Wiedźmin 3: platformy

+
@Ivraas

Bo klawa i mysz wygrywa ZAWSZE w każdej grze, prócz Tekkena, samochodówek i Fify.
Co do sterowania padem, zawsze miałem PC dopiero teraz kupiłem PS4.
Sporo czasu upłyneło zanim się "przestawiłem" ;)
W strzelanki naprzykład nie potrafię do tej pory grać padem.
 
Przeszedłem BB i Soulsy na padzie, także byłem przekonany że nie będę miał problemu z wieśkiem, jak widać nie leży mi coś te sterowanie ;/
 
Mi na padzie się właśnie gra lepiej, ale pare rozwiązań w Wieśku są źle rozwiązane jeżeli chodzi o sterowanie, ale mysle ze jeszcze z 10h i sie przyzwyczaje. A Tak na marginesie Panowie, czym się różni BB od Soulsów ? Bo grałem w każde soulsy oprócz BB. Trudniej, łatwiej ?
 
Albo mi się wydaje albo kurtki/zbroje itp. się wycierają.
To znaczy moja kurtka którą nosiłem dłuższy czas chyba się cała potargała.
Też tak macie ?
 
Albo mi się wydaje albo kurtki/zbroje itp. się wycierają.
To znaczy moja kurtka którą nosiłem dłuższy czas chyba się cała potargała.
Też tak macie ?

Może to zależy od stopnia zniszczenia przedmiotu? Chociaż nie zwróciłem na ten aspekt uwagi szczerze mówiąc.
 
@Tares

Widać to w cutscenach najbardziej
Początkowo tego nie zauważyłem ale potem jakieś rozdarcia dziury w ciuchach.
Nie wiem, może się myle ale jezeli tak jest to czapki z głow :hatsoff:

Przypatrz się uważnie jak będziesz biegał w czymś dłużej.
 
@Tares

Widać to w cutscenach najbardziej
Początkowo tego nie zauważyłem ale potem jakieś rozdarcia dziury w ciuchach.
Nie wiem, może się myle ale jezeli tak jest to czapki z głow :hatsoff:

Przypatrz się uważnie jak będziesz biegał w czymś dłużej.

Dokładnie to samo zauważyłem. Po mocnych starciach miałem małe rozdarcia na kaftanie. Dobrze to widać w cutscenach.
 
Zrobiłem wsio, wsio co było do zrobienia w sadzie.
Został mi tylko Gryf a brakowało mi 49 punktów do 4-ego levelu.
Więc musiałem szukać wilków by nabić expa. Wilki dają na najtrudniejszym poziomie chyba po 2 albo po 3 punkciki.
Stoczyłem trochę tych walk.Dosłownie przyszedłem na wioskę cały w strzępach :smiling:
 
Mi na padzie się właśnie gra lepiej, ale pare rozwiązań w Wieśku są źle rozwiązane jeżeli chodzi o sterowanie, ale mysle ze jeszcze z 10h i sie przyzwyczaje. A Tak na marginesie Panowie, czym się różni BB od Soulsów ? Bo grałem w każde soulsy oprócz BB. Trudniej, łatwiej ?
Klimatem i tym, że nie używasz tarcz. W lewej łapie możesz mieć broń palną, której używa się najczęściej do stunu przeciwników, bo zabijać się tym za bardzo nie da.
 
wrzucam filmik porównujący ps4 vs xbox one dotyczący fram ratu
https://www.youtube.com/watch?v=tkB8gpPzMkw
Xbox niestety wygrywa, ja osobiście bym wolał gorszą grafike niz gorszy fram rate.
Na ps4 szczegolnie tnie przy cut scenkach.

W moim odczuciu płynność gry jest jak najbardziej dobra, przy podróży najwiekszy spadek zauwazylem z 28 na 25 więc to jest źle. Ogólnie gra chodzi w 30-28 klatkach. Walka 30-29 Więc jest najprawdę spoko. Mnie nie przeszkadza az tak bardzo zacinanie w cut scenkach ale przyznam, że jak redzi jeszcze nie popracują nad płynnością to bede czuł sie zawiedzony troche ich podejsciem.
 
Czy CD Projekt Red pracuje nad kolejną łatką do W3 na PS4? Gracze zgłaszają wiele różnych bugów w grze, m.in. problemy z zapisem stanu gry i odczytem, a także cięcie się gry w cut-scenkach. Czy jest gdzieś wątek poświęcony tylko wersji W3 na PS4? Pozdrawiam serdecznie
 
Czy CD Projekt Red pracuje nad kolejną łatką do W3 na PS4? Gracze zgłaszają wiele różnych bugów w grze, m.in. problemy z zapisem stanu gry i odczytem, a także cięcie się gry w cut-scenkach. Czy jest gdzieś wątek poświęcony tylko wersji W3 na PS4? Pozdrawiam serdecznie

Patch 1.03 jest praktycznie gotowy, teraz musi jeszcze przejść przez proces certyfikacji.
 
Mam serdeczna prośbe do was, wczoraj szukałem darmowe dlc w ps store ale nie znalazłem, widziałem tylko sezon passa za 100zł, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak debilowi gdzie znajde te DLC ? Platforma ps4
 
Ludziska którzy grają na na konsolach i tak jak np. ja, nie są zadowoleni zbyt bajkową/nasyconą kolorystyką. Polecam zmniejszyć nasycenie kolorów w TV, wiem że to nic odkrywczego, jednak naprawdę pomaga. Może nie jest to tak dobry sposób jak mody, ale na bezrybiu.....
 
Last edited:
Taka ciekawostka bo może nie wszyscy o tym wiedzą ;)
Nie musimy wchodzić w spowolnienie czasy i wybierać tam znaków.
Wystarczy przytrzymać blok i strzałkami, lewo, prawo :)
 
Top Bottom