Wiedźmin 3: postacie

+
Heh, wybaczcie :) mój kolega ma taką ksywe i mi zostało :D czyli nikt jeszcze nie spotkał Yen po zakończeniu WĄTKU głównego ??
 
Last edited:
Czy da się wysłać Triss do kaer morhen w zadaniu "teraz albo nigdy" ? Czy mamy do tego okazję później w fabule ? Wystarczy mi odpowiedź tak/nie
 
Wreszcie, po długotrwałych poszukiwaniach, udało mi się odnaleźć najsłynniejszego wojownika Królestw Północy, bohatera niemal każdej tablicy ogłoszeń w Białym Sadzie, Velen i Novigradzie - dzielnego wojaka Odrina :p Niestety, zapewne przez zbyt dużą dawkę wypitego alkoholu nie był zdolny do komunikacji czy też jakiejkolwiek innej interakcji :p


Czy ktoś mógły bezspoilerowo odpowiedzieć, czy później w grze pojawia się jakiś quest z nim w roli głównej? :p
 
@Hostile On tam pracuje :p Natknąłem się na to miejsce i przeczytałem tabliczkę, ale samego Odrina nie spotkałem. Na pewno nie ma z nim żadnego questa, robi tylko za smaczek.
 
@Hostile On tam pracuje :p Natknąłem się na to miejsce i przeczytałem tabliczkę, ale samego Odrina nie spotkałem. Na pewno nie ma z nim żadnego questa, robi tylko za smaczek.
No tak, praca przy skupie butelek jest dla niego idealna - on opróżnia je z zawartości, a jego wspólnik sprzedaje puste :p

Szkoda, może misja z Odrinem pojawi się w jakimś DLC :p
 
Swoją drogą Król Żebraków jest baaardzo podobny do Odrina (z twarzy), a nawet głos ma ten sam. Nie mogłem go wyprzeć z pamięci przy okazji dialogów z tą postacią. :D
 
Swoją drogą znaleźliście w Novigradzie zadanie "Znajomy z dawnych czasów"?
Dostajemy w nim list podpisany przez A (kim on jest zgadnijcie sami)
 
Pytanie- czy spotykamy w grze gdzies Sheale de Tancarville?
Przeglądałem sobie dzisiaj glosariusz i znalazlem wpis, opatrzony rysunkiem w jej aktualnym stanie, z nia w roli głównej który mówił, że spotkałem ją w więzieniu łowców czarownic i zabiłem ją z litości, co ona przyjeła z wdzięcznością. A jestem pewien, że takiej sytuacji nie było. Czy jej postać została wprowadzona w 1.05? I dopiero przechodząc gre następny raz będę mógł ją spotkać? Czy może ją po prostu tam przegapiłem?
 
@bitels.sas
Coś musiałeś przegapić, albo po prostu jej nie poznałeś. :p Chociaż, z drugiej strony może to też być wina gry, bo w sytuacji gdy się ją spotyka trzeba szybko zdecydować co z nią zrobić i jest to nawet w formie takiej mini-cut scenki. :D
 
@witcherfan100
Widocznie ją przegapiłem w więzieniu, ale żadnej cut scenki z nią nie miałem, ani nawet z nią nie rozmawiałem. Bo po prostu nie ma takiej możliwości, żebym zapomniał o spotkaniu tak ważnej postaci. Chociaż gdy robiłem tego questa, miałem problemy z ciągłymi crashami gry, więc możliwe, że grze się coś pomieszało. Nic to- następnym razem ją spotkam :p
 
@Rhobar999 Nigdy nie przewijałem dialogów. Dialogi są jedną z najlepszych rzeczy w tej grze, więc głupio byłoby świadomie pozbawiać się takiej przyjemności ;) Po prostu uznam to za bug, a jako, że i tak pewnie będę grał jeszcze raz z innymi decyzjami, to wtedy będę już uważał, żeby jej nie pominąć :)
 
I tak nie ma to większego znaczenia. Po prostu umiera w mniej spektakularny sposób. I o wiele później ;)
 
Last edited by a moderator:
Widocznie ją przegapiłem w więzieniu, ale żadnej cut scenki z nią nie miałem, ani nawet z nią nie rozmawiałem. Bo po prostu nie ma takiej możliwości, żebym zapomniał o spotkaniu tak ważnej postaci.
Ja miałem to samo (jest wpis, nie było jej w queście), a co zabawniejsze - gram na sejwie, gdzie zginęła w W2 (rozerwana teleportem). Czyli niestety bug, i to dość srogi.
 
Po
uwolnieniu Margarity
takze dostalem tylko wpis z jej aktualnym obrazkiem. Gram na "lepszym" zapisie i licze, ze tym razem bug mnie nie obejmie.
 
@Rhobar999 @maritimus To by tłumaczyło problem. Bo też się właśnie zdziwiłem, że ona się pojawia, biorąc pod uwage, że w moim przypadku ona ginie na końcu W2. Dlatego tym bardziej mnie ona ciekawiła, bo chciałem się dowiedzieć w jaki sposób udało jej się wtedy uratować ;)
 
Top Bottom