Wiedźmin 3: postacie

+
Niby za co? Nie napisałem o dehamsteryzacji ino o deratyzacji:) Czyżby Minsc zamienił chomika na szczura?
Oj to niedobrze :(.

Deratyzacja to proces zwalczania wszelkich szkodliwych gryzoni. Boo gryzoniem był? Był. Był szkodliwy? Był, bo blokował jeden slot na przedmioty podręczne u Minsca. Tak więc spełnia on wszelkie warunki, by być poddany deratyzacji. Z tym tylko, że Minsc mógłby mieć co do tego jakieś uwagi. A był duży i dość impulsywny.
:p
 
Deratyzacja to proces zwalczania wszelkich szkodliwych gryzoni. Boo gryzoniem był? Był. Był szkodliwy? Był, bo blokował jeden slot na przedmioty podręczne u Minsca. Tak więc spełnia on wszelkie warunki, by być poddany deratyzacji. Z tym tylko, że Minsc mógłby mieć co do tego jakieś uwagi. A był duży i dość impulsywny.
:p

A żarł żarcie dla szczurów i pętał się po kanałach w Novigradzie lub Wyzimie?

Jeżeli tak, to dobra - niech Ci będzie:p Po kanałach i kryptach: dezynsekcja, dezynfekcja oraz zdehamsteryzowana deratyzacja w sensie odszczurzanie z wyłączeniem odchomiczania :).

Jak ktoś chce jeszcze jakiś gatunek wyłączyć z deratyzacji lub dezynsekcji to ma ostatnią szansę. Uprzedzam jednakże, że kejrany, wołki zbożowe oraz podłe egzemplarze homo sapiens i pan narrans nie przejdą :halt:
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Motyw z mimikami ma zbyt duży potencjał, by go nie wykorzystać. Na pewno będzie.

Chociaż z drugiej strony postawili Novigrad i nie dali Percivala i jego zakładu, postawili Oxenfruit i nie wykorzystali Kalkstaina / Shani... Także wszystkiego się można po REDach spodziewać.
 
Dyskusja widzę, że schodzi na coraz "niższy" poziom. Co do jej clue - wątpię DER_Wixa, byś ujrzał swojego łobuza, bo co innego pokazać (wybaczcie kobiety) w grze piersi czy tyłek, a co innego "łobuza". Poza tym, znając to forum, zaraz by wybuchła dyskusja na pindziesiąt stron czy tekstura dobra, a czy średnia odpowiednia, a może to wina mutacji i długoletniego stosowania eliksirów, że taki a nie inny. Już bym wolał, by w odpowiednim miejscu w odpowiedniej scenie pojawiał się jakiś herb Smikiego z ciekawym emblematem :p
Ogólnie to dziwna dyskusja :halt:
 
Last edited:
co innego pokazać (wybaczcie kobiety) w grze piersi czy tyłek

Triss w dwójce pokazała nieco więcej ;) A co do, jak to zabawnie określacie łobuza, REDzi nie byliby pierwsi, wystarczy wspomnieć jeden z dodatków do Grand Theft Auto 4. Jak dla mnie ok, niech kobiety też coś mają z gry, a nie tylko te skomplikowane fabuły i wybory ;)
 
@Erynia, a nie? :eek: ;)

Nie no, to był taki żarcik :p Po prostu mnie to nie przeszkadza, bo tak jak pisała zi3lona, skoro kobiety w grze chodzą nago to faceci też mogą. A niektórzy męscy użytkownicy się oburzają, że łolaboga, ale straszne, bawi mnie to :D
 
Top Bottom