Wiedźmin 3: postacie

+
Ciri wygląda spoko, ale w niektórych momentach przypomina 6-8 latkę (zwłaszcza na ujęciu gdy stoi obok Geralta, to samo co na screenie). A przecież podczas pobytu w Kaer Morhen miała około 13 lat.

Ale jak wywija :p



PS. Mała Ciri ma lepszą zbroję niż jakakolwiek noszona dotąd przez Geralta w W3...
 
Last edited:
Ehh, Yennefer. Była piękna, szkoda iż została poprawiona.








No ale nie marudzę, i tak pewnie będzie świetnie.
Można też usprawiedliwić REDów, że w książkach raczej tak słodko i młodo nie wyglądała.

A młoda Ciri idealna ;)
 
Last edited:
Cóż, technika okazuje się być zawodną. Potwory tworzone ręcznie - bardzo klimatyczne. Mapy ręcznie zapełniane contentem - nie widać na nich kompresji świata. Lambert, Eskel (modele "z ręki") - nikt nie ma wątpliwości, że to oni. "Ręcznego" Letho wszyscy rozpoznali już po nogach i tyłku. Tylko jeden biedny Vesemir - dziecko technologii - nie przypomina ani pierwowzoru z "jedynki", ani swojego protoplasty z "reala".
Do tego jego sposób zachowania jest... nie wiem - zastanawiający? W gameplayu z gryfem prawie się nie odzywa. Miecz wprawdzie wyciągnął, ale zachowuje się tak, jakby nie wiedział co z nim zrobić, nie broni się przed Gryfem. Wstydzi się kamery, odwraca wzrok lub zamyka oczy. W pierwszym Wiedźminie to był żwawy drapieżnik, który miał stalowe jaja wymalowane na twarzy. Bez zająknięcia wydawał polecenia doświadczonym wiedźminom, sprawiał wrażenie wiarusa, który na wojaczce zjadł zęby.
Na trajlerze z gryfem sprawia wrażenie kogoś, kogo reżyser przebrał w kostium, wcisnął mu w rękę rekwizyt, ustawił na planie i kazał grać - tylko nie pokazał mu scenariusza, przez co aktor nie wie kogo i jak grać. Vesemir patrzy się na Geralta, jakby nie wiedział co robić czekał na jakąś podpowiedź.

To nie jest Vesemir, który w "jedynce" organizując obronę Kaer Morhen przed bandytami Salamandry wyglądał jak drapieżnik na swoim terenie.

***********************************************************

Mogę liczyć w najbliższym czasie na jakiś gameplay, na którym zobaczę dobrze znanego, pewnego siebie i zdecydowanego instruktora szermierki?

Rozumiem, że już grałeś w hands-on'a i stąd ta ugruntowana opinia? Czy może oceniasz postać, jej charakter, czy charyzmę po jednym niemym ujęciu?
 
Blood Dragon Ci co grali wiedza o co chodzi niektórzy to zawału dostana 19 maja Może zróbmy jakieś święto czy coś bo jak odpala to może być ciekawie
 
Gdzie ty się tam dopatrzyłeś ugruntowanej opinii? Opisujemy nasze wrażenia na podstawie materiałów, które nam zwykłym śmiertelnikom pokazaliście. A jak widać, nie są to wrażenia odosobnione. Będzie więcej materiałów, to może i wrażenia ulegną zmianie.
 
Rozumiem, że już grałeś w hands-on'a i stąd ta ugruntowana opinia? Czy może oceniasz postać, jej charakter, czy charyzmę po jednym niemym ujęciu?
To była prowokacja żebyś właśnie coś takiego napisał :p

A tak na poważnie to ja też miałem po tej jednej scence takie samo wrażenie. Gdybym nie znał tej postaci, w życiu bym nie pomyślał, że mógł to być mentor Geralta i tak doświadczony wiedźmin. Ale jak wspominałem, to tylko wrażenie po jednym krótkim fragmencie, ocenię w pełni gdy zagram ;)
 
Rozumiem, że już grałeś w hands-on'a i stąd ta ugruntowana opinia? Czy może oceniasz postać, jej charakter, czy charyzmę po jednym niemym ujęciu?

Oczywiście, że nie. Dlatego też wyraźnie w swojej opinii odnoszę się do fragmentu gameplaya, na którym nie zrobił on na mnie dobrego pierwszego wrażenia. Na końcu posta wyraziłem również nadzieję, że w najbliższej przyszłości moje obawy zostaną rozwiane, a te ujęcia to po prostu niefortunny zbieg okoliczności. Nie mniej wizerunek Vesemira wyklarowany w moich oczach na podstawie dotychczasowych materiałów znacznie odbiega od wypracowanej przez W1 charyzmatycznej sylwetki.
Przykro mi - piszę, co myślę.
 
A żeby nie było, że większość fanów jest niezadowolona z pewnych aspektów W3, przytoczę słowa Mirosława Dymka:
Ludzie zadowoleni nie piszą, jest naprawdę mało takich sytuacji. Musi ktoś być bardzo zadowolony i mieć jeszcze tendencję, żeby to chcieć opisać. Zazwyczaj człowiek sobie po prostu zagra w grę, jest zadowolony i tyle. Za to niezadowoleni wywlekają żale i ich widać. Jeśli jednak nie pozwolisz, żeby to w ciebie uderzało, to nie uderzy.
Oczywiście opisuje on sytuację po premierze gry, ale do etapu produkcji też pasuje jak ulał.
Swoją drogą można zauważyć, że dopiero, gdy "niezadowoleni" zaczną się licznie ujawniać, to ci "zadowoleni" szerzej się wypowiadają (coś poza "Super!", etc), choć i to nie zawsze :)

A wygląd Ciri jak zawsze zachwyca. Czy ten młodszy czy ten starszy ;)
Wszystko świetnie! :like:
 
Oczywiście, że nie. Dlatego też wyraźnie w swojej opinii odnoszę się do fragmentu gameplaya, na którym nie zrobił on na mnie dobrego pierwszego wrażenia. Na końcu posta wyraziłem również nadzieję, że w najbliższej przyszłości moje obawy zostaną rozwiane, a te ujęcia to po prostu niefortunny zbieg okoliczności. Nie mniej wizerunek Vesemira wyklarowany w moich oczach na podstawie dotychczasowych materiałów znacznie odbiega od wypracowanej przez W1 charyzmatycznej sylwetki.
Przykro mi - piszę, co myślę.

Masz rację, przesadziłem.
W studiu nie słyszałem żadnych głosów zwątpienia czy protestów odnośnie twarzy Vesemira, dlatego dziwią mnie te opinie. A może do mnie nie dotarły :)
W każdym razie mam nadzieję, że model wybroni się w tej roli. Voice acting jest świetny i na pewno pomaga w budowaniu wizerunku mentora a jedna cutscena, w której Vesemir ewidentnie ma gorszy dzień, tego nie zniweczy.

Jeśli okaże się inaczej, chętnie zobaczę moderską próbę przywrócenia modelu z W1 :)
 
Top Bottom