Wiedźmin 3: postacie

+
A my jesteśmy na forum gry.

No i? Mówię tylko, że dorabianie teorii do "ej, nie da rady zrobić animacji maga wyczarowującego portal i wchodzącego do niego w ciągu ułamka sekundy, weźmy na czas walk po prostu pokażmy, że zmienia kolor i znika" nie bardzo jest potrzebnym pomysłem :p

A argumentu o forum gry bym radził nie powtarzać, Redzi wezmą to do serca i nie zrobią Sagowego Jaskra...
 
Co do Yennefer z najnowszego zwiastuna. Mam wrażenie, że ma zbyt gładką twarz. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że jest zrobiona w taki sposób iż wydaje się mniej szczegółowa niż chociażby twarz Geralta czy wieśniaka.
 
No i? Mówię tylko, że dorabianie teorii do "ej, nie da rady zrobić animacji maga wyczarowującego portal i wchodzącego do niego w ciągu ułamka sekundy, weźmy na czas walk po prostu pokażmy, że zmienia kolor i znika" nie bardzo jest potrzebnym pomysłem :p

A argumentu o forum gry bym radził nie powtarzać, Redzi wezmą to do serca i nie zrobią Sagowego Jaskra...

W W2 przecież Triss wyczarowała sobie teleport w I akcie.
 
@SMiki55 - Myślę, że ze swojej sygnatury możesz usunąć "GLORIOUS YENNEFER". :p Pozostałe rzeczy zresztą też, bo jest pewne, że się nie pojawią. :D

LOL, przed chwilą pomyślałem sobie o tym samym (znaczy o Yennefer) ;P Yen już lepszej nie zrobią, nie da się :)

Co do Yennefer z najnowszego zwiastuna. Mam wrażenie, że ma zbyt gładką twarz. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że jest zrobiona w taki sposób iż wydaje się mniej szczegółowa niż chociażby twarz Geralta czy wieśniaka.
Szpachla, szpachla... ;P
 
Co do Yennefer z najnowszego zwiastuna. Mam wrażenie, że ma zbyt gładką twarz. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że jest zrobiona w taki sposób iż wydaje się mniej szczegółowa niż chociażby twarz Geralta czy wieśniaka.

Np. tak? :D

 
Nie wiem co "tak", ale wersja z SoDa była póki co najlepsza, mimo, że też miała tam gładką twarz.

Nie zgadzam się ;P Obecna jest najlepsza.

BTW: O czym wy teraz dyskutujecie, bo wasze załączniki i strony nie działają ;P
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Tzeeree ma świetne oczyska.
http://i.imgur.com/r3hP3Yk.jpg
http://i.imgur.com/ZYmKkPP.jpg
http://i.imgur.com/6dHrv8e.jpg

---------- Zaktualizowano 20:27 ----------

No i? Mówię tylko, że dorabianie teorii do "ej, nie da rady zrobić animacji maga wyczarowującego portal i wchodzącego do niego w ciągu ułamka sekundy, weźmy na czas walk po prostu pokażmy, że zmienia kolor i znika" nie bardzo jest potrzebnym pomysłem :p
Motyw ze znikaniem to dobry pomysł, bo trzyma się tego co pokazano w W1. Alvin kiedy wykorzystywał moc źródła również świecił się na zielono i znikał.

Dlatego to właśnie portal z bagien mi tu nie bardzo leży. Wygląda na zwykły, stworzony przez jakiegoś czarodzieja.
 
Z jednej strony radość że Ciri taka ładna, a z drugiej to uczucie ilu to adoratorów trzeba będzie mieczyskiem odganiać, echh (robi się ze mnie stary ojciec córeczki, a jestem młody).
 
Z jednej strony radość że Ciri taka ładna, a z drugiej to uczucie ilu to adoratorów trzeba będzie mieczyskiem odganiać, echh (robi się ze mnie stary ojciec córeczki, a jestem młody).

Myślę, że Ciri to typ osoby, której w tym względzie ojcowskie słowo raczej nie powstrzyma. :D
 
Myślę, że Ciri to typ osoby, której w tym względzie ojcowskie słowo raczej nie powstrzyma. :D
Tym bardziej, że jej biologiczny ojciec miał głęboki* zamiar płodzić z nią dzieci.



* - doceńcie dwuznaczność, ha!
 

Guest 3669645

Guest
LOL, to pierwsze ujęcie... Genialne! Tyle razy oglądałem ten trailer, ale do tej pory nie zauważyłem, że Ciri tak pięknie na nim wyszła
Bo musiałem obrobić :p

---------- Zaktualizowano 21:57 ----------

Terazki troszka Yennefer

Jak na razie IMO najładniejsza Yen do tej pory (tylko 2 pierwsze shoty dziwnie ją ukazały). Chociaż nadal nie do końca takiej urody jakiej bym chciał, jak dla mnie brakuje troszkę w jej twarzy "pazurka".
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom