Wiedźmin 3: postacie

+
Tak - gdzie nie pamiętam.
Podobno nie mają być aż tak ważnymi postaciami jak w W2, dodatkowo ich charaktery miały ulec zmianie (np. Iorweth miał się ciut uspokoić ;) )
Pierwsze słyszę. Zdaje się, że jedyne co o Iorvethcie i Vernonie powiedziano to to, że się pojawią. I że zmienią się ich motywacje i ambicje przez wzgląd na sytuację, w której się znajdą. I tu należy się dopatrywać bezpośredniego połączenia z inwazją Nilfgaardczyków.

Co do cienia na stronie - to bankowo jest Vesemir, wystarczy powiększyć obrazek żeby dopasować kontury, najbardziej widoczne są bardzo charakterystyczne obręcze z ćwiekami na przedramionach. Sam cień natomiast wskazuje na większe znaczenie postaci starego wiedźmina w fabule gry - przynajmniej względem poprzednich części. Mam też nadzieję, że i reszcie wilczej watahy dostanie się antenowe pięć minut.

@Torpeda
Ta z rendera męska?
To właśnie o tej z PI bym tak powiedział. Jej twarz przywodzi mi na myśl popularny meme "handsome face".

Mistrzów fotoszopa zapraszam do zabawy.

 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Bo obie wersje wyglądają nieco męsko. Znaczy, w intrze tylko na jednym ujęciu Yen tak słabo i sztucznie wygląda. REDzi muszą unikać takich wpadek, Yen ma być kobieca w 100%. Wszystko przez to że za bardzo biorą sobie do serca jej wredną naturę i charakter, za bardzo chcą to wyeksponować na twarzy i voilla. Charakterek, owszem, widać, ale kosztem piękna i kobiecości.

Gdybym nie znał uniwersum, bez wahania wybrałbym Triss. To mnie mocno martwi.

i w Intrze i w SoD ale w trailerze SoD troszke lepiej... Na twarzy...
Bo wygląda dobrze. I w intrze, i w SoD. Ale w jednym ujęciu intra (tym konkretnie) kiepsko wyszła, jakby robił ją całkiem inny człowiek. Walec po twarzy przejechał, czy co? Dziwne, sztuczne usta i szczęka jak u Schwarzeneggera.
 
Last edited by a moderator:
Bo obie wersje wyglądają nieco męsko. Znaczy, w intrze tylko na jednym ujęciu Yen tak słabo i sztucznie wygląda. REDzi muszą unikać takich wpadek, Yen ma być kobieca w 100%. Wszystko przez to że za bardzo biorą sobie do serca jej wredną naturę i charakter, za bardzo chcą to wyeksponować na twarzy i voilla. Charakterek, owszem, widać, ale kosztem piękna i kobiecości.


Aha. Może powiększmy jej jeszcze kobiece rzeczy bo wygląda jak Facet? Nie przesadzajcie , prosze. Jak dla mnie wygląda dobrze i w Intrze i w SoD ale w trailerze SoD troszke lepiej... Na twarzy... @szincza



Podobna, c nie?
 
Last edited:
Przykro mi ale kawałem odpowiedziałem na kawał. Jeżeli myślisz że Yennefer jest choc troche podobna, nawet ta ,,męska" z PI do tego czegoś, to porównaj to sobie, ale wydrukuj twarz Yennefer i tego ,,handsome Face" i porównaj, przypatrz się, błagam cię...
Ty myślisz, że serio to porównanie było? Napisałem, że przywodzi na myśl. Nie, że wygląda tak samo.

Określenie "męska" w odniesieniu do obu modeli mnie śmieszy - stąd wrzucony obrazek.
Niemniej szczęka bardzo podobna, mogłaby nią piwo otwierać.
 
@szincza

Troszke. Ale i tak dla mnie Yennefer wygląda dobrze tak jak wygląda, i na twarzy i na całym ciele. To przez te wszystkie kombinacje REDów właśnie coś takiego się tworzy że na jednym trailerze Yen wygląda inaczej, na intrze inaczej aż ci którzy nie czytali Sagi itd, są nowi w świecie Wiedźmińskim sie pogubia i pomyślą że ta czarno włosa czarodziejka z SoD to inna postac niż ta z Intra...
 
@szincza
To porównanie dużo bardziej pasuje niż to z "handsome face". ;)
Przeczytaj jeszcze raz mojego posta.
Handsome face to był komentarz do określenia "męski", które imo bardziej pasuje do Yen z CGI, niż tej z rendera. Żadne porównanie.

Lene Headey wrzuciłem odnośnie renderowej wersji czarodziejki. Która bliższa będzie modelowi z gry.
 
Last edited:
Najlepiej by było jakbyśmy w końcu zobaczyli Yen na jakimś gameplayu, wtedy wszystkie domysły czy będzie "męska" czy nie dobiegły by końca. Wiadomo by też było do której wersji jej najbliżej czy tej z renderu czy z SoD.
 
Właśnie według mnie najbardziej kobieco i z pazurem wygląda na nowym renderze od Redów, SOD trailer drugie miejsce trochę słabiej, a intro trzecie.

Jak już miałbym mówić o którejś z wersji że wygląda troche męsko to ta z SOD trailera najbardziej z tych trzech.
 
Zastanawiał się już ktoś kim jest 4 cień ? Wygląda trochę jak Letho ale to nie może być on... Może Redzi wskrzeszają Bonharta ?
:troll:
 
Na Vesemira mi nie wygląda... za to na pierwszy rzut oka przypomniał mi się osiłek który odrąbał koniowi Yennefer głowę...
Bonhart ? :teeth:
Tyle że w intrze miał chyba barwy którejś z armii, co w ogóle nie przypomina Bonharta >:(
 
Bez wątpienia to Vesemir, bo ten cień jest zbyt mało barczysty żeby to mógł być Letho. :p

@domin
Nawet w pierwszej części miałeś potwierdzenie, że Bonhart nie żyje więc możesz o nim już zapomnieć. Nie ma go kaputt.
 
Na Vesemira mi nie wygląda... za to na pierwszy rzut oka przypomniał mi się osiłek który odrąbał koniowi Yennefer głowę...
Bonhart ? :teeth:
Tyle że w intrze miał chyba barwy którejś z armii, co w ogóle nie przypomina Bonharta :mad:
Wygląda, wystarczy się przyjrzeć.
Co ty z tym Bonhartem? REDzi dość wiernie trzymają się pierwowzoru, jeżeli chodzi o postaci. Bonhart nie żyje i martwy pozostanie.
 
Top Bottom