się do gratulacji oczywiście Panowie, a ja, nie ma bata, odpalę to na 1GB VRAM, tak będzie! :victory:
 
Jak nie będzie żadnych usztywnień w kwestii vramu to odpalisz. Pytanie czy komfortowo pograsz ;]
Z braku kompa wersja na ps4 musi mi wystarczyć, trochę szkoda bo już myślę co by tu wykombinować z tą ohydną trawą...
 
Top Bottom