Wiedźmin 3: platformy

+
Grają już wszyscy, oprócz graczy pecetowych. A że historia lubi się powtarzać, to i pewnie we wtorek jeszcze nie pograją dzięki "zabezpieczeniom".

Myślę, że wszystkie kroki CDPR do tej pory dają wyraźnie do zrozumienia gdzie mają tą platformę.
 
Grają już wszyscy, oprócz graczy pecetowych
Przepraszam czuję się obrażony bo powinienem w takim wypadku od jakiegoś czasu grać a nie gram choć zamówiłem gre na PS4, która uciążliwie nie chce do mnie trafić, chciaż w piątek widziałem że można byłlo W3 kupić na wszystkie platformy w RTV EURO AGD :D

---------- Zaktualizowano 23:18 ----------

Gra kilka tysięcy ludzi co w porównaniu do całości jest zaledwie jakimś promilem nabywców
 
Tez chciałbym wiedzieć gdzie moja gra :O też czekam, troszkę ogarnijcie się z tym, że wszyscy grają na ps4... sam czekam aż będe mógł odebrać z paczkomatu ;)
 
chciaż w piątek widziałem że można byłlo W3 kupić na wszystkie platformy w RTV EURO AGD

Pracuję w Euro i jest zakaz na całą Polskę wystawiania i sprzedawania Wiedźmina przed 19 maja, a firma bardzo srogo każe nieprzestrzeganie tego typu wytycznych (przy okazji GTA V na PC kilka osób pożegnało się z posadami). Może w oczy ci się rzuciły puste promocyjne pudełka, które strasznie mnie wpieniają, bo ludzie myślą, że to już TO i ciągle o cenę pytają :)
 
Pracuję w Euro i jest zakaz na całą Polskę wystawiania i sprzedawania Wiedźmina przed 19 maja, a firma bardzo srogo każe nieprzestrzeganie tego typu wytycznych (przy okazji GTA V na PC kilka osób pożegnało się z posadami). Może w oczy ci się rzuciły puste promocyjne pudełka, które strasznie mnie wpieniają, bo ludzie myślą, że to już TO i ciągle o cenę pytają
Hmmm jest to możliwe, jeśli tak to przepraszam że wprowadziłem w błąd
 
I gdzie te mityczne różnice w grafice? :)

Chwila, chwila..



Moment... Cholera, gdzie ja miałem ten mikroskop?
 
Kurczę, macie rację. Widać gołym okiem, że build był robiony z myślą o Pegasusie i GameBoyu. Przeklęte 8-bitowce :(
 
Wyraźnych różnic nie ma. Właściwie to widoczne są tylko w niektórych miejscach, np. więcej drzewek w oddali. Oczywiście nieograniczone FPS oraz wyższą rozdzielczość pomijam, bo to chyba oczywiste. Z pewnością żadnego efektu "WOW" na PC, o którym kiedyś była mowa, nie uświadczymy w dniu premiery. WOW to mogą powiedzieć właściciele konsol, gdyż tutaj akurat gra wyciska z ich maszynek siódme poty ;) Nie zmienia to jednak faktu, że gra wygląda bardzo ładnie na wszystkich platformach. Myślę, że "bardzo ładnie" jest odpowiednim określeniem.

P.S. Już teraz możemy się przygotować na zalew ocen "0/10" na metacritic od niedojrzałych emocjonalnie użytkowników, którzy są rozczarowani odejściem studia od pierwotnych zamierzeń względem grafiki na PC.

P.S. P.S In modders we trust ;)
 
Last edited:
Siódmych potów nie wyciska, wielokrotnie Redzi mówili, że nie mieli czasu i hajsu na robienie odrębnych wersji na poszczególne platformy. Z wyciskaniem potów trzeba poczekać na gry od konsolowych mistrzów jak Naughty Dog. Oni dopiero pokażą prawdziwą moc PS4 przy "Uncharted 4" lub "The Last of Us 2" :)
 
Top Bottom