Wiedźmin 3: postacie

+
To tu mowa o kartach czy postaciach w fabule?

Co do Gwinta, mnie tam bardziej drażni Regis i jego marne 5 punktów. Albo Dijkstra, który jako szpieg ma aż 5 punktów. To on w tej kategorii powinien mieć kartę bohatera, a nie Avallac'h, pfff.
 
Last edited:
Yarpena już mamy. Niezwykle mocarna karta biorąc pod uwagę, że to Yarpen Zigrin wraz ze swoją drużyną zabił smoka Ocvista z Kwarcowej Góry. Nie wiem kto wpadł na pomysł Zoltana walczącego ze smokiem w tych nowych kartach.

Bohaterów "pierwszoplanowych" zawsze się dopieszcza w takich karciankach.

@pepexp Carmen i Vincent? W jakich materiałach się niby pojawiali? Pierwsze słyszę, a sprawdzałem i czytałem chyba wszystko.

Nie wszystko. Ale nie mam pewności, czy aby pewne materiały nadal nie należą do strefy tabu.
 
Avallac'h jest przecież najlepszym szpiegiem.
Wkradł się między Geralta, Yen i Ciri, wywołał iluzję pościgu Dzikiego Gonu za Ciri, Białego Zimna, wymanipulował wszystkim tak, że Ciri wlazła do wieży i nie wiadomo co dzięki temu zyskał. Pewnie otworzył wrota i teraz prawdziwi Aen Elle zaleją świat Geralta.
 
Na wiedźmińskim reddicie można znaleźć pierwszą część (póki co) porównania gry w ostatecznej postaci z treścią dokumentacji z przecieku. Pod względem wyciętej zawartości na pewno nie jest tak źle jak w przypadku Wiedźmina 2, ale i tak przy czytaniu parę razy pojawia się myśl: "Ach, szkoda, że to tego nie było". Kilka zmian moim zdaniem jednak wyszło na lepsze.
I tak, Iorweth miał być w grze.

Pozostaje pytanie czy chociaż część tej zawartości zostanie przywrócona w rozszerzeniach i Edycji Rozszerzonej, tak jak te questy z trzeciego aktu w Wiedźminie 2, na co po cichu liczę.
 
Tak jak myślałem - wycięli Isengrima i Iorvetha. Niektóre zmiany nie mają za bardzo sensu, ale nie są tak drastyczne (słynne "zwiedzanie wielu królestw" w Wiedźminie 2)
 
ale nie są tak drastyczne
Wyglądają na o wiele drastyczniejsze niż te z dwójki. Tam poleciał akt, który miał być między drugim a trzecim oraz większa rola Yen w grze, żadne zwiedzanie królestw. Tutaj mamy wiele zadań pobocznych, masę potworów oraz rzeczy, które wypełniają luki fabularne oraz naprawiają dziurawe postaci.
 
Dobra cos mi sie chyba pokickalo z Vincem i Carmen, bo nie moge tego znalezc, ale kurde no bylem pewien ze gdzies widzialem :/
 
Ciekawi mnie kwestia głosu pewnej postaci, a mianowicie
Talara. W "jedynce" głosu użyczył mu Miłogost Reczek, ten sam aktor, który dubbingował Vesemira. W "trójce" ten głos jest inny, ale nadal jakbym słyszał pana Reczka. W obsadzie na filmwebie jest to ten sam aktor w obu grach. Jak myślicie?
 
Ciekawi mnie kwestia głosu pewnej postaci, a mianowicie
Talara. W "jedynce" głosu użyczył mu Miłogost Reczek, ten sam aktor, który dubbingował Vesemira. W "trójce" ten głos jest inny, ale nadal jakbym słyszał pana Reczka. W obsadzie na filmwebie jest to ten sam aktor w obu grach. Jak myślicie?

Aktor jest ten sam, tylko reżyser dubbingu (nazwiska nie pomnę) z dziwnych przyczyn zwyczajnie zapomniał, co charakteryzowało Talara oprócz ciętego języka.
Zmiana dla mnie zupełnie niezrozumiała i choć mało istotna, to "rażąca" w uszy. Szczególnie kogoś, kto niedawno ogrywał W1.
 
Czy tylko mi Vesemir a konkretnie jego model kojarzy się z aktorem Janem Łomnickim (Wołodyjowski)? W scenie odczarowania w KM nawet charakterystycznie rusza wąsem.... Takie tylko spostrzeżenie.
 
To mógł zagrać w Wiedźmina żeby sobie przypomnieć. Jeżeli rzeczywiście jest to ten sam aktor to reżyser dubbingu powinien dostać od każdej kupionej kopii gry jednego kopa za Talara...
 
Zastanawia mnie jedna rzecz co do questu związanego z Umą.
Skąd się ta Uma wzięła na wybrzeżu podczas ucieczki ze Skjalem, skoro chwilę przed tym Ciri była z Avallachem na Łódce? Trochę nielogiczne mi się to wydaje.
 
Top Bottom