Wiedźmin 3: postacie

+
W "vanilii" też było łatwo, wystarczyło nie dać się trafić Azarowi używając uników, albo spamować Aardem (na najwyższym poziomie Aard chyba da się go nawet ogłuszyć).
 
Może trochę - lepiej wyglądałby mając po prostu czerwony/szkarłątny materiał, ale nie jest źle. Przypomina mi trochę resztki mięsa na szkielecie.
 
Ta głowa wygląda trochę jak zmiany rakowe, chyba akurat hełm był lepszy w poprzedniej wersji WMSO (w mojej skromnej opinii, takie tłumaczenie IMHO).
 
Mam tylko nadzieję, że pozostlai jeźdzcy Gonu nie będą mieć rozmiaru i wyglądu Rycerzy Chaosu z Warhammera.
 
Zmienić tylko materiał który jest pod "szkieletem" i już mamy niefuturystyczny wygląd.
 
Zapewne jakaś pochodna tego:
 

Guest 3669645

Guest
Wersja z VGX porzucona? To po co pokazywali ją w najnowszym zwiastunie? REDzi REDzi, mistrzowie siania dezinformacji :p

A nowa zbroja jak dla mnie dużo słabsza od poprzedniej, co już zresztą pisałem. Wygląda jak przebranie wieśniaka na festyn Belleteyn, takie kiczowate jakieś i niezbyt budzące respekt. Poprzednia wersja idealna nie była, fakt, za ciężka i tak dalej, ale swoją rolę spełniała świetnie.

A przecież zbroja z W2 widoczna na artach wygląda bardzo fajnie, mogli jej użyć. Jest mroczna, brudna, nieprzekombinowana, jest też trupia maska będąca oddzielnym elementem hełmu. Ogólnie kojarzy się z straszliwym jeźdźcem błąkającym się po świecie od setek lat, a nie z jakimś pachołkiem noszącym dziwną, wypolerowaną zbroję jakby wprost z hipermarketu :p
 
Może to jakieś nawiązanie do tworzonego Cyberpunka. Najnowocześniejsze technologie, pancerze wspomagane, osłony z węglików spiekanych, systemy namierzania z oznaczaniem celów itd. Przecież odpowiednio zaawansowana technologia przestaje być odróżniana od magii. Ten pancerz zaczyna wyglądać na dekorację, a nie coś służącego ochronie. Coraz mniejsza funkcjonalność. Przerost formy nad treścią. To już chyba nawet nie jest metal, tylko jakaś ceramika osłaniająca włókna z nanorurek.

ed
Zbytnie narzekanie. Wygląda sporo mniej "futurystycznie" niż poprzednia dla mnie. Rozumiem, że jakby kolor zmienić z czerwonego na szary, to problem by zniknął?
Jak mi tylko wytłumaczysz, czym jest ten dziwny podkład wyglądający na kalkę z crysisa. Bo zboja wykonana na podobieństwo szkieletu raczej nie jest zbyt efektywna.
 
Last edited:
Zbytnie narzekanie. Wygląda sporo mniej "futurystycznie" niż poprzednia dla mnie. Rozumiem, że jakby kolor zmienić z czerwonego na szary, to problem by zniknął?

Jak mi tylko wytłumaczysz, czym jest ten dziwny podkład wyglądający na kalkę z crysisa. Bo zboja wykonana na podobieństwo szkieletu raczej nie jest zbyt efektywna.

A ciul wie co te Elfy w Swojej krainie mają za materiały.
 
Last edited:
Polecam zwrócić uwagę na wrzucony model

http://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/03/Witcher3-1.jpg?42e955

"Żebra" są na napierśniku, brzuch osłaniany czymś, co wygląda mi na skórzane elementy (albo metal, bo podobne jest na nogach) - całkiem fajna zbroja nawiązująca do motywu szkieletów.
Jedynie szyja mi się nie podoba, ale wygląda, jakby miała metalowe elementy naszyte, więc też jakaśtam funkcjonalność (niewielka, ale jednak) jest.
 
Zawsze wolałem ten model od poprzedniego. Elementy imitujące żebra faktycznie mogą być tylko dla ozdoby. Pod nimi znajduje się właściwa zbroja. Tak, czy inaczej wygląd upiorów, trupów IMHO został odwzorowany ;).
 
Top Bottom