Wiedźmin 3: postacie

+
@SMiki55

Ty sobie jajka wielkanocne robisz? Nie dość że to Polska gra więc nie będę korzystał z żadnej zagranicznej wiki, to jeszcze Polacy wiedzą o niej najwięcej a ty mi odradzasz korzystania z Wiki gdzie nawet ty jesteś Adminem i jak dla mnie wszystko jest tam gut. Jak dla mnie, anglicy powinni nam zazdrościć. Oni mają już przedawnione tło a my mamy nowe z W3 :p. I inne takie rzeczy. Więcej Artykułów mamy itd D:.
 
@SMiki55

No ale z Pokojem Cintryjskim to akurat właśnie tacy władcy byli. I mi właśnie chodzi o zrobienie narady jakiejś wojennej w W3 z nimi oprócz zmarłych i bez Shilarda.(WHERE IS NIEDAMIR AND ESTERAD?!) Więc ja sądzę że jest dobrze ;-;. Już mi tak tego nie odradzaj bo zacznę rozważać nad sensem życia ;-;.
 
W sumie zdiwiłbym się gdyby Dudu się nie pojawił. Będzie Novigrad, idealna okazja do wykorzystania jednego z lepszych opowiadań bądź jego elementów.
 
Zresztą, byli na defiladzie w Novigradzie, a więc Verumunt powinien być pocieszony :)

Do pomysłu ukazania w trójce wszystkich władców jestem raczej sceptyczny. Ze względów głównie praktycznych - stworzenie konceptów, modeli i tekstur dla każdego z kilkunastu królów, książąt czy hrabiów byłoby mocno pracochłonne. Tym bardziej, że przecież pojawią się jeszcze jarlowie z Wysp, przedstawiciele różnych ugrupowań w Novigradzie...

Każdy z nich powinien być raczej unikalny. Sytuacja, w której dwóch królów ma ten sam model, a różni się jedynie teksturą (Stennis i Radowid... jednemu mogli choć dać jakieś włosy...) jest IMHO niedopuszczalna.
 
Zastanawia mnie jak będzie wyglądała sprawa z zanikaniem martwych ciał. Zmienianie się w sakiewki z loot'em mam nadzieję nie wchodzi w grę;)
Ja proponowałbym zostawianie ciał na określony czas i znikanie, gdy zejdą z pola widzenia. Macie jakieś lepsze pomysły?
 
W sumie nie wiem czym było spowodowane zanikanie ciał w dwójce, skoro FCR2 był w stanie ten mankament usunąć.
 
Nie wiem czy ktoś pisał, ale na Filmwebie jest podane, że pojawi się Dudu Biberveldt a wcieli się w niego (w angielskiej wersji) Ewan Bailey.

Ciekawe skąd wzięli takie info, nie przypominam sobie żeby gdzieś było o tym mówione.
 
Ja zawsze sobie wyobrażałem Chapelle'a w czarnej szacie, albo czymś podobnym do tego stroju Tywina powyżej. Ale zawsze gdy o nim czytam, staje mi przed oczami Hierulf z komiksu Thorgal. Niestety, nie znalazłem na Internetach żadnego obrazka z nim, ale mam nadzieję, że większość kojarzy... ;) Pojawia się w nowej serii "Młodzieńcze lata".

Pojawił się również w kilku tomach "regularnego" Thorgala.

View attachment 2864
 

Attachments

  • aaricia.jpg
    aaricia.jpg
    43.7 KB · Views: 38
Ciekawe skąd wzięli takie info, nie przypominam sobie żeby gdzieś było o tym mówione.

Zapewne z IMDB. Pytanie tylko z jakiego źródła oni pozyskali taką informację. Można się jedynie domyślać, że aktor się wygadał i gdzieś tam coś napomknął.
 
Część stron rozpowszechniających wiadomości o Dudu jest sprzed dwóch miesięcy. Nie wygląda mi to zbyt wiarygodnie, chociaż z drugiej strony wystąpił już w kilku grach. Na imdb, do którego to portalu właściwie wszystko się odnosi, jest oprócz niego tylko Geralt i Emhyr w obsadzie Wiedźmina. A powinien tam się znajdować również Vesemir, grany przez Williama Robertsa, gdyż jak zakładam, to on się odzywa w Killing Monsters. Chociaż nie przeczę, Ewan Bailey potrafiłby zagrać niziołka, albo raczej hobbita zachwalającego świeżą zieleninę na targu. Sapkowe niziołki to mordercze istoty, gotowe w każdej chwili wbić sekator pod żebra nieuważnemu podróżnemu, który przypadkowo wjechał im w kapustę.

http://ewanbailey.com/work/voice/demoscommercial.html
Jakby ktoś chciał posłuchać próbek głosowych pana udającego niziołka udawanego przez dopplera.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Info o jakichkolwiek nowych aktorach wersji PL otrzymamy pewnie na krótko przed premierą, tak samo jak w przypadku poprzednich części. No i pewnie będzie jakieś krótkie demko prezentujące naszą wersyję
 
Do wszystkich fanbojów Regisa - oto cytacik z innego wywiadu, a odpowiedź AS-a utrzymana jest w poważniejszej konwencji.

Pytanie: W piątym tomie sagi o wiedźminie, czyli "Pani Jeziora" bohaterowie towarzyszący naszemu dzielnemu zabójcy potworów giną w ciągu niecałej godziny w tym samym miejscu. Umierające postacie były przez pana "dopieszczane" czasami przez całą sagę. Wiele szczegółów zawartych w ich kolejach losu wróżyło całkiem niezłą przyszłość, aż tu nagle, ni stąd ni zowąd umierają i to na dość kontrowersyjne sposoby. (...) Nie wspominam tu o Regisie, bo chytry bydlak pewnie się zreinkarnuje, w końcu odcięcie głowy a roztopienie to tylko różnica paru eonów. (...)

Odpowiedź: (...) Względem Regisa, przyznaję, było trudniej, i wersje, w których wampir przeżywa, istniały. Zrezygnowałem z nich jednak - tym niemniej nie tylko za chybione, ale za wręcz krzywdzące uważam posądzanie mnie o, jak Pan pisze, "znudzenie się bohaterem" czy "pozbywanie się nadmiaru". Wampir ginie, bo poświęca się - ratuje Geralta i Yennefer - by go zabić, Vilgefortz musi poważnie "wystrzelać się" z czarnoksięskiej mocy.
http://www.sapkowski.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=442

Ten, teges... odpowiedź raczej nie sugeruje możliwości "wskrzeszenia" wampira...
 
Ten, teges... odpowiedź raczej nie sugeruje możliwości "wskrzeszenia" wampira...
Sapkowski lubi kręcić. O ile sam uważam, że Regis jest niepotrzebny w trójce, tak nie pojawienie się jego ducha przy łodzi Ciri jest już podejrzane.
 
Duch się nie pojawił może dlatego, że Regis jednak był potworem. Sądzę, że potwory nie posiadały w tym świecie duszy. Czymkolwiek dusza jest.
A SMikiemu dziękuję za posta. Jak już wcześniej pisałem fanboje ewryłer.
 
Top Bottom