Wiedźmin 3: postacie

+
Zmień symbol. Osobiście proponuję gnomy, Jedyną Słuszną Wiwernę bądź kościanego pokera.

??? Niby czemu? To przecież jest gnom Edzio Cullen - słynny wampir i kochanek - marzenie ubranych na różowo nastolatek.

PS. Jest on także namiętnym graczem w kościanego pokera i od ponad pięciuset lat jest zakochany w Jedynej Słusznej Wiwernie.

PPS. RED-zi popełniają gruby błąd nie wprowadzając go do fabuły. Geralto miałby z górki z wiwernami i mógłby się ubierać na różowo.
 
Last edited:
Geralt Trzeci od początku miał facjatę i gabaryty kalifornijskiego drwaloseksualnego surfera



Made my day
 
Oszczerstwa i komunistyczna propaganda!

Podobno ostatnio go widziano w masce na statku u Geralta

[PISANKA - (tak na wszelki wypadek)]
Stał na mostku i głośno recytując poezję Majakowskiego mamrotał inkantacje mające na celu wezwanie na pomoc Edwarda. Tak! - Edzia Cullena. Słynnego gnomiego wampira-kochanka.

Geralt milcząco aprobował. Pomimo tego, że zapaskudzał mu maskę. Oraz statek.
[KONIEC PISANKI]
 
@Swiatek Rozumiem, że chcesz uczynić z Edzia swój symbol, ale bez przesady. "Pisanka" pojawia się w co drugim twoim poście, Edward pewnie częściej (celowa hiperbola). Rozumiem śmichy-chichy, ale po 45 razie stało się to już męczące, tak samo jak gnomy i Kowal z Podgrodzia.

Yhm. W całkowitym odróżnieniu od tego, że grafa rulez (i ten dodatkowy różowy piksel w 347/876 pionowej rozdzielczości jest bardzo ważny. Ważne jest także to czy Rozenek czy Dwarazy Zenek. Natomiast nieważne czy gra kręci czy nie. Nieważne, że Johnny ma dialogi na 4 nogi a Geralto pieprzy jak potrzaskany. Ważne że Rozenek lub 2RazyZenek dobrze podkłada. Chodziło mi o głos.
No i najważniejszer - jak coś nudzi Ciebie to musi nudzić cały świat. Nieprawdaż?
BTW - Jesteś tak samo nudny jak ja w drugą stronę. Przesadnie poważne podejście do marginalnych aspektów życia potrafi je zatruć innym także. Mocno. Naprawdę :)

A pisanka? Cóż. Tłumaczyłem to w co piątym moim poście. Nie chcę trollować. Jednakże gdy są tacy co traktują na poważnie moje naprawdę (IMO) zakręcone posty to wolę resztę uprzedzić że drę łacha. Sam parę razy przeżyłem stress wywołany niezrozumieniem czyjegoś "practical or teoretical joke" i chciałbym innym oszczędzić. Niedzisiejszy jestem - wiem :).

---------- Zaktualizowano 23:28 ----------

@Swiatek Rozumiem, że chcesz uczynić z Edzia swój symbol, ale bez przesady. "Pisanka" pojawia się w co drugim twoim poście, Edward pewnie częściej (celowa hiperbola). Rozumiem śmichy-chichy, ale po 45 razie stało się to już męczące, tak samo jak gnomy i Kowal z Podgrodzia.

Yhm. W całkowitym odróżnieniu od tego, że grafa rulez (i ten dodatkowy różowy piksel w 347/876 pionowej rozdzielczości jest bardzo ważny. Ważne jest także to czy Rozenek czy Dwarazy Zenek. Natomiast nieważne czy gra kręci czy nie. Nieważne, że Johnny ma dialogi na 4 nogi a Geralto pieprzy jak potrzaskany. Ważne że Rozenek lub 2RazyZenek dobrze podkłada. Chodziło mi o głos.
No i najważniejszer - jak coś nudzi Ciebie to musi nudzić cały świat. Nieprawdaż?
BTW - Jesteś tak samo nudny jak ja w drugą stronę. Przesadnie poważne podejście do marginalnych aspektów życia potrafi je zatruć innym także. Mocno. Naprawdę :)
 
Last edited:
Mam nadzieję, że to nie żaden materiał z tych "zakazanych"?
Proponowałbym na przyszłość spytać się przed zapostowaniem, jeśli masz wątpliwości co do legalności danego materiału :p A nie postować i liczyć na to, że przejdzie :p
Nie, nie jest to żaden wyciek, ani inaczej wykradziony materiał.
Tak, było.
 
A ja wam powiem , że chciałbym zobaczyć screena z Jaskrem i Geraltem pijących w tawernie ;). W sumie chyba nie było jeszcze screena z Jaskrem?.
 
@Mengaard
Szkoda, a już się cieszyłem, że będzie można zmienić ubiór, wygląd Ciri.
Chociaż jest jeszcze na to nadzieja (skoro Yen możemy, to czemu nie grywalnej Ciri?) :)
 
Top Bottom