Wiedźmin 3: postacie

+
Też chciałbym zobaczyć na tym arcie wiadomego cyrulika, jednakże cały czas uważam to za niemożliwe.
 
Mi tam wygląda na standardowego randoma.
Nie pogniewałbym się na Regisa w W3, ale doszukiwanie się znaczącej postaci w jakimś statyście to lekka przesada.
 
Jeśli Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy miałby się pokazać w grze w postaci materialnej, to musiałby to uzasadniać niezły fikoł wydarzeń z udziałem Ciri. Miejsce dobre, ale czas (jeszcze) nie ten.
Chyba, że na jego wstążce czasu Niespodzianka zrobiła sporą zaszewkę. ;)
 
Naciągane by to było. I szlachetna śmierć okazałaby się czymś innym niż śmierć.
 
Last edited:
Dlaczego Ciri miałaby akurat w jakikolwiek sposób ingerować w losy Regisa? Ani go znała, bo widziała jedynie przez chwilę, ani nie można przypuszczać, że miał dla niej znaczenie większe niż powiedzmy Szczury czy Vysogota. Więc jaki byłby to powód?
Użycie magii niesie podobne pytania. Kto i w jakim celu? Czy Geralt jeżdził po prośbie od czarodzieja do czarodzieja, wiedziony jakimś dziwnym przekonaniem, że może jednak ten spektakularnie unicestwiony, spalony, rozerwany na strzępy i stopiony wampir ciągle nadaje się do reperacji? Nie sądzę.
Co umarło, niech zostanie martwe.
 
Last edited:
Mam szczerą nadzieję, że wskrzeszanie Regisa REDzi sobie darują. Ja rozumiem chęć pokazania jak największej liczby postaci z książek, ale sensowne uzasadnienie tego, poza czystym chciejstwem i fan-service, jest raczej niemożliwe. Co dalej, FrankenCahir? :p
 
W sumie to dałoby się wytłumaczyć jego szybką regenerację np. pomocą czarodziejów. Co byłoby jednak mocno naciągane. Najlepiej to trzymać się postaci, które w 100% są żywe. :p
 
Są możliwe podróże w czasie, inne wymiary, to nie można pomóc zregenerować się wampirowi? Geralt paru czarodziejów zna. Sheparda potrafili wskrzesić, a wielu ludzi kocha ta serie.
 
Last edited:
@martimus
Dałem tylko taki przykład, równie dobrze mogłyby pomóc mu inne wampiry. Pomysłów na jego szybkie wskrzeszenie może być cała masa. Tylko niekoniecznie mogą one być wiarygodne.

Ciekawe czy pojawi się Myszowór i czy dane nam będzie pograć z nim w kości. :p Ogólnie dobrze by było jakby pojawiły się na Skellige wszystkie wymienione postacie z sagi. :D
 
Last edited:
Niech się wypowiedzą teraz eksperci od palety kolorów i innych pierdół. To jest dużo ciekawszy temat, a ja o sposobie regeneracji wampirów nie mam pojęcia.
 
Last edited:
Top Bottom