Wiedźmin 3: postacie

+
Mi się kiedyś śniło, że grałem w W3, byłem w jakimś bardzo gęstym lesie(jak to się dzieje w snach, nie zauważyłem kiedy skończyłem grać Geraltem, a sam się nim stałem). Przez las przebiegała rzeka z ogromnym jeziorem w samym sercu a w tym jeziorze bardzo wysoka na co najmniej sto metrów wyspa(wyglądała jak wyrwana z jakiejś góry i wstawiona tutaj) nie można się na nią było wspiąć klasycznie, bo jej boki były niemalże idealnie pionowe, ale znalazłem drogę okrężną, i mogłem się na nią dostać przez most. Gdy już doszedłem do wyspy to zauważyłem kilka chatek, zacząłem się dokładniej rozglądać i nagle z tych chatek zaczęły wychodzić wilkołaki, nie atakowały mnie, ale nie chciałem ich prowokować, szybko poszukałem jakiegoś wyjścia ewakuacyjnego, i znalazłem paralotnie na której poleciałem do miejsca z którego zobaczyłem tę wyspę po raz pierwszy. Tam byli moi kompani, opowiedziałem im o tym co znajduje się na wyspie i dalszej części snu nie pamiętam :D
 
Mi się kiedyś śnił zamach na Esterada, Zuleyka pisząca listy, Talar z Radowidem odbierający listy, Talar z Radowidem piszący listy, jakiś grubas w Afryce odbierający listy, Dijkstra przebrany za Hindusa i Isengrim za Araba grożący grubasowi, Dijkstra wpakowany do ładowni jakiegoś statku oraz Indiana Jones w samochodzie pod siedzibą tego grubasa.

W sumie nie bardzo już pamiętam, ale opisałem na chacie, może @Rustine pamięta szczegóły.
 
To jeszcze nic mi raz śniło się że Redzi opublikowali gameplay z Yennefer. I co najdziwniejsze nikt nie narzekał na kolory, downgrade a nawet na wygląd Yen.
 
Hmm, jestem stuprocentowo pewien, że Dijkstra miał turban i kropkę na czole.

Jeszcze cośtam dziwnego było, ale sny szybko przepadają z pamięci, pozostają jedynie mgliste wspomnienia.

PS: jeszcze dziwniejsze jest to, że zamiast tego postu wysłałem przypadkiem raport o identycznej treści... :hmm:
 
Hmm, jestem stuprocentowo pewien, że Dijkstra miał turban i kropkę na czole.

Jeszcze cośtam dziwnego było, ale sny szybko przepadają z pamięci, pozostają jedynie mgliste wspomnienia.

PS: jeszcze dziwniejsze jest to, że zamiast tego postu wysłałem przypadkiem raport o identycznej treści... :hmm:

Tym czasem niebiescy po przeczytaniu raportu:


Wyobraźcie to sobie, oglądacie właśnie 300 raz intro, a tu nagle dzyń-dzyń i dostajecie taką wiadomość

Hmm, jestem stuprocentowo pewien, że Dijkstra miał turban i kropkę na czole.

Jeszcze cośtam dziwnego było, ale sny szybko przepadają z pamięci, pozostają jedynie mgliste wspomnienia.


:D
 
Last edited:
Hmm, jestem stuprocentowo pewien, że Dijkstra miał turban i kropkę na czole.

Jeszcze cośtam dziwnego było, ale sny szybko przepadają z pamięci, pozostają jedynie mgliste wspomnienia.

PS: jeszcze dziwniejsze jest to, że zamiast tego postu wysłałem przypadkiem raport o identycznej treści... :hmm:

Ej ej, spokojnie, zmień dilera bo coś za dużo masz tych snów o Arabach D:.

@UP

Moderatorzy beda mieli niespodzianke XD
 
Nie chcesz tego widzieć. Nikt nie chce.
Jestem skazany na przebywanie ze swą osobowością 25h na dobę, 8 dni w tygodniu. Nic dziwnego, że tak się zachowuję, każdy inny na moim miejscu by zwariował od przebywania z takiego rodzaju personą.

Przyznam, że po przeczytaniu raportu miałem spory dylemat, z której strony go ugryźć. :D
Ano, to musiało być co najmniej zastanawiające :hmm:
 
Top Bottom