Wiedźmin 3: postacie

+
Mi tam nadal przypomina Letho, choć równie dobrze może to być Vesemir.
View attachment 6895
 

Attachments

  • letho.jpg
    letho.jpg
    24.9 KB · Views: 60
Letho na głównej nie miałby żadnego logicznego sensu (ze względu na wydarzenia z W2). Osobiście stawiam na Hjalmara Krzywogębego. Vesemir wydaje mi się być zbyt oczywistym wyborem.
 
Jeśli to Vesemier, znaczy to chyba, że będzie odgrywał dużo większą rolę niż dotąd myśleliśmy, skoro pojawi się obok trzech najważniejszych postaci z W3.
 
Jeśli to Vesemier, znaczy to chyba, że będzie odgrywał dużo większą rolę niż dotąd myśleliśmy, skoro pojawi się obok trzech najważniejszych postaci z W3.
No i fajnie, mało było Vesemira w 1 części, w 2 w ogole, zreszta byl we wszystkich trailerach ;d
 
Pytanie, czy na 100% jest potwierdzona obecnośc Vernona Roche i Iorwetha w Wiedźminie 3? REDzi gdzieś powiedzieli to oficjalnie?

Tak - gdzie nie pamiętam.
Podobno nie mają być aż tak ważnymi postaciami jak w W2, dodatkowo ich charaktery miały ulec zmianie (np. Iorweth miał się ciut uspokoić ;) )

--------------

Ed. Nawiazując do Intra - gdyby postacie miały tak w grze wyglądać, to :) mmmmm... wszyscy wyglądają świetnie

Vesimir (widać, że starszy jegomość, choć nadal krzepki),
Yennefer (cała postać super, ale i "gra" twarzą)
konie (jeżeli to jest na silniku gry, to w końcu może nie będzie wrażenie, ze Geralt dosiada "baryłki"- kto wie o co chodzi łapka w górę)
a Geralta chyba trochę odchudzili :) przynajmniej na twarzy.

Nie wiem, czy zauważyliście, ale Yennefer w przeciwieństwie do pierwszych artów itd. dodali obcasy do butów)... Czy każda kobieta, jeżeli nie jest stara, albo nie jest czarownicą musi wyglądać jak sex-bomba, czy modelka i koniecznie z butlami na wysokim obcasie? Założę się, zę Zielarka pod spódnica też miała buty na wysokim ;)

------------

A niech cię :) / a W2 do tego nie mieszaj ;)
Poza tym bordelmamę także pięknością bym nie nazwał....
 
Last edited:
@RockPL
Wysokie obcasy to przecież nieodłączny element kreacji Yen w Siedmioksięgu i Sezonie. Hejcić by należało, gdyby ich nie było.
 
@SMiki55 niby tak ;) - ale widząc te wszystkie arty stwierdziłem "uff.. przynajmniej jedna bez" a tu klops..

Ale fakt. Kto jak tko "niska" Yennefer powinna być na koturnach.

-------------------
@Kuboniusz ja wiem :) dlatego napisałem "gdyby" postacie tak wyglądały w grze aaa.... ;)

Nie rozumiem także tego całego hajtu dotyczącego intra, jeżeli chodzi o postacie. Jeżeli jest to praktycznie to samo co "Zabijanie potworów" to jaki sens do gry to przyrównywać.

Fryzura Geralta cacy ;)
 
Last edited:
@RockPL Nie chcę Cię smucić, ale ten tego...to jest CGI, z grą ma to wspólnego tyle, co jabłko z kasztanem - oba rosną na drzewach i oba są okrągłe, ale na tym podobieństwa się kończą.

Lepszego Geralta chyba jeszcze nie było (mam wielką nadzieję, że ta fryzura znajdzie się w grze - jest genialna).
 
Jak dla mnie bardziej tu Vesemir pasuje, więcej znaczy w fabule niż jakiś tam Hjalmar.

Przeszedłeś już całą grę że wiesz ile miejsca w fabule poświecili Vesemirowi, a ile Hjalmarowi? :p

Czy każda kobieta, jeżeli nie jest stara, albo nie jest czarownicą musi wyglądać jak sex-bomba, czy modelka i koniecznie z butlami na wysokim obcasie?

Butle na wysokim obcasie? :D

Cień ze strony głównej pewnie okaże się Vesemirem tak jak większość uważa choć z drugiej strony, sporo osób było pewnych, że cień Yennefer przedstawiał ją z tyłu więc kto wie? ;) Nadal jednak zastanawia mnie kwestia Letho oraz innych postaci, na życie których mieliśmy wpływ. Jeśli żyją to będzie tylko zwykłe i zapętlone "Witaj Geralt, dobrze cię widzieć" a jeśli zginęli to w ogóle nie będzie żadnej wzmianki czy może jednak szykowane są jakieś konkretniejsze wątki z ich udziałem. W przypadku śmierci bohatera, zawsze może pojawić się wątek alternatywny gdzie np. członkowie komanda Iorwetha będą się chcieli zemścić za śmierć dowódcy albo coś w tym stylu tak żeby każdy coś dostał i nie miał poczucia, że doprowadzając do śmierci jakiejś postaci w dwójce automatycznie okroił sobie trójkę z jakiejś misji.
 

Guest 3669645

Guest
Przeszedłeś już całą grę że wiesz ile miejsca w fabule poświecili Vesemirowi, a ile Hjalmarowi?
Ja tam swoje wiem :p Poza tym Vesemira mamy w prologu, potem jeszcze w grze (widzimy go na screenie), 2 razy pojawił się w cinematicach. Jest ważną osobą dla Geralta. A Hjalmar, z tego co wiemy, ma jeden queścik.

BTW. Stawiam kilo zimnioków, że Vesemir zginie.
 
@Torpeda
Ja mam właśnie odwrotne odczucie, że Yen od PI wygląda bardziej "męsko". Najlepiej jakby w grze Yen wyglądała jak ze zwiastuna "Miecz Przeznaczenia", ale cóż musi być jak jest teraz.
 
Top Bottom