Wiedźmin 3: postacie

+
Można to było zrobić w "dwójce":hmm:

Można, ale niektórzy chcieli ratować Triss, a wtedy Detmoldu$ uciekał :p. Poza tym, Detmold jest dla mnie pro. Dubbing Janusza Germana jak najbardziej do niego pasuje, kolo ma swój własny fajny klimat i to nie jest kolejna postać na potrzeby gry lecz postać wyjęta z Sagi. Szkoda że w grze nie ma ani jednego słowa o jego pochodzeniu i o tym że był kiedyś doradcą Esterada z Koviru, dałoby to więcej informacji dla tych którzy Czasu Pogardy nie czytali.
@Nundran
Czytaj mój tekst UP :p
 

Guest 3669645

Guest
@up Z sagi wyjęte zostało tylko imię i profesja. Postać (charakter, dokładny wygląd, cele i wszystko inne) została stworzona przez REDów. Tak samo Iorweth, którego imię w sadze się pojawiało, ale tylko tyle. Cała reszta to robota REDów, więc można powiedzieć, że obie postacie zostały napisane na potrzeby gry.
 
@up Z sagi wyjęte zostało tylko imię i profesja. Postać (charakter, dokładny wygląd, cele i wszystko inne) została stworzona przez REDów. Tak samo Iorweth, którego imię w sadze się pojawiało, ale tylko tyle. Cała reszta to robota REDów, więc można powiedzieć, że obie postacie zostały napisane na potrzeby gry.

Akurat Detmold w dwóch czy trzech epizodach się w "Czasie pogardy" pojawił, ale jego "upodobania" to już całkowicie wymysł Redów ;)
 
W życiu nie zaakceptuję homoseksualnego, zboczonego, sadystycznego psychola, mszczącego się po wszystkich dokoła. Postać jak najbardziej ciekawa i pasująca do historii, jednak aż dziwne, że może on wzbudzić taką fascynację :D.
Jeśli już, to zboczonym sadystą (i gwałcicielem) był Henselt.
 
Wiesz, jest takie pojęcie jak "love to hate", które doskonale opisuje mój stosunek do Dethmolda. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest bezwzględnym paranoikiem z obsesją na punkcie zemsty i z praktycznie nieograniczonymi środkami, by jej dokonać, ale przy tym jego chore poczucie humoru, huśtawki nastrojów i dialogi z Geraltem zawsze mnie rozbawiają. Do tego za tą wyżej wspomnianą zemstą stoi dość silna motywacja, w przeciwieństwie do chociażby Henselta i Loredo, którzy robią to co robią, bo mogą. W sumie chętnie bym go zobaczył w Wiedźminie 3 (jeśli żyje), bowiem otwiera to furtkę do interesującej konfrontacji z Filippą (osoby odpowiedzialnej za spisek, który przyczynił się do śmierci jego brata).
 
Ja tam niestety Detmolda nie lubię... (Verumunt, nie zabijaj :p) Nie wiem czemu, być może za jego wygląd, który mi nie odpowiada, być może za paskudny charakter. Nie chcę go w W3, ani przelotnie, ani żeby pogadać, ani żeby zabić. Za to Dijkstrę chciałbym zobaczyć tak samo bardzo jak Regisa, który był jedną z moich ulubionych książkowych postaci. Gdyby ten duet pojawił się w grze, kupowałbym nawet gdyby świat gry stanowił 10% Skyrima, fabuła zawierała się w 20 godzinach, a głównym bohaterem był Detmold ;)
 
Nie ma IMHO sensu w wymyślaniu roli Detmolda - w przeciwieństwie do Henselta, w większości zakończeń ginie.

Co byście jednak powiedzieli, gdyby jego zmarły brat wcale nie okazał się tak nieżywy, jak sądzono?
 
Detmold, Regis, brat Detmolda... Proponuję następnego Wieśka (albo jakieś DLC) nazwać The Witcher: The Walking Dead.
@SMiki55


On miał na imie, Diltherm(Albo Dlitherm, jakoś tak xD) z Pont Vanis :p. Poza tym, on dostał strzałą w oko na Thanedd, więc... Już dwie wzmianki były o tym ze jest martwy.

Cóż, ja już sobie dawno odpuścilem Detmolda bo wiadomo że i tak go nie dadzą, wierze chociaż tylko że Janusz German który go dubbingował będzie dubbingował też kogoś innego w W3 ;/.
 
@SMiki55


On miał na imie, Diltherm(Albo Dlitherm, jakoś tak xD) z Pont Vanis :p. Poza tym, on dostał strzałą w oko na Thanedd, więc... Już dwie wzmianki były o tym ze jest martwy.

Drithelm się zwał :harhar:
IMHO lepiej już dać Drithelma, i jakoś uzasadnić jego przetrwanie (na Thanned wysłał sobowtóra?), niż bawić się z Detmoldem.

A najlepiej wprowadzić nowego bohatera, paru z Sagi zostało ;)
 
Drithelm się zwał :harhar:
IMHO lepiej już dać Drithelma, i jakoś uzasadnić jego przetrwanie (na Thanned wysłał sobowtóra?), niż bawić się z Detmoldem.
@SMiki55

Pewnie, najlepiej wyjaśnienie takie:

,,Drithelm z Pont Vanis? Ty nie umarłeś na Thanedd?"
,,Ludzie tak myśleli, tak na prawde to... Długa historia, Wiedźminie, opowiadaj co z moim bratem"
I TU ZALEŻNIE OD ŚCIEŻKI
(Opisze tylko vernona :p)
Jak sie poszło z Vernonem:
,,Cóż... To też długa historia. Lepiej nie mówic."
Jak sie poszło po Triss:
,,Gdzieś tam na tym świecie jeszcze żyje, tylko nikt nie wie gdzie po tym co zrobił."

BTW. Detmolda mozna bylo uchronic przed śmiercia a Drithelm umarł ze strzałą w oku bo tak postanowił Sapkowski i basta :p.
@zi3lona

Niepotrzebnie poprawiała pani ,,U" gdyż miałem je dobrze ;).

@Verumunt z Wyzimy
Było napisane wielką literą, z przyczyn bliżej niewiadomych. Jeżeli masz jeszcze jakieś uwagi, zapraszam na PW.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Jeśli już o czarodziejach mowa, to chętnie zobaczyłbym Radcliffe'a z Oxenfurtu. Skoro Oxenfurt ma być fabularnie niedostępny (Zajęty przez wraże siły?), to Radcliffe może pojawić się np. w Novigradzie, z racji braku możliwości powrotu do swojego miasta. Poza tym szefował komisji badajacej portal w Tor Lara, więc może mieć istotne informacje w związku z Ciri i Dzikim Gonem.
 
@Chodak

O własnie, jeżeli o czarodziejach mowa, chętnie bym po wczytaniu zapisu z powstaniem Rady i Kapituły w W3, zobaczył wszystkich czarodziei którzy byli na Thanedd podczas Przewrotu w ,,Czas Pogardy", oraz przeżyli. Na tej http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Przewrót_na_Thanedd stronie, jest lista wszystkich czarodziei. Najchętniej zobaczyłbym Dorregaraya z Vole, Keire Metz , no i większośc tych którzy przeżyli na Thanedd i nie są jakoś zabici w W2(Detmolda też bym chętnie zobaczył, oraz odnowienie Thanedd :p. Byłoby fajnie, ale Detmold umiera w większości zakończeń a oszczedzic go mozna tylko w jednym więc pewnie i tak go nie dadzą ;( )
 
Tak się zastanawiam, w co planują REDzi ubrać Ciri, ciekawe czy pamiętają, że preferowała praktyczne ubrania (które niekoniecznie były dziewczęce).
 
Tak się zastanawiam, w co planują REDzi ubrać Ciri, ciekawe czy pamiętają, że preferowała praktyczne ubrania (które niekoniecznie były dziewczęce).

To w W3 ma byc Ciri? :O. Pierwsze słysze :O. Ale i tak przystaje przy...

O własnie, jeżeli o czarodziejach mowa, chętnie bym po wczytaniu zapisu z powstaniem Rady i Kapituły w W3, zobaczył wszystkich czarodziei którzy byli na Thanedd podczas Przewrotu w ,,Czas Pogardy", oraz przeżyli. Na tej http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Przewrót_na_Thanedd stronie, jest lista wszystkich czarodziei. Najchętniej zobaczyłbym Dorregaraya z Vole, Keire Metz , no i większośc tych którzy przeżyli na Thanedd i nie są jakoś zabici w W2(Detmolda też bym chętnie zobaczył, oraz odnowienie Thanedd . Byłoby fajnie, ale Detmold umiera w większości zakończeń a oszczedzic go mozna tylko w jednym więc pewnie i tak go nie dadzą ;( )
 
Tak się zastanawiam, w co planują REDzi ubrać Ciri, ciekawe czy pamiętają, że preferowała praktyczne ubrania (które niekoniecznie były dziewczęce).



Bym się nie martwił. :)
 
Top Bottom