Wiedźmin 3: postacie

+
Eee, nieładna? Niby o gustach się nie dyskutuje, ale ja tam oznak nieładności w niej nie widzę. Nawet kolczyk o dziwo mnie nie gryzie w oczy, chyba jej pasuje.
 
Ano różni się. Głównie tym, że jest nieładna.

Czy jakaś dziewczyna, kobieta jest ładna czy nie = podoba nam się, bądź nie, to bardzo subiektywna sprawa każdego z nas. Gusta są różne i podobno o gustach się nie rozmawia..

Poza tym nie ma brzydkich kobiet, są tylko niezadbane..
 
Last edited by a moderator:
Ano różni się. Głównie tym, że jest nieładna.

Jest urody egzotycznej, nie jest brzydka, wyróżnia się, nie było opisu o ile się nie mylę, że jest "taka piękna, że każdy się w niej kocha". Uroda to rzecz subiektywna, ta tutaj mi się podoba osobiście ale nie w tym rzecz - wygląda interesująco, inaczej niż większość postaci która jest po prostu ładna i tyle. Jest charakterystyczna i nie brzydka (nie ma worów pod oczami, nie jest stara, nie gnije jej twarz ;D, nie jest gruba).
 
Poza tym nie ma brzydkich kobiet, są tylko niezadbane..
Oj życie jeszcze Cię kopnie w zad synu...

Gusta są różne i podobno o gustach się nie rozmawia..
Szkoda, że tym argumentem szafują na ogół ci, którzy gustu i poczucia smaku nie mają (nie, nie piję do Ciebie, to uwaga bardzo ogólna).

Jest urody egzotycznej
Wpisuję sobie do notesika z Okrągłymi Słówkami. Będzie tuż obok "mądry inaczej" i "dyskusyjnej urody".

A wracając do ładnych dziewcząt (wirtualnych) - Ciri wygląda kapitalnie w zwiastunie. KAPITALNIE, atrakcyjna, ale "nienachalna".
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Jakiej tam urody egzotycznej. Toż to dość popularny typ urody "naturalnie ładnej kobiety". Trójkątna twarz, duże, migdałowe oczy, pełne i ładnie wykrojone usta. Wywalić kolczyk, zrobić zdjęcie w normalnej pozie i mamy atrakcyjną młodą dziewczynę -Myślę, że większości facetom by się spodobała, bo jak ktoś już wspomniał, gusta są różne. Znam takich, którzy za nic nie weszliby do łóżka z Megan Fox, także tego (dla mnie jest niezła, choć na pewno nie ideał).
 
Wpisuję sobie do notesika z Okrągłymi Słówkami. Będzie tuż obok "mądry inaczej" i "dyskusyjnej urody".

Chodziło mi o charakterystyczną, inną niż zwykła, jak dla mnie. Poprawiłem się później więc nie rozumiem tego "dogryzania". Tak samo jak charakterystyczna może być kobieta z podłużną ale dość ładną twarzą i niby przydługim nosem, niecodzienny, nie ładnym, nie pasującym do wyglądu ładnej kobiety, bo "za długi". Mimo to jest z tym nosem jej ładnie. Tak samo białe włosy ;p czy nie wiem, fioletowe czy dredy na przykład.
 
Ano różni się. Głównie tym, że jest nieładna.
Nie jest klasyczną pięknością, ale nieładna? No bez przesady... Urodą całkiem pasuje, tylko ta płaczliwie-zgagowata mina psuje efekt, a nawet odrzuca. Przydałoby się inne ujęcie, z inną mimiką.
 
Last edited:
Mi tam się podoba, ale nie każdemu musi i na tym powinno skończyć się dyskusję. Mal napisał swoją opinię na temat jej urody, a teraz każdy dorzuca coś od siebie próbując mu udowodnić, że się myli podając w skrócie jaki ma gust i wyobrażenie na temat książkowej postaci. Głupota. Zaraz wątek przerodzi się w kolejną wojnę, ale teraz o wygląd Ciri. Tak jakbym nie miał dość po Yen.
 
A wracając do ładnych dziewcząt (wirtualnych) - Ciri wygląda kapitalnie w zwiastunie. KAPITALNIE, atrakcyjna, ale "nienachalna".

No patrz, a mi Ciri ze zwiastuna jakoś nie pasuje. Dla ciebie jest idealna, a mnie się nie podoba. I wcześniej na tym forum ani słowa na ten temat nie powiedziałem, bo widziałem że innym się podoba, a ja jakoś to przeboleję. Sugerujesz, że nie mam gustu i poczucia smaku?

Szkoda, że tym argumentem szafują na ogół ci, którzy gustu i poczucia smaku nie mają
 
Trudno nie odnieść wrażenia, że model twarzy Ciri bazuje na modelu twarzy Triss. Obie mają podobny profil - nos, podbródek / szczęka.

View attachment 4716
View attachment 4717

Znakiem rozpoznawczym Ciri była elfia uroda - smukły podbródek, wielkie zielone oczy na kształt tego:

View attachment 4718

Z koleji twarz Yennefer jest dużo bardziej oryginalna, chociaż dodałbym jej jednak trochę więcej "surowości" i "stanowczości". Trójkątna twarz, która jednym spojrzeniem potrafiła "zgasić" rozmówce a z jej fiołkowych "oczu błyskały pioruny".

View attachment 4719
View attachment 4720

Na powyższym screenie to Triss wygląda na bardziej surową, a Yenn na trochę zagubioną i mdłą (może to efekt amnezji ;)?)
Poza tym Triss ma bardziej "trójkątną" twarz (podbródek) od Yennefer - jej znaku rozpoznawczego.
 

Attachments

  • ciri___the_witcher_3__wild_hunt_by_youknowwho77-d7l5dm5.png.jpg
    ciri___the_witcher_3__wild_hunt_by_youknowwho77-d7l5dm5.png.jpg
    89.8 KB · Views: 55
  • Triss-1-The-Witcher-2-Assassins-of-Kings-Wallpapers-1920x1080-Yuiphone.jpg
    Triss-1-The-Witcher-2-Assassins-of-Kings-Wallpapers-1920x1080-Yuiphone.jpg
    91.9 KB · Views: 71
  • Lady_of_the_lake_by_justanor-d5y2xzi.jpg
    Lady_of_the_lake_by_justanor-d5y2xzi.jpg
    92.7 KB · Views: 41
  • The_Witcher_3_Wild_Hunt_Geralt_Triss_and_Yennefer.jpg
    The_Witcher_3_Wild_Hunt_Geralt_Triss_and_Yennefer.jpg
    100 KB · Views: 52
  • wallpaperyennefer.jpg
    wallpaperyennefer.jpg
    84.9 KB · Views: 42
Last edited:
Dla mnie za mała ta blizna, wyobrażałem sobie szramę od oka, po policzku do szczęki ale nie jest źle, tylko sobie marudzę.

 
Tak, wiem, że nie ta strona twarzy. Po prostu naszła mnie myśl, że bardzo często ludzie ją rysują z jakąś dziwną, pionową blizną.
 
Dla mnie za mała ta blizna, wyobrażałem sobie szramę od oka, po policzku do szczęki ale nie jest źle, tylko sobie marudzę.


Bliznę miała na drugim policzku :rofl: (nie martw się, też na początku tak myślałem).

Myślicie że pojawi się w W3 Adam "Adieu" Pangratt? W końcu można było dokonać w jego przypadku wyboru, którego skutków jeszcze nie poznaliśmy, powiedział że w Tretogorze czeka na niego Słodka Trzpiotka z dzieckiem oraz powiedział, że już go nie spotkamy w najbliższym czasie - co jak wiemy daje nam już 90% pewności, że na pewno spotkamy go w najbliższym czasie.
 
Bliznę miała na drugim policzku :rofl: (nie martw się, też na początku tak myślałem).

Myślicie że pojawi się w W3 Adam "Adieu" Pangratt? W końcu można było dokonać w jego przypadku wyboru, którego skutków jeszcze nie poznaliśmy, powiedział że w Tretogorze czeka na niego Słodka Trzpiotka z dzieckiem oraz powiedział, że już go nie spotkamy w najbliższym czasie - co jak wiemy daje nam już 90% pewności, że na pewno spotkamy go w najbliższym czasie.

Fakt, mogłem się pomylić. Ja jestem ciekawy co z kochasiem Ciri z Camelotu.
 
Chętnie zobaczył bym więcej materiałów z Ciri, zwłaszcza jakieś en face, bo z profilu to ciężko coś więcej wnioskować.
 
Tak sobie myślę, że skoro Ciri może podróżować w czasie, to czy nie byłby możliwy myk, że akcja W3 dzieje się PRZED jej pierwszym spotkaniem z kochasiem z Camelotu. Możliwe są przecież różne "zagrywki", jeśli postać potrafi podróżować w czasie, przestrzeni (przestrzeń akurat dla nikogo problemu nie sprawia :D) i po światach, akcja gry nie koniecznie musi być po kolei.
Np spotykamy Ciri po raz pierwszy po jej cofnięciu się w czasie, i ona opowiada nam o czymś. Nam się to wydają kompletne bzdury, ale w raz z rozwojem fabuły zaczynamy rozumieć, o co jej chodziło, spotykamy jej młodszą wersję, i jej o tym opowiadamy. Ona cofa się w czasie, a nas czeka wielki finał.
Zakładam, że REDzi nie pójdą w tym kierunku (z jednej strony szkoda, z drugiej... może dobrze?) i będziemy mieli najprostszy możliwy wątek z nią, bez żadnych udziwnień. Ale możliwość zawsze jest.
 
Top Bottom