Wiedźmin 3: postacie

+
Nowy cień na stronie głównej. Jak dla mnie ta postać to Letho. Postura i miecz pasuje, fragmenty ubiory też. Ewentualnie mógłby to być Dijkstra, ale jakoś paradowanie z dwuręczną bronią, w jego wykonaniu mi nie pasuje :).
 

Guest 3669645

Guest
Fotki Yen z intra w najlepszej możliwej jakości.






+ Moje ulubiene:



Zwracam honor panom z Platige Image. Wyszła naprawdę super, tylko w tym fragmencie opublikowanym wcześniej wydaje się słabsza. Ale to nic.
 
Zwracam honor panom z Platige Image. Wyszła naprawdę super...

Od razu mówiłem, że nie jest źle. Wersja z rendera może tej tu, co najwyżej buty czyścić
Udana Yen w intrze i SoD. Chociaż tyle w ramach pociechy na wypadek, gdyby w grze zaserwowano jakieś pokemoniaste nie wiadomo co.

Swoją drogą w cgi to chyba podrasowana Eve. Świetnie wygląda.
 
Wygląda bardzo "wporzo", a ktoś mówił że za modele postaci w intrze odpowiadali REDzi, więc może ta Yen i Yen z gry/strony to ten sam render, tylko wiadomo - "kwestia oświetlenia".
 
@eustachy_J23, przestań w każdym możliwym temacie hejtować renderową Yennefer, bo wszyscy już wiedzą że jej nie trawisz. Ale na pewno zdążyłeś zauważyć że właściwie wszystkim prócz Ciebie Yen z rendera się strasznie podoba, więc przy swoich opiniach dopisuj, proszę: "Moim zdaniem..."
:)
 

Guest 3669645

Guest
REDzi na pewno dali swoje arty i materiały PI które miało się ostro na tym wzorować. Ale model z pewnością robili sami od podstaw.

Jeśli jakimś cudem REDzi jeszcze nie sfinalizowali wyglądu Yen w grze, to teraz wiedzą, w jakim kierunku iść.
 
Ale na pewno zdążyłeś zauważyć że właściwie wszystkim prócz Ciebie Yen z rendera się strasznie podoba, więc przy swoich opiniach dopisuj, proszę: "Moim zdaniem..."

Wszystkim, powiadasz? A wiesz, że jakoś mi to umknęło?
Byłem za to przekonany, że każdy wypowiada się we własnym imieniu, przedstawia swoją opinię i nie trzeba tego na każdym kroku podkreślać
Ale skoro sam mówisz w imieniu "wszystkich", to najwyraźniej tkwiłem w błędzie.

Jeśli jakimś cudem REDzi jeszcze nie sfinalizowali wyglądu Yen w grze, to teraz wiedzą, w jakim kierunku iść.

W SoD było bardzo dobrze, wystarczyło niczego nie ruszać.

REDzi na pewno dali swoje arty i materiały PI które miało się ostro na tym wzorować. Ale model z pewnością robili sami od podstaw.

I bardzo możliwe, że dlatego nie ma on wiele wspólnego z tym, co widzieliśmy w intrze (niestety).
Geralt (gameplay) i Vesemir (SoD) w końcu różnią się wyraźnie od wizji z dzisiejszego filmu.
Rendery zresztą też są różne (i nie są to wcale różnice kosmetyczne, w tym wypadku to akurat dobrze) aniżeli to, co mamy w materiałach z samej gry.
Nie zdziwiłbym się, gdyby Yennefer dane było nam zobaczyć najwcześniej w lutym, dopiero po premierze gry.
 
Last edited:
Z innej beczki, zastanawia mnie kwestia roli pana Letho w fabule Wiedźmina 3. Pojawił się na jednym ze zwiastunów, pogramy nim w Battle Arenie, cień na stronie głównej sugeruje, że będzie on kolejnym zaprezentowanym bohaterem. Jak każdy doskonale wie, o losie tej postaci decydujemy pod koniec Wiedźmina 2 i raczej jasne było że jeśli puściliśmy go wolno to wczytując stosowny zapis w trójce raczej na pewno go spotkamy. Osobiście jednak myślałem że będzie to tylko drobny smaczek, a tymczasem zapowiada się iż Letho będzie ważną postacią. Co w takim razie jeśli wczytamy zapis, w którym go zabiliśmy? Część fabuły wyleci z gry? Jego rolę przejmie ktoś inny? A może REDzi zignorują ten wybór i Letho tak czy siak będzie żywy (okaże się np. że jednak przeżył mimo zadanych ran, ale będzie nam wypominał żeśmy go pociachali)?

To samo może dotyczyć Saskii, która też mogła przeżyć lub nie w zależności od dokonanych wyborów. Teraz jednak jest mocno promowana (oficjalna cosplayerka, jedna z grywalnych postaci w Battle Arenie), coś może być na rzeczy. Mam nadzieję że nie skończy się jak w Dragon Age i Mass Effect gdzie wszystkie wielkie wybory to tak naprawdę pic na wodę i albo zostały całkiem olane albo twórcy w mniej lub bardziej sensowny sposób 'naprostowali' historię z poprzednich części tak żeby im pasowało do scenariusza.
 
Ja tam włosów nie widzę :p Oczywiście nie twierdzę, że nie macie racji i może to być Vesemir, ale gdzieś na forum pojawiła się sugestia, że to Letho i wtedy pomyślałem sobie "Kurde, w sumie?" ;)
 
Top Bottom