Wiedźmin 3: platformy

+
Ja myślę że jak już się zdecydują wypuścić W2 na konsole od Sony to będzie to na PS4 i grafika będzie porównywalna z tą na PC :)
 
Na ps3 to raczej nie sądzę że wiedzmina 2 wydadzą, ale na ps4 kto wie może cd projekt najmniej jakiś ludzi do konwersji drugiej części przygód Geralta na nową konole sony. A, jeśli nie to przydałoby się tu coś takiego jak w przypadku mass effecta 2 na ps3 ludzie dostali darmowy dodatek mass effect genesis interaktywny komiks, który przybliżał wydarzenia z pierwszej części i pozwał dokonać najważniejszych wyborów w grze.
 
Myślę, że po wpadce z RoTWW, Redom nie w głowach powierzanie dostępu do swojego IP w celu konwersji osobom trzecim. ;) Jeżeli to zrobią to być może w formię dostosowanej do Gaikai - w końcu PS4 ma umożliwić granie w chmurze w pełnym tego słowa znaczeniu, a Wiedźmin 2 był już dawno dostępny na tym serwisie. Co prawda nie wiem jak to będzie rozwiązane wtedy od strony Sony jeżeli chodzi o sterowanie itp, ale na pewno zmian trzeba by było zrobić znacznie mniej niż w wypadku pudełkowej konwersji - zmiana ikon kontrolera właściwie by tylko zostawała w stosunku do wersji z X360, baza już jest.
Oglądając sobie wczoraj całą konferencję zdałem sobie sprawę ze strasznie ważnej rzeczy - skoro samo Sony przyszło do CDP (to nam wyjawia p. Adam Kiciński w wywiadzie dla gram.pl bodajże) jako jednego z "elitarnych" deweloperów to oznacza, że marka Wiedźmina stała się na świecie bardzo ważna, rozpoznawalna i doceniana przez gigantów. Naprawdę super, kolejny powód by kupić PS4.
 
Victorius55 said:
Oglądając sobie wczoraj całą konferencję zdałem sobie sprawę ze strasznie ważnej rzeczy - skoro samo Sony przyszło do CDP (to nam wyjawia p. Adam Kiciński w wywiadzie dla gram.pl bodajże) jako jednego z "elitarnych" deweloperów to oznacza, że marka Wiedźmina stała się na świecie bardzo ważna, rozpoznawalna i doceniana przez gigantów. Naprawdę super, kolejny powód by kupić PS4.
Podejrzewam, że Sony kontaktowało się z większością znanych i utalentowanych producentów gier, którzy z powodu trudności w programowaniu na PS3 zrezygnowali z tworzenia na tą konsolę gier po to aby nie byli od razu uprzedzeni też do PS4.
 
Witam, jestem dużym fanem książek z serii Wiedźmin oraz dwóch jak dotąd wypuszczonych gier z tej samej serii. Mam pytanie do ludzi, którzy może orientują się w temacie czy z racji że trzecia część wychodzi na PlayStation 3 to może CD Red wypuści wszystkie części na PS3, jeśli nie normalnie jako osobne gry to może przynajmniej w jakiejś edycji specjalnej?
 
cris25 said:
Witam, jestem dużym fanem książek z serii Wiedźmin oraz dwóch jak dotąd wypuszczonych gier z tej samej serii. Mam pytanie do ludzi, którzy może orientują się w temacie czy z racji że trzecia część wychodzi na PlayStation 3 to może CD Red wypuści wszystkie części na PS3, jeśli nie normalnie jako osobne gry to może przynajmniej w jakiejś edycji specjalnej?
To byłaby ogromna inwestycja, kiedyś pytałem czy możliwe byłoby przeniesienie samego wiedźmina 1 na RED engine i zoptymalizowanie go pod xboxa 360, niemozliwe jak narazie za dużo kasy i czasu.

@down

No właśnie, nie zwróciłem uwagi wcześniej
 
cris25 said:
Witam, jestem dużym fanem książek z serii Wiedźmin oraz dwóch jak dotąd wypuszczonych gier z tej samej serii. Mam pytanie do ludzi, którzy może orientują się w temacie czy z racji że trzecia część wychodzi na PlayStation 3 to może CD Red wypuści wszystkie części na PS3, jeśli nie normalnie jako osobne gry to może przynajmniej w jakiejś edycji specjalnej?

CDPR najpierw musi wydać W3, a potem martwić się o wydawanie edycji zbiorczych. Tematu remake W1 nie ma (w sensie reaktywacji Rise of the White Wolf), więc w grę wchodzi raczej tylko W2 i W3.

Takie dywagacje to najwcześniej za 1,5 - 2 lata.
 
cris25 said:
Witam, jestem dużym fanem książek z serii Wiedźmin oraz dwóch jak dotąd wypuszczonych gier z tej samej serii. Mam pytanie do ludzi, którzy może orientują się w temacie czy z racji że trzecia część wychodzi na PlayStation 3 to może CD Red wypuści wszystkie części na PS3, jeśli nie normalnie jako osobne gry to może przynajmniej w jakiejś edycji specjalnej?
Temat dot. platform już istnieje, co prawda mowa w nim głównie o Wiedźminie 3, ale nie rozdrabniajmy się już na dwa osobne tematy o tym samym - scalam więc.
 
szypek26 said:
Temat dot. platform już istnieje, co prawda mowa w nim głównie o Wiedźminie 3, ale nie rozdrabniajmy się już na dwa osobne tematy o tym samym - scalam więc.
No, Szypek, ale to już był cios poniżej pasa . To ja takie elaboraty tworzę, żeby koledze objaśnić co i jak w temacie, a Tu taki zonk - "temat nie istnieje" :confused: .

Oczywiście żartowałem.
No nic, przedmówcy zdążyli napisać z grubsza co i jak, więc nie będę powtarzał.
 
Sorry za off,ale po co zakładać dziesiątki tematów skoro jest już ich wystarczająco wiele? i tak w kółko macieju.
 
mbwrobel said:
No, Szypek, ale to już był cios poniżej pasa /> . To ja takie elaboraty tworzę, żeby koledze objaśnić co i jak w temacie, a Tu taki zonk /> - "temat nie istnieje" :confused:/> .

Oczywiście żartowałem.
No nic, przedmówcy zdążyli napisać z grubsza co i jak, więc nie będę powtarzał.
Jakbyś dał w przeglądarce "wstecz", prawdopodobnie pojawiłoby się okno pisania posta razem z zawartością i mógłbyś przekopiować ;)
 
szypek26 said:
Jakbyś dał w przeglądarce "wstecz", prawdopodobnie pojawiłoby się okno pisania posta razem z zawartością i mógłbyś przekopiować ;)
Dałem, lecz okno edytora było puste.
Nic straconego, jeszcze niejeden będzie sie pytał o Wiedźmina na PS3 i znów trzeba będzie łopatologicznie tłumaczyć .
 
Witam

Tak się zastanawiam..... Jestem konsolowym graczem i ciężko o kody albo inne modyfikacje związane z grą. Wiem że to śmiesznie brzmi ale niekiedy fajnie jest znowu przejść tą samą grę z lekimi wzmocnieniami :)/> Moje pytanie brzmi: Czy Panowie z CPR zrobią coś takiego jak NEW GAME+/>? Bardzo tego brkowało w 2 cześci a gra byłaby naprawde niesamowita wtedy. Mam dużą kolekcje gier i większości twórcy gier robią taki mały dodatek żeby wynagrodzić trud podczas gry. Domyślam się i wiem to juz napewno że W3 bedzie grą genialna. Chciałbym się zatracić w niej na mnóstwo godzin a jeżeli Panowie zrobiliby dodatek w postaci NG+ to w grze można spędzić naprawde mnóstwo miłych wieczorów niż obiecanych 100 godzin :)/> To jak będzie?

Pozdrowienia dla wszystkich Fanów Wiedźmina


Przed założeniem tematu proszę (do wyboru):
1. użyć wyszukiwarki
2. ręcznie przeszukać forum
3. skorzystać z już gotowego spisu tematów dot. Wiedźmina 3

Każde z powyższych działań doprowadziłoby cię do odpowiedniego tematu, czyli tego. Wstyd.
Scalam wątek,
szypek
 
Witajcie ! :)

Moja przygoda z WIedźminem zacząła się jakieś 3 lata temu, po przeczytaniu ksiązek, potem zagrałem w jedynkę i akurat za 2 miesiące wyszła dwójka W słabej jakości co prawda, ale przeszedłem kilka razy obydwie części ^ ^. Z niecierpliwością oczekiwałem nowych informacji o Wiedźminie 3, gdyż zakończenie " dwójki " to dla mnie swoisty prolog i wiele nowych pytań do części kolejnej. No i bach! Okazało się na ostatnich wakacjach, że faktycznie gra jest już tworzona, są nawet trailery Jednak mój biedny PC nie ma szans nawet odpalić W3, więc trochę pod wpływem emocji co prawda, jednak dla pewności... zakupiłem w styczniu PS4 :> ( a także w obawie przed roztrwonieniem pieniążków ). No, niestety nie jest tak kolorowo, ponieważ natywna rozdzielczość waha się w granicach 900 p ( ssij XboX'ie One ) i 30 fps. Jako gracz nie jestem przyzwyczajony do najlepszej grafiki i 60 fps, nie stać mnie nigdy było na mocny sprzęt. Drodzy użytkownicy, czy są tutaj jacyś z Was zamierzający grać na tej platformie ? jakie są wasze oczekiwania i nadzieje ? Czego się obawiacie :> ? Zapraszam do dyskusji ( jeśli ktoś zamierza grać na Xone ) to również proszę o wypowiedzi :>
 
@matx969 Także planuję zakup PS4 już od zapowiedzi tej konsoli. Póki co, mała biblioteka gier mnie odpycha. Wiadomo, to się zmieni w najbliższym czasie. Ja za to zawsze byłem entuzjastą komputerowym i każde pieniądze wydawałem na podzespoły pod PC. Chłonąłem nowinki strasznie. Plułem na konsole i je hejtowałem przy każdej okazji. Szczególnie jak PS3 na premierę w PL kosztowała 2500zł. Aż w końcu naszło to "prawdziwe" dorosłe życie i trza iść na swoje. Tym samym nie mogłem pozwalać sobie na high-end co roku. I kupiłem X360 Slim. Trzy lata temu. Cóż to za wspaniała konsola. Nigdy bym nie przypuszczał, że na konsoli zagram w najlepszą grę mojego życia: doskonałe Red Dead Redemption. Też to jest decydujący argument za kupnem PS4. Jak pojawi się kolejna część to tylko na konsole. A XO nie kupię ponieważ: jest widoczne słabsze, nie interesuje mnie "tivi and sport" oraz jest duże.

Jak masz PS4 to weź wypowiedz się jak w końcu jest z tymi gałkami? Ścierają się czy nie? Mój kumpel ma od półtora miesiąca i ponoć ma jakąś nowszą rewizję konsole gdzie poprawiono te gumki.
 
@Viking ja mam PS4 od premiery i jak na razie odpukać gałki się nie ścierają. W ogóle pad jest świetny i daje różne ciekawe możliwości interakcji z grą. Bardzo dobrze możliwości pada wykorzystuje Infamous Second Son. Jedną z moich ulubionych nowinek jest wbudowany głośnik, z którego dobiegają niektóre dźwięki gry. Mam nadzieję, że Redzi wykorzystają tę funkcję i na przykład poszukując leszego niektóre krakania wron będziemy słyszeć tuż przy sobie:). Dramą "mniej niż 1080p" się nie przejmuję, twórcy jeszcze nie mieli zbyt dużo czasu na poznanie nowych konsol. Myślę, że dopiero jesienna fala premier objawi nam oblicze nowej generacji w pełnej krasie.
 
Jak narazie przegrałem jakieś 30-40 godzin w Assasins's creeda 4 i bomba, nic się nie ściera, ale bardzo delikatnie wszystko robiłem . niestety PS4 stgrasznie łatwo się rysuje, praktycznie nie da się tego uniknąć. Przez 50 dni nie grałem w nic, bo nie miałem kasy, teraz za 170 zł wyhaczylem Infamousa, mam nadzieję, że gość jest okej i w poniedziałek wyśle, bo kasę wpłaciłem w piątek. Jedyne co mnie martwi, to że konsole już nie domagają. Aby pograć w HD trza mieć 30 fps... To samo szkoda w Wiedźminie 3, ponieważ 30 fpsów może spadać w trakcie większej walki czy zawieruchy, w dodaktu nie ma pewności na 1080p i aktualnie wersja na PS4 wygląda podobnie do minimalnych ustawień na PC. Ale chyba w jeszcze gorsze j sytuacji jest XboX
 
Top Bottom