Wiedźmin 3: postacie

+
Ja też. Jest coś w tym ujęciu tak naturalnego, że aż mnie ciarki przeszywają, jak będą wyglądać cutscenki z głównymi NPC-ami.
 
Jeszcze jakby to nie były cutscenki.. :)
To byśmy pewnie tego nie zauważyli bo kamera bylaby daleko od tej pani :p

BTW tak jak mówiłem, to nie bajery graficzne i wysokiej jakości tekstury ale animacja dodaje postacią realności ;p
 
Last edited:
Dlaczego wszystkie postacie i ich ubrania są takie... czyste?

Tak, już nie ma się do czego doczepić... ;)
 
To byśmy pewnie tego nie zauważyli bo kamera bylaby daleko od tej pani :p

BTW tak jak mówiłem, to nie bajery graficzne i wysokiej jakości tekstury ale animacja dodaje postacią realności ;p

Można to też zauważyć na BTSie z Emhyrem. Przywiązanie do szczegółów (animacje) mnie zniewala w W3. Jak na tak wielki świat scenki przerywnikowe i dialogowe są na poziomie wyższym nawet niż w W2.
 
https://youtu.be/No4kOH_X7cM?t=1m39s

z tego filmiku wiemy ze według redów Jaskier ma około 43-44 lat - nie jestem pewny czy to słuszne załozenie ...majac na uwadze fakty z ksiązki i to ze upłyneło od nich 6 lat powinien być juz po 50 chyba... nie lepiej było zostawić jego w wiek w spokoju ?
 

Wiek urodzenia bardzo dobry. W 1267 ma lat blisko 40, więc według roku narodzin 1229 idealnie to pasuje, ma wtedy 38 lat. Jeżeli upływ lat między Sagą a grami liczyć w sposób logiczny, a nie według dat, to ma wtedy 46 lat. Trzymając się jednak roku 1272, dosyć ważnego ze względu na palenie czarownic, wiek 43 lata jak najbardziej do Jaskra pasuje. Strzał w dychę z tym rokiem narodzin. Uwzględniając też poprawkę Torpedy do Sezonu Burz(zmiana roku 1245 na 1251), ma wtedy 21 lat, wszystko układa się bardzo dobrze.
 
https://youtu.be/No4kOH_X7cM?t=1m39s

z tego filmiku wiemy ze według redów Jaskier ma około 43-44 lat - nie jestem pewny czy to słuszne załozenie ...majac na uwadze fakty z ksiązki i to ze upłyneło od nich 6 lat powinien być juz po 50 chyba... nie lepiej było zostawić jego w wiek w spokoju ?
Od wydarzeń z książek upłynęło 3 lata. W Weidźminie 1 jest mylnie podane 5 lat, ale daty są konsekwentne - bitwa pod Brenną była w 1268, a W3 jest w 1271. W1 natomiast w 1270.

A Jaskier w Krwi Elfów miał "lat niemal 40", czyli pewnie 38-39. Stąd obecnie ma około 43. Wszystko się zgadza.
 
Było?



Troszku się ten Jaskier zmienił.
 
Myślę, że podobieństwo do Dżonego jest jak najbardziej zamierzone ;) Cóż, wolałam Jaskra w wersji z W2, bez wąsika, ale też na pewno będzie wyglądał fajnie i bardzo, bardzo 'jaskrowo'. Nie martwię się o design, na pewno mi się spodoba - na renderach do W2 Jaskier wyglądał jak Michał Milowicz, po czym się okazało, że przedstawili go rewelacyjnie, więc...

Jeśli chodzi o postaci to mnie się co innego rzuciło w oczy na najnowszych screenach:
Nareszcie przedstawiono elfy tak, że wiadomo, dlaczego miały w Wiedźminlandzie takie wzięcie, z tego co widzę na tym screenie i co widziałam na jednym z trailerów, nadano im w końcu oryginalną urodę. Nawiasem mówiąc ta postać trochę mi przypomina klasyczną Fem!Hawke :D
 
Ja jeszcze nic nie zdążyłem obejrzeć z nowych materiałów, ale widzę, że szybko muszę nadrobić zaległości. Ta elfka jest rewelacyjna :).
 
Nie wiem, czy ktoś już tutaj zwrócił uwagę na dobrą (MSZ) wiadomość - w dzienniku zachowane zostaje rozwiązanie z W2, czyli narracja Jaskra.
 
Od wydarzeń z książek upłynęło 3 lata. W Weidźminie 1 jest mylnie podane 5 lat, ale daty są konsekwentne - bitwa pod Brenną była w 1268, a W3 jest w 1271. W1 natomiast w 1270.

Właśnie W1 i W2 to 1271, a W3 to 1272 :p

BTW, @PATROL znalazł kolejny szczerbizm. Nie mam pojęcia, dlaczego premierę przesunięto aż dwa razy, skoro ani gnomów nie dodano, ani herbów nie zmieniono na poprawne, ani szczerbizmów nie wyłapano :p
 
Właśnie W1 i W2 to 1271, a W3 to 1272 :p
Pierwsza cutscena w W1 mówi "Rok 1270 - pięć lat po Wielkiej Wojnie".
Pierwsza część jest jest poprawna, druga nie.

Co do W2, to możliwe, że jest już 1271 - czas trwania W1 jest dość długi, zwłaszcza wliczając podróż z Kear Morhen do Wyzimy, a potem dodatkowo mija miesiąc.
 
Top Bottom