Wiedźmin 3: postacie

+

Guest 3669645

Guest
Jakieś wygodne galoty, kubrak. Na pewno nie będzie paradować z mieczem w kiecce ;) O to bym się nie martwił. Pewnie wystylizują ją na "wiedźminkę"
 


Bym się nie martwił. :)

@Nars

A to nie jest Vesemir przypadkiem?

ED:

Ostatecznie:



Ale to tylko z tego co wiem Fan Art.
 
Coś szczupły ten Vesemir, nie sądzisz? ;)
@SMiki55
To że był wiedźminem, najlepszym szermierzem w Kaer Morhen i Nauczycielem Geralta(Wlasciwie to nawet przybranym ojcem), to znaczy że musiał być gruby? A może klate zakrywa mu ta peleryna? :p.A te niby włosy to można wyjaśnić że... Broda mu urosła :p.


ed: Ja tu widze przy okazji jak patrze na Filmweb i na liste dubbingowców że... Będzie Dudu Biberveldt! Na razie mają tylko aktora dubbingowego w ang niestety D:. Ewana Baileya ;p. Ale niespodzianka, nie wiedzialem ze Dudu sie pojawi :D.
 
Last edited:
Właściwie to Biberveldtom było na rękę przygarnięcie Dudu. On był bezpieczny i miał pewność, że nic mu nie grozi, a oni się bogacili. Kto wie jak się potoczyły jego losy :). Novigrad znów staje się ciekawszy.
 
Coś w tym stylu, na końcu Wiecznego Ognia Dainty nazwał go kuzynem, coby uniknąć dalszych kłopotów, a w niekanonicznym "Coś się kończy, coś się zaczyna" towarzyszył reszcie rodziny Biberveldtów na weselu.
 

Guest 3669645

Guest
Nizioły były potwierdzone. A i obecność pewnych dopplerów też jest oczywista, bo fajne questy z nimi mogą być i to jedne z niewielu postaci z Novigradu które wgl jeszcze żyją po wydarzeniach z sagi.. :p
 
No i warto jeszcze pamiętać o tym panu:View attachment 2689 Chappelle
Nota bene, z jednego z moich ulubionych opowiadań pt. ,,Wieczny Ogień''. Fabuła tej niedługiej historii to po prostu genialny pomysł na questa. REDzi przeczytajcie to (questy już zamknięte i tak) :)
 

Attachments

  • Chappelle_z_filmu.jpg
    Chappelle_z_filmu.jpg
    41.5 KB · Views: 47
Last edited:

Guest 3669645

Guest
@up No to właśnie pisałem, że na pewno będą OBA dopplery :p

Chyba że się w grze okaże, że będzie ich jeszcze więcej. Może jakiś zły mimik, który przez większość gry będzie się podszywał pod jakąś ważną postać a my nie będziemy o tym wiedzieć? :p Aż mi się przypomina Raymond z W1
 
Z tego co pamiętam Chapelle miał blady nieludzki wygląd. I zawsze wyobrażałem go sobie w jakiejś takiej pozłacanej zbroi.
 
Ja zawsze sobie wyobrażałem Chapelle'a w czarnej szacie, albo czymś podobnym do tego stroju Tywina powyżej. Ale zawsze gdy o nim czytam, staje mi przed oczami Hierulf z komiksu Thorgal. Niestety, nie znalazłem na Internetach żadnego obrazka z nim, ale mam nadzieję, że większość kojarzy... ;) Pojawia się w nowej serii "Młodzieńcze lata".
 
To ja też dodam coś od siebie i napiszę, że Chapelle'a wyobrażałem sobie w białej, bogato zdobionej szacie, ale bez tego czarnego kaptura, który ma w serialu.
 
A ja chce w W3 coś ala naradę wojenna z wszystkimi królami z listy z tego linku:
http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Pokój_Cintryjski
oprócz zmarłych i Shilarda :p.

(off-top)
Delikatnie odradzam korzystanie z wiki pod tym adresem. Jest nieoficjalna, i niezbyt kontrolowana. Teoretycznie powinienem podać teraz link do oficjalnej, ale polska wersja "oficjalnej" nie jest jeszcze zbyt... wiarygodna. I strona główna w fazie roboczej :whistle:

Tak jakby jedyna wiki, której można ufać, to ta oficjalna anglojęzyczna...
 
Top Bottom