Wiedźmin 3: postacie

+
Ciekawe czy pojawia się tylko tak na raz czy pojawi się jeszcze potem w grze, w momentach późniejszych(Pod koniec, etc)

Na gameplayu z komentarzem była mowa że Sigismund jest teraz kimś w rodzaju lokalnego gangstera, podejrzewam więc że może spełniać podobną rolę jak Baranina i Talar w jedynce. Niekoniecznie będziemy co chwilę do niego wpadać z wizytą, ale nie będzie też postacią epizodyczną bez znaczenia.
 
A btw. gdzieś już było potwierdzone, że Dudu i Dainty się pojawią ?

REDzi gdzieś pisali, ale nie przytocze linku bo nie pamiętam gdzie. A poza tym, sama obsada na Filmwebie i danie Dudu jako jednego z pierwszych postaci mówi za siebie. No i nie byli oni przypadkiem w jakimś Gameplayu jak pamiętam?
 
Filmwebem to bym się specjalnie nie kierował bo oni tam czasami potrafią głupoty wypisywać. Chociaż z drugiej strony być w Novigradzie i nie spotkać starych znajomych, to byłoby trochę nie halo. :D
 
@Upiorny Orszak

No właśnie! Sam odpowiedziales sobie na to pytanie :p
@dj_crest26

Talar pewnie będzie kimś w rodzaju szpiega na dworze Radowida. Bedzie udawal jakiegos tam jego przydupka ale bedzie sie przyglądał jak tam na wojne Radowid patrzy itd. Tak zgaduje, bo nie wiem czy sie pojawi. Moze byc tez kims w rodzaju Dijkstry. Miło by było go zobaczyc.
 
Last edited:
Nie wyobrażam sobie "Wiesława 3" bez Talara w w2 była krótka lecz treściwa wzmianka o nim ^^ ... stary poczciwy gościuwa ;D CDPR specjalnie nic o nim nie mówią chociaż na yt ogladałem nagranie Gimpera gdzie Redzi dali dobrze do zrozumienia iż Talar będzie (niezacytuję wypowiedzi bo kufa... ;D )

Mam nadzieję ze z Talarem będzie dobry smaczek w w3 grrrrr
 
Nie wyobrażam sobie "Wiesława 3" bez Talara w w2 była krótka lecz treściwa wzmianka o nim ^^ ... stary poczciwy gościuwa ;D CDPR specjalnie nic o nim nie mówią chociaż na yt ogladałem nagranie Gimpera gdzie Redzi dali dobrze do zrozumienia iż Talar będzie (niezacytuję wypowiedzi bo kufa... ;D )

Mam nadzieję ze z Talarem będzie dobry smaczek w w3 grrrrr

:hmm:

1. Kim jest ten cały ,,kufa"? Odmiana jaszczurki? Pająka? Proste pytanie. Bo nadużywasz tego słowa dość dużo w swoich postach.
2. Wierzysz jakiemuś tam ,,Gimperowi"? Kto to w ogóle jest? Kolejny ,,Majnkraftowy Jutuber?" Ja wole wierzyć temu forum i wpisom prosto od CDPR niż jakiemuś tam Gimperowi.
Ale co do Talara się zgodzę. Przydałby się.

A jak sprawa z innymi wiedźminami i Letho? Wie ktos czy na 100% wystąpi w grze?(W SoD był) i czy będzie można odwiedzać KM kiedy się chce i prowadzić konwersacje z innymi Wieś(nia)kami? Wiem że sprawa wałkowana 100 razy ale wolałbym sie upewnić.
 
@Verumunt z Wyzimy
Tego nie wie nikt, ale wieśki inne będą w grze jak najbardziej. Z kolei ktoś na forum rzucił gdzieś, że Talar będzie, bo on wie ze "swoich źródeł", czyli tego tajemniczego "źródła", o którym wszyscy wiedzą, ale nikt nie mówi i bardzo dobrze.
 
Ja się zastanawiam czy np. jeżeli
Letho nie żyje a żyje Berengar to w grze pojawi się ten drugi.
Czy po prostu będzie luka w towarzyszach. Co do Talara to wątpliwe jakoby miał się pojawić. Już prędzej Vetali bym się spodziewał. :p
 
Last edited:
Ja się zastanawiam czy np
Letho nie żyje a żyje Berengar to w grze pojawi się ten drugi
. Czy po prostu będzie luka w towarzyszach. Co do Talara to wątpliwe jakoby miał się pojawić. Już prędzej Vetali bym się spodziewał. :p


Berengar? A to on nie...
Ginie w walce z Gerciem albo z Javedem gdy się go oszczędzi? To z tego co słyszałem że może przeżyć jak sie go oszczędzi i zabije się szybko Javeda to zwykły bug, i zawsze umiera tak czy tak. Albo poświęca się dla nas w Walce z Javedem albo go NIE oszczędzamy i zabijamy sami.
?
 
Top Bottom