Wiedźmin 3: postacie

+
To czarna pustułka, taka sama jaką wyczarowała Yennefer w jednym z opowiadań.
Może się nie znam na ornitologii, ale czy pustułka nie wygląda tak? :p
 

Attachments

  • gawron_max.jpg
    gawron_max.jpg
    9.3 KB · Views: 149
  • 2.jpg
    2.jpg
    79.6 KB · Views: 80
Aco do ptactwa to Yen na pewno nie towarzyszy kania. Co do kruka mam tez wątpliwości, widzieliście kiedyś kruka? To naprawdę duże bydle. Tu bym stawiał na gawrona

To kruk, wystarczy na dziób spojrzeć ;). Czarny jest. Gawrony mają jasny. Choć wielkość faktycznie nie do końca prawidłowa. Tu się zgodzę.
 
Jak dla mnie to wciąż kwestia debaty. Mogą nie mieć zarostu, mogą mieć minimalny zarost, mogą mieć podobny jak u mężczyzn, ale stylizowany. Faktem jest, że dość łatwo można je odróżnić od mężczyzn. Tyle jest zasugerowane w sadze.
 
@offcio REDzi w W2 w posągu krasnoludzkiej kobiety dali nam znać, że w ich interpretacji wiedźminlandu krasnoludzice bród nie noszą.

Skąd stwierdzenie że to krasnoludzka kobieta? Tylko dlatego że mają taki posąg w mieście czy było gdzieś o tym coś powiedziane? Bo jeśli to taki luźny wniosek to wszystkie ludzkie kobiety wyglądają tak:

;)
@down
Będę musiał zajrzeć jak wrócę na weekend na chatę, dzięki. Choć nawet jeśli to te rzeźby/posągi niekoniecznie są realistyczne :)
 
Last edited:
Ja tam liczę na wielki powrót Talara do Novigradu, i dwie równoległe wzajemnie blokujące się linie dwóch superszpiegów: Talara i Djikstry :p
Zapomniał Waść o szarej eminencji Cyrusa, niejakim monsieur Chappelle'u.
O Kreve, ale tam będzie niezły zamtuz jak wszyscy trzej będą przebywać w jednej metropolii :D

Gdyby nie ten low res strój Talara to wiele się z twarzy jakościowo nie różnią co oznacza jedno... DOWNGRADE!!!!111!
Zainstaluj Powrót, poczuj zew UPGRADE'u.

To czarna pustułka, taka sama jaką wyczarowała Yennefer w jednym z opowiadań.
Yen wyczarowała pustułkę. Nie kruka. A już na pewno nie z kryształowym szkieletem.
To artefakt.

A brody... brody... brody...
Spytajcie się AS-a zamiast żenderować.
 
Wracajcie sobie z tym zewem do swoich topiców, w wielu miejscach perfidny DOWNGRADE robiony na pałę bez przemyślunku / pod hamburgery :p
Żeby nie robić głupiego offtopu flejmując przeniosę się do odpowiedniego tematu :F
 
Wracajcie sobie z tym zewem do swoich topiców, w wielu miejscach perfidny DOWNGRADE robiony na pałę bez przemyślunku / pod hamburgery :p
Żeby nie robić głupiego offtopu flejmując przeniosę się do odpowiedniego tematu :F

Tja... wspomniany Talar wygląda nowocześniej o dwie dekady. Definitywnie downgrade.
 
Generalnie to nie wiem, czy ten program ("Rolnik szuka żony" [absolutnie tego nie oglądam, przypadkiem widziałem]) był emitowany już jak Redzi projektowali Dijkstre, ale...

To chyba on :troll:
 
Top Bottom