Wiedźmin 3: postacie

+
Są możliwe podróże w czasie, inne wymiary, to nie można pomóc zregenerować się wampirowi? Geralt paru czarodziejów zna. Sheparda potrafili wskrzesić, a wielu ludzi kocha ta serie.
Nie wiem, śmiać się czy płakać. Wielu ludzi kocha też hamburgery z McDonalds. Wskrzeszenie Sheparda to chyba jeden z najgorszych zabiegów fabularnych w historii cRPG.
 
Znowu fanboje Regisa? Stado dorosłych facetów na samą wzmiankę o nim skacze jak trzynastolatki na koncercie One Direction. A może właśnie to nie są dorośli faceci, tylko dzieci na forum od 18 lat wzwyż? :hmm:
@down
Ale nie wszyscy skaczą jak dziewczynki.
 
Last edited:
A czy ostatnio w jakimś wywiadzie AS nie powiedział definitywnie, że Regis zginął w obronie przyjaciela i koniec?
 
Last edited:
A czy ostatnio w jakimś wywiadzie AS nie powiedział definitywnie, że Regis zginął w obronie przyjaciela i koniec?
AS to AS. Jego wywiady można interpretować na wiele sposobów.
Aczkolwiek stwierdził, iż zastanawiał się nad zakończeniem "Pani jeziora" z żywym Regisem, ale uśmiercenie bohatera bardziej mu pasowało.
 
Pewnie pomysł, że go rozdarło nie długo po tym jak napił się krwi i dzięki temu szybciej się zregenerował raczej was nie zadowoli? : v
 
Jako, że to mój pierwszy posta na forum chciałbym się przywitać!
Wątpię, żeby Regis miał się pojawić i mam nadzieję, że się nie pojawi, powody były już wielokrotnie podawane i się z nimi zgadzam. Myślę jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy zobaczyli go w retrospekcjach.
 
Jako, że to mój pierwszy posta na forum chciałbym się przywitać!
Wątpię, żeby Regis miał się pojawić i mam nadzieję, że się nie pojawi, powody były już wielokrotnie podawane i się z nimi zgadzam. Myślę jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy zobaczyli go w retrospekcjach.

Też mi się marzą retrospekcje z Sagi, byłby to fajny smaczek dla fanów, i w dodatku pewne rozwinięcie fabuły dla tych którzy nie czytali książek. Osobiście zrobiłbym takie grywalne wstawki jak z W2 gdzie możemy chwilę posterować Rochem, Iorwethem czy żołnierzami z klątwy. Chociaż raczej bardziej prawdopodobne będą zwykłe animowane plansze jak z dwójki
 
Wydaje mi się, że Redzi w którymś wywiadzie wspominali o tym, że postarają się przybliżyć postacie Ciri i Yen graczom, którzy książek nie czytali, gdyby pojawił się Regis to reszta towarzyszy Geralta pewnie również nie zostałaby pominięta.
 
A niby w jakim celu postacie, które zginęły w sadze miałyby zostać przedstawione graczom? Czemu miałyby służyć retrospekcje z ich udziałem? Jedyne, co by to dało, to większy mętlik i miszmasz. Ciri i Yen będą istotną częścią fabuły "Dzikiego Gonu". Regis, Cahir, Milva i Angouleme - raczej nie.
 
No to niech sobie żyje w spokoju. Za tysiąc lat może się jakoś poskłada i pozszywa, wyjdzie z dołu, do którego Geralt wrzucił jego szczątki wtopione w szkliwo i będzie bardzo, ale to bardzo głodny.
 
Jedyne co AS zrobił, to stwierdził, że teoretycznie Regis mógłby się zregenerować. Kurz na podłodze i cień na kolumnie, ciężko nazwać istotą żywą.
A jednak jest żywy bo nie pojawił się na końcu sagi (kto czytał ten wie). Oczywiście pojawienie się go w grze było by absurdem bo z takiego stanu w parę lat by się nie pozbierał. W parę tysięcy, może.
 
Kiedyś snułem teorię, że nie pojawił się na końcu sagi, gdyż był tak czy siak potworem i duszy nie miał.
 
Top Bottom