Wiedźmin 3: postacie

+
nie rozumiem co masz na myśli że sobie legalnie nie pogram?


Raczej do premiery się nie dowiemy.

Dzięki. Myślałem, że już ktoś odkrył kto to może być.

edit: nie wiem jak usunąć ten obrazek z załącznika
 

Attachments

  • 176px-PEGI_18.png
    176px-PEGI_18.png
    13.9 KB · Views: 52
Tak wszyscy mówimy tylko o Yen ,Ciri i Triss a ja się tak zastanawiam czy jakąś rolę a jak tak to jaką odegra nasz przyjaciel Jaskiej ? a może przyjdzie nam z nim też podróżować ? przepraszam bardzo nie znasz mnie nie wiesz ile mam lat tak więc nie pisz mi bzdur jak byś chciał wiedzieć jestem z 1989 i tę grafikę możesz wiesz co z nią zrobić ale nie będę więcej o tym pisał bo to nie na ten temat
 
Tak wszyscy mówimy tylko o Yen ,Ciri i Triss a ja się tak zastanawiam czy jakąś rolę a jak tak to jaką odegra nasz przyjaciel Jaskiej ? a może przyjdzie nam z nim też podróżować ? przepraszam bardzo nie znasz mnie nie wiesz ile mam lat tak więc nie pisz mi bzdur jak byś chciał wiedzieć jestem z 1989 i tę grafikę możesz wiesz co z nią zrobić ale nie będę więcej o tym pisał bo to nie na ten temat
Warto udać sie do specjalisty, takie braki w rozwoju nie są normalne :)
 
UP. widać że dzieci lubią się droczyć ale z wiekiem to im przejdzie wracając już do tematu fajnie by było gdzieś na koniu pośmigać z Jaskrem i posłuchać jego ballad ;)
 
Ktoś też słusznie zauważył, że Vesemir w tej części wygląda jak Maksykanin. Dać mu tylko La Gitarrra, sombrerro, i będzie dowodził nie wiedźminami a grupą Mariachi.
View attachment 4050
 

Attachments

  • mariachi-dude.jpg
    mariachi-dude.jpg
    25.3 KB · Views: 49
No może musiał się zmienić w końcu sporo czasu zleciało od 1 części ;) a ja i tak dalej się będę trzymał Jaskra lubię bardzo tą postać i mam nadzieje że nie raz będziemy ratować jego .... rzyć ;)
 
Letho z posturą Pudziana bardzo łamie stereotyp wiedźmina z kaloryferem;)

A Vesemir nie podoba mi się, wygląda jak podstarzaly kozacki watażka.
 
"A mi się trochę grubszy Vesemir podoba, bo razem z Letho łamią stereotyp Wiedźmina z kaloryferem. "
Fakt, mój błąd, miałem odnieść się do Twojego posta, którego zacytowałem teraz.
@Mal
 
Last edited:
Top Bottom