Wiedźmin 3: postacie

+
@veremut z Wyzimy
Ja bym tego bugiem nie nazwał, w końcu jakąś kwestię po walce z Javedem jeszcze wypowiada. Więc wcale bym się nie zdziwił jakby się pojawił w trójce. :D

KHEM
To jest bug. ON wypowiada jak już tylko
,,Przemyślałem pare spraw" i tak dookoła.

http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Berengar (Ciekawostki) <<<
Lub pograj w gre. On ZAWSZE umiera, to jest zwyczajny w świecie bug.
@edit

Branoc wszystkim. Do Zobaczenia jutro :p
 
Last edited:
:hmm:

1. Kim jest ten cały ,,kufa"? Odmiana jaszczurki? Pająka? Proste pytanie. Bo nadużywasz tego słowa dość dużo w swoich postach.
2. Wierzysz jakiemuś tam ,,Gimperowi"? Kto to w ogóle jest? Kolejny ,,Majnkraftowy Jutuber?" Ja wole wierzyć temu forum i wpisom prosto od CDPR niż jakiemuś tam Gimperowi.
Ale co do Talara się zgodzę. Przydałby się.

A jak sprawa z innymi wiedźminami i Letho? Wie ktos czy na 100% wystąpi w grze?(W SoD był) i czy będzie można odwiedzać KM kiedy się chce i prowadzić konwersacje z innymi Wieś(nia)kami? Wiem że sprawa wałkowana 100 razy ale wolałbym sie upewnić.

Ten owy Gimper przeprowadzał wywiad z Panem Pawłem Sasko (Senior quest designer) w siedzibie CDPR
w wywiadzie (4:17min) być może zrobili interes . Niby wszystko przypuszczenie ale postawił bym swój najlepszy garnitur że będzie Talar

kufa czytaj (kobieta lekkich obyczajów)
 

Guest 3669645

Guest
Niby wszystko przypuszczenie ale postawił bym swój najlepszy garnitur że będzie Talar
Talar został już nieoficjalnie "potwierdzony" (Jego obecność raczej nikogo nie dziwi, jest to postać bardzo lubiana a poza tym idealnie pasuje do fabuły W3, kiedy Temeria upadła a Wyzimą rządzą Czarni), także tego, niczego przypuszczać ani stawiać już nie trzeba :p
 
Last edited by a moderator:
Spotkamy. Tak myślę.
Zapewne "spierdzielającego" z Novigradu i tłumaczącego dlaczego nie natrafimy tam na żadnego z jego pobratymców... hmmm. Czy Redzi potwierdzili "brak" Gnomów w Novigradzie, czy w Wiedźminie 3. Bo jeśli w Novigradzie, to może gracz jako Geralt trafi w końcu do miejsca, gdzie Gnomy się przeniosły - ukryły..aaaa...:thumbsup:
 
Przeglądam sobie rysunki koncepcyjne do wiedźmina 3 i znalazłem to:
http://image.noelshack.com/fichiers/2013/09/1362152489-9.jpg
I tak sobie myślę że nie chciałbym zobaczyć tej grubej z koszykiem w grze :D
A i lepiej tu widać lalkę jaką ma za pasem. Jest to ewidentne nawiązanie do filmu Miś Stanisława Barei
 

Attachments

  • 1362152489-9.jpg
    1362152489-9.jpg
    100.3 KB · Views: 54
Last edited:
Talar został już nieoficjalnie "potwierdzony" (Jego obecność raczej nikogo nie dziwi, jest to postać bardzo lubiana a poza tym idealnie pasuje do fabuły W3, kiedy Temeria upadła a Wyzimą rządzą Czarni), także tego, niczego przypuszczać ani stawiać już nie trzeba :p
Ciekawe jak będzie wyglądał. No i mam nadzieję, że nie spotka się w jednej scenie z Vesemirem, bo obu głosu użycza Miłogost Reczek. :D
 
Przeglądam sobie rysunki koncepcyjne do wiedźmina 3 i znalazłem to:
http://image.noelshack.com/fichiers/2013/09/1362152489-9.jpg
I tak sobie myślę że nie chciałbym zobaczyć tej grubej z koszykiem w grze :D
A i lepiej tu widać lalkę jaką ma za pasem. Jest to ewidentne nawiązanie do filmu Miś Stanisława Barei
Nie bardzo rozumiem. Nie chcesz zobaczyć postaci, która została już pokazana? Będziesz musiał grać z zamkniętymi oczami.
 
@rybakus - rozumiem o co Ci chodzi ;)
[o misiu już było wielokrotnie wspominane w temacie o EE]

Ja zauważyłem (jakiś czas temu) natomiast jedną rzecz... Coś podobnego można w trailerach zauważyć.
W trailerze "kurtyzany" są zakryte, tak samo Triss ma na sobie ubranie podczas stosunku.
Co do tej wielkiej baby z "koszem" (ze stogiem siana) zamiast twarzy - to w gameplay'u widzimy ją "ubraną", nie jak na koncept-arcie = toples.

Pytanie, czy tak ma wyglądać ta postać także w grze, czy może już w produkcie finalnym będzie wyglądała jak na załączonym obrazku:
 
@RockPL

Te wiedźmy to jedyne postacie których nie chce zobaczyć potem w grze. Są dziwne, ohydne , głos zrobiony w Audia City...
Ja twierdzę inaczej. Panie Lasu to bardzo intrygujące postacie. Czy wykorzystują mieszkańców wioski? Czy mają coś wspólnego z domniemanym zniknięciem dzieci? Co zrobiły z Ciri? Co spowodowało zmianę ich wyglądu? Dodatkowo są świetnie zrobione pod względem designu.
Dziwne i ohydne mają być, taki concept. Wiedźminland nie jest światem, gdzie wszystko jest piękne i każda postać to miła/y Miss/Mister Universe.
Jestem niemal pewny, że ich głosy (zwłaszcza tej grubej) zostaną poprawione. W końcu na forum nie było chyba osoby, która by na to nie narzekała.
 
Ja twierdzę inaczej. Panie Lasu to bardzo intrygujące postacie. Czy wykorzystują mieszkańców wioski? Czy mają coś wspólnego z domniemanym zniknięciem dzieci? Co zrobiły z Ciri? Co spowodowało zmianę ich wyglądu? Dodatkowo są świetnie zrobione pod względem designu.
Dziwne i ohydne mają być, taki concept. Wiedźminland nie jest światem, gdzie wszystko jest piękne i każda postać to miła/y Miss/Mister Universe.
Jestem niemal pewny, że ich głosy (zwłaszcza tej grubej) zostaną poprawione. W końcu na forum nie było chyba osoby, która by na to nie narzekała.

Serio, nikt nie zrozumiał ironii? Chodzi mi o to że Panie Lasu to są właśnie genialnie wykonane postacie, mroczne i tajemnice, wygląd, cóż... Co do wyglądu to masz racje(Na Gobelinie były inne ;-; ) no ale, mają tez coś takiego że odpycha mnie od monitora gdy za każdym razem oglądam scene z nimi w gameplayu...
 
Ja twierdzę inaczej. Panie Lasu to bardzo intrygujące postacie. Czy wykorzystują mieszkańców wioski? Czy mają coś wspólnego z domniemanym zniknięciem dzieci? Co zrobiły z Ciri? Co spowodowało zmianę ich wyglądu? Dodatkowo są świetnie zrobione pod względem designu.
Dziwne i ohydne mają być, taki concept. Wiedźminland nie jest światem, gdzie wszystko jest piękne i każda postać to miła/y Miss/Mister Universe.
Jestem niemal pewny, że ich głosy (zwłaszcza tej grubej) zostaną poprawione. W końcu na forum nie było chyba osoby, która by na to nie narzekała.
Ja nie narzekałem.
Gorzej z Rozenkiem ;) Ach....... przyzwyczje się :)
 
Tak sobie przeglądam różne materiały i trafiłem ponownie na ten obrazek:


Czy ktokolwiek z was za pierwszym razem zwrócił uwagę na to, że Ciri ma buty bez obcasów... i wygląda nadal b. dobrze, jeśli nie lepiej?
Już kiedyś o tym pisałem.... Dlaczego DLACZEGO, wszystkie kobiety w W3 muszą być jak modelki ściągnięte z wybiegu? Cieszyłem się, że chociaż Yennefer będzie miała normalne buty, ale nie... cholllera.
Zielarka (z gameplay'a na Xboxa) pewnie też pod spódnicą jeśli nie szpilki, to buty na wysokim obcasie ma....
Poza Wiedźmami, czy bardzo starymi paniami, oraz małymi dziewczynkami - wszytko co będzie płci żeńskiej będzie miało buty na wysokich obcasach (takich jakie do tej pory prezentuje nam CDPR ), a jeśli nie będziemy ich widzieć na nogach, to pewnie maja w kufrze, czy szafie schowane.

Niech się wypowie przedstawicielka płci pięknej. Czy w takich butach (na obcasie jaki prezentuje ostatnio Yennefer) wygodnie chodzi się po błocie, grudach (jak na polu), czy po bruku? Czy nie jest wygodniej chodzić w butach na "niskim" obcasie.
Gdy oglądałem ostatni materiał zaprezentowany nam przez Redów (intro), widząc Yennefer biegnącą przez pola bałem się, że jeszcze kostkę sobie skręci, albo zaraz się wywali.. (w sumie to się wywaliła - nie raz - przypadek??? nie sądzę ;)
:troll:
 
Last edited:
Top Bottom