Wiedźmin 3: postacie

+
Masz rację, przesadziłem.
W studiu nie słyszałem żadnych głosów zwątpienia czy protestów odnośnie twarzy Vesemira, dlatego dziwią mnie te opinie. A może do mnie nie dotarły :)
W każdym razie mam nadzieję, że model wybroni się w tej roli. Voice acting jest świetny i na pewno pomaga w budowaniu wizerunku mentora a jedna cutscena, w której Vesemir ewidentnie ma gorszy dzień, tego nie zniweczy.

Jeśli okaże się inaczej, chętnie zobaczę moderską próbę przywrócenia modelu z W1 :)

Bo ogólnie nie było protestów odnośnie Vesemira, miesiące temu dostaliśmy render który wygląda prawie identycznie do tego modelu z gry i z tego co pamiętam większość była zadowolona. Dziwi mnie że przeciwnicy wtedy nie zabrali głosu kiedy była jeszcze ewentuana możliwość poprawek, bo teraz to i tak już jest po ptokach pewnie :p . Co mi osobiście nie przeszkadza bo podoba mi się model Vesemira.
 
Ehh, Yennefer. Była piękna, szkoda iż została poprawiona.

Chciałeś powiedzieć oszpecona. Nadmierne majstrowanie przy wyglądzie czarodziejki nie wyszło jej na korzyść. Chociaż w sumie nie wiadomo jak to jest teraz. W zwiastunie Elder Blood widać progres względem poradnika (choć na jednym z ujęć wygląda iście upiornie). Ja tam się nadal o wygląd Janeczki boję. Przede wszystkim za mało materiałów poglądowych mieliśmy. Kurczę, dałbym wiele za jakiś gameplay z udziałem czarniawej.

Można też usprawiedliwić REDów, że w książkach raczej tak słodko i młodo nie wyglądała.

Bo ja wiem? Charakterek miała, ale nic w sadze nie wskazuje, aby ten odbijał się negatywnie na wyglądzie. Bo wyglądać to ona akurat wyglądała, w dodatku młodo.
 
Ta czarna od Bladego to już w ogóle jest idealna. Triss przy niej.. nie istnieje ;D

---------- Zaktualizowano 17:51 ----------

Mała Ciri!!! :D


I see dead people :D

 
Szkoda, a już się cieszyłem, że będzie można zmienić ubiór, wygląd Ciri.
Chociaż jest jeszcze na to nadzieja (skoro Yen możemy, to czemu nie grywalnej Ciri?)
Kilka tygodni temu na interze @Marcin Momot w dyskusji dotyczącej ubioru Yen i DLC napisał, że wcale nie jest powiedzianym, że i Ciri nie będzie zmieniać ubioru. proszzz... nawet udało mi się odkopać.
Quote Originally Posted by Валькирия View Post
[...]
But seriously, it would be nice to see different outfits of Ciri in game.
Who said there won't be any. You saw that Yennefer is getting an additional outfit

@blooddragon Chodzi głównie o czerwony od denaturatu nos

Oo , to dokładnie.
@blooddragon - również myślę, iż problemem jest czerwony nos. Na brzuch nie zwróciłam w ogóle uwagi.
Za to Ciri, starsza, jak i ta młodsza - bardzo udane. Nawet jeśli młodsza podejrzana kątem oka na monitorze ;)

Zdecydowanie najlepiej wygląda w ruchu.
Oj tak, ładnie prądzi ten GTX. Wyobrażam sobie, jak ładnie szumi (ewentualnie wyje ciągnąć ultra) ;)
 


No dobra. Im dłużej przyglądam się pani stanowiącej wzorzec Yennefer, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że grzebanie przy modelu, to był błąd. Co tam błąd, wielbłąd! Dlaczemu, ach, dlaczemu to tykano?

 
Jakoś nie mogę znaleźć podobieństwa między Panem Dąbrowskim a Vesemirem czy to z intra, czy to z gry. W intrze wygląda jak jakiś Mongoł, w grze jak przepity Zenek spod budki, ale być może to tylko kwestia przyzwyczajenia. :p A Yenn z SoD też mi się podobała od samego początku, bo była taka... zwyczajna. Na początku myślałem, że to jest jakaś prawdziwa babka wklejona do gry. Ale narzekania było spore to Redzi ją zmienili a teraz widzę, iż większość chce Yennefer z SoD chociaż tak na nią narzekała.

Na polskim forum narzekania trwały z 1 dzień, po czym sporo narzekających po przejrzeniu trailera po raz pięćdziesiąty zaczęło gadać że jest fajna. Nie było raczej flejmu co do jej twarzy, był jeszcze mniejszy niż ten z Vesemirem. BTW a może to dla niektórych graczy szok jak widzą twarze wyglądające naturalnie w grach i dlatego niektórym się ciężko przekonać do tych twarzy?

BTW ta z przeróbki którą pokazał @B l a d y
robi niesamowite wrażenie :p Geralt by nawet na Triss nie spojrzał gdyby miał obok siebie taką Yen :p
 
No bo tutaj, gdzie wykonuje przewroty w powietrzu, ma już 13.

Nie może mieć 13, Ciri przyjechała do Warowni mając 11,5 było to jesienią. Przebyła w Kear Moren cały rok, w tedy przyjechała Triss, Jaskółka ma w tedy 12,5 lat. Wiosną opuściła zamczysko. 13 skończyła już w Ellander.
Swoją drogą AS się pogubił z wiekiem Ciri, w Wieży Jaskółki Crach an Craite twierdzi że zimą przed wojną i rzezią w Cintrze Cirilla miała 12 lat, co jest niemożliwe. Miała w tedy 10 (niecałe).
 
Swoją drogą AS się pogubił z wiekiem Ciri, w Wieży Jaskółki Crach an Craite twierdzi że zimą przed wojną i rzezią w Cintrze Cirilla miała 12 lat, co jest niemożliwe. Miała w tedy 10 (niecałe).
To nie AS się pogubił, tylko jarl Skellige :p.
 
To nie AS się pogubił, tylko jarl Skellige :p.

Nie jestem do końca przekonany.
Ciri pokonała w tedy Hjalmara w skoku przez kamienie, co prawda skoro Jarl pomylił wiek małej, to mógł i pomylić wiek syna ^^ (15 lat), ale mimo wszystko był mistrzem tej dyscypliny, tak więc niespełna 10 letnia dziewczyna pokonała wszystkich chłopaków z wysp. Faktycznie niezwykła to osóbka.
No i dochodzi jeszcze motyw mariażu i rzekomych obaw o zachowanie czystości naszej jaskółeczki o który się obawiano. Calante jeszcze mogła dmuchać na zimne, ale były jeszcze chodzące plotki. Imho AS się walnął i tyle. Tym bardziej że Ciri nie była wyrośnięta, inni dobrze oceniali jej wiek (Triss w KM, Geralt w brokilonie, Czarodziejki w Gors Velen).
 
A i tak najlepiej owieczka wyszła tutaj:
:troll: :troll: :troll: :troll: :troll: :troll: :troll: :troll: :troll: :troll:
 
Swoją drogą, to mnie ciekawi czy w grze pojawią się jakieś postacie na najnowszej książki - Sezonu Burz.
 
Top Bottom